Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

tubis87

Cadı
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
1.665
4
36
Kızlar merhaba

Paylaşım alanındaki paylaşımların karışmaması için sohbet bölümünü açtık.

Gruplarında online kimse olmadığında, canınız sıkıldığında, kilolarınızla ilgili dert yanmak istediğinizde her türlü sohbet Cafe Light'ta...

De hadi buyurun :KK52:

Ohhh hayırlı uğurlu olsun cafemiz.. Bol satışlar inşallah! :KK9:

Pencere kenarı benim, karışıklık olmasın.. :KK52:

burası iyi oldu yanlız kilolarınızdan dert yanmak istediğinizde yazın demişsin, topiğin 1 sayfasını yazımla doldurabilecek derde sahibim :)))))

benim genel tercihimde hep koridordur hiç cam kenarı biletim olmadı :p
Benim konumum mekana göre değişiyor.. Uçakta cam kenarı, sinemada koridor kenarı, otobüste Allahtan artık tek kişilik koltuklar var da solum cam sağım koridor.. :KK34:

Tubişcim, Cafeyi açtığını istersen topiklere de duyur.. Çünkü bu kadar çabamıza rağmen, hala paylaşım alanını okumayan bi'dünya yarışmacı var..
Dilerim bu sefer işe yarar.. Sırf takımda kimse yok diye motivasyonunu kaybedenler olduğuna eminim..

Benim konumum mekana göre değişiyor.. Uçakta cam kenarı, sinemada koridor kenarı, otobüste Allahtan artık tek kişilik koltuklar var da solum cam sağım koridor.. :KK34:

uçakta korkarım yüksekten kesinlikle koridor, otobüste koridor tek kişilik koltuklar memleketime (gaziantepe) uğramıyor :), sinemada mümkünse insan yanı olsun tek gidemem de :KK70:

hayırlı ugurlu olsun efem :KK16:
kafenizde eski üyelerede yer varmı ? konumumun nerde oldugunun bir önemi yok :KK9:

püsküütüm dünden bu yana avatarındaki kırmızılar artmışmı ne:KK52:
yahu daha 1 aralıgada baya varmış :KK23: bu arada bakalım 1 aralıga kadar seninmi benimmi takıma ihtiyacımız kalmıycak :KK23::KK52:

Son düzenleme:
Günaydiiiin :) bu baslik cok iyi oldu gercekten. Paylasim alaninda bazen listeleri bulana kadar ugrasiyorduk zor oluyordu :KK1:

Hayirli olsun cafe light :KK1:

Hoşgeldiniz kızlarrrr herkese benden şekersiz çaylar, sade türk kahveleri (yanında küçük birer parça bitter çikolata :KK52: , sade sodalar)

yettim kızlar bensiz buraların tadı olurmu yahuu:KK52::KK52::KK52::KK52:
tubişimm ellerine sağlık:KK16::KK16:
bir cam kenarıda bana ayırın aa işte burda varmış kaptımmm kalkmam artıkk:KK76::KK76::KK76:
püskütümm 1 aralık da bende 60 ı görebilirmiyim aceppp
hadin kızlar hepimiz hedef belirleyelim
1 aralıkta kim ne kadar olmak istiyor........hepimiz elele hedefimize ulaşalımmmmmmmmmm:108::108:

Takımların daha bir kaynaşma yeri, takımı üyesizlerin sanal sosyalleşme alanı Cafe Light'ımız mutlu başlasın, mutlu devam etsin. Bomba gibi olsun, bizi birbirimize ve rejime daha çok bağlasın. :KK16:

Hoşgeldiniz kızlarrrr herkese benden şekersiz çaylar, sade türk kahveleri (yanında küçük birer parça bitter çikolata :KK52: , sade sodalar)

mmmmmmmm süper gitti teşekkürler canımm:KK16:
benden de yeşil çay gelsin herkese şööle limonlusundan canlanalaım enerji dolalım:KK52:

ben hemen takımıma tanıtıyorum burayı kızlar sizde takımlarınıza götürün adresi çoğalalım güzel devam etsin:KK19:

yettim kızlar bensiz buraların tadı olurmu yahuu:KK52::KK52::KK52::KK52:
tubişimm ellerine sağlık:KK16::KK16:
bir cam kenarıda bana ayırın aa işte burda varmış kaptımmm kalkmam artıkk:KK76::KK76::KK76:
püskütümm 1 aralık da bende 60 ı görebilirmiyim aceppp
hadin kızlar hepimiz hedef belirleyelim
1 aralıkta kim ne kadar olmak istiyor........hepimiz elele hedefimize ulaşalımmmmmmmmmm:108::108:
Püsküüt kesin verecek de ben bu hafta 100 gram bile veremicem galiba mevsimden midir nedir acayip şişim kaçamak da yapmıyorum moralim bozuldu ya :KK43: niye ben kilo veremiyorum bana bi çare bulunnnn :KK43:

Son düzenleme:
ben hemen takımıma tanıtıyorum burayı kızlar sizde takımlarınıza götürün adresi çoğalalım güzel devam etsin:KK19:
ben tüm takımlara duyuru yaptım ama tanıtımı reklamı kaptanlara bırakıyorum cafemiz dolsun gelsin paracıklar :KK52:

selam kızlar. 1. takımdan melek ben de :KK66:
vallahi bende aynıyım
düzenli spor ve diyetle bu hafta vücudum direnmiş durumda.
hoppp durrr dedi bana sanırım ama en fazla 15 gün sürermiş.

selam kızlar. 1. takımdan melek ben de :KK66:
vallahi bende aynıyım
düzenli spor ve diyetle bu hafta vücudum direnmiş durumda.
hoppp durrr dedi bana sanırım ama en fazla 15 gün sürermiş.

inatla sporu arttırmak rejime dikkat edersek kırılır sanırım bu dirençç ama benim cumartesiye kadar vermem lazımmm diyetisyenime mahçup olmak istemiyorumm

hoşgeldin melek bende 4. takım kaptanı tuğba.

X