Çalınmış çilekler

imperfect

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
87
0
Herkes iyi insanları sever ve çoğumuz hayatlarımızı iyi birer insan olarak yaşamaya çalışırız.O zaman neden dünya yüzünde her zaman iyi olan insan sayısı bu kadar azdır?Ne kadar gayret ederseniz edin, öyle günler ve öyle zayıf anları vardır ki kötü olmak insana iyi olmaktan daha kolay gelir.İster otoyolda hızlı araba sürmek, ister sınavda kopya çekmek ya da ofisten bir kutu kalem "araklamak"... Hepimizin gurur duyamayacağımız hareketlerimiz vardır.Gerçekten iyi br insan olmanın yolu kişiliğimizdeki kötü yanları kabullenmek ve omzumuzdaki şeytan kulağımıza fısıldarken azize gibi davranmamak ve mükemmmel olmadığımızı bilmektir.Hepimiz zaman zaman baştan çıkarız.Ama şimdiki senaryoda yakalanabilirsiniz.

1. Şehir dışına bir yürüyüşte nefis çileklerle dolu bir tarlaya geldiniz.Mideniz guruldamaya başladı ve etrafta kimsecikler yok.Siz ve bedava öğle yemeği arasında sadece bir çit var.Çitin yüksekliği ne kadar?

2.Bahçeye girdiniz ve çilekleri yemeğe başladınız.Kaç tane yediniz?

3.Birden çileklerini çalmakta olduğunuz çiftçi ortaya çıktı ve size bağırmaya başladı.Kendinizi savunmak için neler dediniz?

4.Tüm olan biteni bir kenarabırakıp söyleyin, çileklerin tadı nasıldı? Ve çilek çalma maceranız sona erdikten sonra kendinizi nasıl hissettiniz?

Cevaplarınızı Bekliyoruuuuum
ALINTIDIR

set, grup halinde oynamak daha zevkli olur diye yazdım.
tamam, ben de cevapliyim. ilk soruya ben 1 metre diye cevap vermiştim.2.ye 1 tane çilek yedim demiştim.3. ye "üzgünüm, yaptığım yanlış ama çok acıkmıştım siz de yoktunuz, izin alamadım" demiştim.4. soruya da "aç olduğumdan çileğin tadı çok güzel geldi" demiştim. :))
hadi sıra sen de set :sm_cool:

teşekkür ederim şekerim cevabın için:çiçek:
şimdi de yazının devamını görelim. :1yes2:
"Çilekler (baştan çıkarıcı kırmızılıkta ve sulu) cinsel arzu ve çekiciliğin sembolüdür. Bu senaryo için verdiğiniz cevaplar sizin yasak ilişkiye vereceğiniz tepkileri gösterecektir.

1.Çilek bahçesinin etrafındaki çitin yüksekliği sizin kendinizi kontrol yeteneğinizin ve cinsel dürtülerinize göstereceğiniz direncin derecesini gösterir. Çit ne kadar yüksekse sizin de savunmanız o kadar güçlüdür. Tamamen kapalı bir çit düşünenlerin takdire şayan bir sınırları vardır. Çileklerin sadece çıtalar arası diz yüksekliğinde iple çevrili olduğunu söyleyenleriniz aşk alevleri arasında cayır cayır yanma riski taşırlar

2. Çaldığınız çilek sayısı aşık olduğunuza( ya da arzuladığınıza) inandığınız kişi sayısını gösterir. Eğer bir tane yedikten sonra durduğunuzu söylediyseniz aşk hayatında sadık birisiniz. İki haneli sayılarla cevap verenleriniz ciddi olarak libidolarını frenlemeyi düşünmelidirler. Kimse o tempoda uzun süre yaşayamaz.

3. Çiftçiye söylediğiniz sözler yasak ilişki sırasında yakalanırsanız söyleyeceklerinize eştir. Sizin özrünüz neydi?
“Özür dilerim. Söz veriyorum bir daha yapmayacağım” Kimi zaman itiraf etmek ve iyi davranmaya söz vermek paçanızı kurtarmak için en iyi yoldur.
“Çok güzellerdi. Elimden bir şey gelmedi.” Aslında elinizden bir şeyler geldi; başkasının çileklerini yediniz! Ama dürüstlük en iyi davranış şeklidir. George Washington için işe yaramıştı, kim bilir belki siz de bir gün bakan olursunuz.
“Çilekler harikaydı! Birkaç tane daha yiyebilir miyim?” Çiftçilerin av tüfekleri vardır. Eşlerin boşanma avukatları. Neyse ki sözlerinizi değiştirmek için hala şansınız var.

4. Maceranızı ve çileklerin tadını açıklayıcı sözleriniz geçmiş ilişkiniz hakkında düşündüklerinize eştir.
“Aslında göründükleri kadar lezzetli değillerdi. Bütün bunlara değmezmiş.” Çoğu yasak ilişki için doğru sözler. Bu da bir tecrübe oldu diye düşünün ve geçmişte bırakın.
“Çok tatlıydı! Sulu ve lezzetli! Daha önce hiç böyle bir şey tatmamıştım!” Sizin aşka aşık olduğunuzu söyleyip kapatalım.
“Çilekler fazla güzel değildi ama tüm olay eğlenceliydi.” İstatistiksel bir bakış açısıyla siz suç tekrarlamada yüksek risk grubuna dâhilsiniz." alıntı

haklısınız arkadaşlar, acele ettim. annem beni 7 aylık da doğurmamış ama.:uhm: . zaten kime okusam, aynı sabırsızlığı yapıyorum :sm_confused:

X