Cabuk Sönen Saçlara Cözümler!!!

s*e*l*i*n

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
366
5
..................................................................................................................

Son düzenleme:

dolores

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
52
0
33
walla ben direk gidip fön çektiriyorum 3 gün idare ediyo canlı ve parlak bi şekilde başka çaresi yooookkk:)))

Sevimli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
510
1
her banyodan sonra fön mü ohooo isim var desene, baska caresi olan yok mu??? maalesef bende ayni derdi paylasiyorum

E

EU1

Ziyaretçi
benim de banyodan çıktığımda tel tel yumuşak olan saçlarım bi iki gün sonra tutam tutam rastalı gibi oluyo o yüzden gün aşırı yıkıorum bu da saçlarımı kurutuyo :S

reyhan1302

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
81
1
37
sizinki iyi benim banyodan da föndende hemen sonra sönüyo ve yağlanıyo bazen günde iki kez yıkıyorum dışarıya çıkacaksam tabı sükredin kızlar...:))

LoLLa

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
48
0
teyzemin kullandığı haftalık kür var. Adaçayı yağı ve romu karıştırıp haftada bir kere saç diplerine fazla bastırmadan uyguluyor. saçları oldukça güzel :)

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.491
3
teyzemin kullandığı haftalık kür var. Adaçayı yağı ve romu karıştırıp haftada bir kere saç diplerine fazla bastırmadan uyguluyor. saçları oldukça güzel :)

canım alkol saçlı derıye zararlı değil mi?acaba çok yaglı olan saçlıyı mı kurutma etkısı var?

A

*Ayyıldız*

Ziyaretçi
Benimkilerde hemen sönüyor:1no2:Geçen gün dolmuşta bir kadın gördüm maşallah maşallah Allahım onlar ne havalı saçlardı..Aslına yelesi gibikaydirigubbakcemile3Bir de şu yaprak dökümünün Ayşesinin saçlarına imrenirim ve maşallah tabikiyerimsenibenKızın saçları toplanınca kalınlığı bileğim kadar oluyor yahihoyyyt

D

dila1008

Ziyaretçi
peki saçlarınız dalgalımı kıvırcık falanmı düzmü.düz saça pek bişey diyemem onlar sönük olmaya mahkum gibi ama şu yeni çıkan bakım kremleriyle parlatılabilir.

benim saçım dalgalı.çokken biryantinle kabarıklığın söndürmeye çalışırdım hem ama şimdi azaldı az olduğu için kabarmıyo ama bu seferde cılız duruyo.şu lidorun pantenin dalgalı saçlar bukleler için olan kremlerinden tavsiye debilirim.banyodan sonra saçıma sürüp öyle kurumaya bırakıyorum.hep bu kremler sayesinde kırık kırık kabarmıyo hemdeşeklleniyo haftada iki gün banyo yaptığıma göre 3 gün saç şeklini koruyo benim gibi olanlara tavsiye derim.

bide fönle kuruttuktan sonra kabaran saç tel tel olup çabuk sönüyo.ben enseyi kurttuktan sonra saçı kendi kendine kurumaya bırakıyorum.ozaman saç ne kabarıyo nede sönüyo.saç konusunda aya bilgim var.22 yaşımdayım 10 yaşımdan beri uzun saç kullanıyorum ve saçımı kendim yapyorum herşeyini çödüm saçımın bugüne kadar olan

animalinstinct

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
99
2
34
hihoyyyt
peki saçlarınız dalgalımı kıvırcık falanmı düzmü.düz saça pek bişey diyemem onlar sönük olmaya mahkum gibi ama şu yeni çıkan bakım kremleriyle parlatılabilir.

bide fönle kuruttuktan sonra kabaran saç tel tel olup çabuk sönüyo.ben enseyi kurttuktan sonra saçı kendi kendine kurumaya bırakıyorum.ozaman saç ne kabarıyo nede sönüyo.saç konusunda aya bilgim var.22 yaşımdayım 10 yaşımdan beri uzun saç kullanıyorum ve saçımı kendim yapyorum herşeyini çödüm saçımın bugüne kadar olan
hihoyyyt bravo sanaaa ben de öleyim kendi vücudumun tepeden tırnaga herşeyini çözmüş biri olarak tebrik ediyom seni