Çabuk acıkıyorum çabuk doyuyorum. Ben neyim böyle!

Nhll52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
414
9
31
Evet bayanlar başlıktan da anlaşılacağı gibi derdim bu. Sürekli acıkıyorum yemek yerken de hemen doyuyorum on dakika sonra tekrar acıkıyorum. Yerken de karnım sızlamaya başlıyor çok da yemiyorum ama hemencecik ağrılar oluşuyor. Acıktığımda da hemen midem bulanıyor. Bu Bi hastalık olabilir mi ya da nedir?

Eses07

Ne mutlu Türküm diyene!
Pro Üye
24 Kasım 2013
79.396
57.445
mide sorununuz olmasın ..:26:
doktora gittinizmi hiç .. :44:
bende coookkkk yerim:KK52::KK52:

jelibon25

3 melek annesi
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
3.899
1.190
aaa canım senin anlattığın şeyi ilk defa duydum. bi doktora danışsan belki bir ilaçla filan iştahını düzene sokar.
Evet bayanlar başlıktan da anlaşılacağı gibi derdim bu. Sürekli acıkıyorum yemek yerken de hemen doyuyorum on dakika sonra tekrar acıkıyorum. Yerken de karnım sızlamaya başlıyor çok da yemiyorum ama hemencecik ağrılar oluşuyor. Acıktığımda da hemen midem bulanıyor. Bu Bi hastalık olabilir mi ya da nedir?

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Gerçekten bende tarif ettiğin gibiyim .. Aç gözlülük yaparım tabağımı doldururum ama hepsini yiyemem sofrayı toplarım bulaşıkları makinaya atarım otururum karnım acıkır sonra gelsin çekirdek gitsin cips diye diye şiştim işte :KK51:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 52 gün kaldı.

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

jelibon25

3 melek annesi
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
3.899
1.190
ya da az yiyoyorsun canım. yediklerin seni tutmuyor. hemen geçip gidiyor.

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
17.867
42.098
Kan şekerin problem olabilir, mide de sorun var gibi. Acil bir uzmana görünün. İhmal etmeyin.

lili88

Alpimmmm canım oğlum
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2013
2.660
1.177
mide sorunun var bence . gaviscon diye bi şurup var sabah akşam 1er ölçek içince birşey kalmıyor..
bu mide gastrit ağrıları genelde sinirden stresten olur.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 656 gün geçti.

Nhll52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
414
9
31
Hepiniz haklı olabilirsiniz gerçekten bana da mide problemim varmış gibi geliyor doğrusu bir de stres benim hayatımdan eksik olmaz onun etkisi çok büyük ihtimalle vardır.

Nhll52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
414
9
31
Gerçekten bende tarif ettiğin gibiyim .. Aç gözlülük yaparım tabağımı doldururum ama hepsini yiyemem sofrayı toplarım bulaşıkları makinaya atarım otururum karnım acıkır sonra gelsin çekirdek gitsin cips diye diye şiştim işte :KK51:

ben de abur cubura çokk düşkünüm ama yemesem de pek aramam zaten onları yerken de ağrı olur :):)

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
ben de abur cubura çokk düşkünüm ama yemesem de pek aramam zaten onları yerken de ağrı olur :):)

Senin durumun benden biraz daha farklı bende sadece gaz olur o da bir müddet sonra geçer ama seninki rahatsız edici bir ağrı halindeyse muhakkak doktora git derim benimki boşboğazlık :KK53:

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Nhll52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
414
9
31
Senin durumun benden biraz daha farklı bende sadece gaz olur o da bir müddet sonra geçer ama seninki rahatsız edici bir ağrı halindeyse muhakkak doktora git derim benimki boşboğazlık :KK53:

Ayy kendine boşboğaz deme kızz :)) Gitmeye üşeniyorum ama gitmem gerekiyor artık sanırım

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Ayy kendine boşboğaz deme kızz :)) Gitmeye üşeniyorum ama gitmem gerekiyor artık sanırım

Homidigırtlak diyim o zaman :KK8:

Git git arkadaşım aman ihmal etme bişey varsa da erken teşhis hayat kurtarır her zmn :26:

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104