çalışanlar için bir diyet tavsiyesinde bulunurmusunuz.

bayanugur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2011
6
4
Merhaba arkadaşlar, ben dukan diyetiyle tam 30 kilo verdim daha sonrada evdekilerin zoruyla 10 kilo aldım yani 89 kiloydum 59 kiloya düştüm şimdide 69 kiloyum vücudum armut tipi ve bu bende çok takıntı yapıyor, kilo vermek istiyorum ama dukandan sonra midemde bir sıkıntı oldu hiç doktora gitmedim, işim oturarak çalışma saatlerim itibariyle herhangi bir spor aktivitesindede bulunamıyorum, ne yapacağımıda bilmiyorum yine en azından 7-8 kilo verebileceğim bir diyete ihtiyacım var. Normalde aşırı yiyen bi insanda değilim bünyem ve dikkatte ediyorum iştede stresim tavanda morallerim sıfır ne yapacağımı bilemiyorum arkadaşlar.. her türlü önerinize açığım, daha doğrusu ihtiyacım var.

goji-banner-2.jpg

Goji Berry Zayıflama GSM 0505 973 47 52
Herkesin hayatının bir döneminde kilo vermey çalışmıştır. Bazımız güzel görünmek için kilo vermek ister, tabi ki güzel görünmek kendimize olan öz güvenimizi arttırmaya yardımcı olur. Bazımızda sağlık sebeplerinden dolayı, kilo vermek ister.

Obezite hastası olan kilolu insanlar, kalp hastaları, diyabet hastaları ve diğer sağlık sorunlarına sahip olabilirler. İstenmeyen kilolardan kurtulmak için kısa sürede zayıflamak tabiri caizse sihirli bir değnek değmesini ister ama uzun süreli kilo kaybı yada uzun sürede verilen kilolar geri gelmemesini sağlar. Sağlıklı yaşamak için yaşam ve beslenme biçiminde değişiklik yapılması gerekir.

Goji berry de bolca bulunan b1 vitamini sayesinde karbonhidratları etkili bir şekilde enerjiye dönüştürmeye yardımcı olur. Tiroid hormonunun düzenli çalışmasına yardımcı olur. Tiroid sorunları kilo almaya sebep olan başlıca sorunlardan biridir.

Besin değeri yüksek goji berryler kilolardan kurtulma programınızın bütünleyici önemli bir parçası olabilir.

Goji Berry’yi Diyetinize Nasıl Ekleyebilirsiniz
Kilo vermek yada zayıflamak için goji berry kullanımının en büyük dezavantajı fiyatının yüksek oluşudur. Goji berry bayi olarak biz sizlere kaliteyi ucuza almanız için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli goji berry kuru meyvesini ve goji berry ürünlerini sizlere ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. En iyi goji himalaya goji berrysidir. Satıcılar her ne kadar himalaya goji berry deseler de inanmak zor. Herkeste aynı oranda orijinal ürün bulunmamaktadır. Artık ülkemizde de yetiştirilen goji üzümleri de oldukça etkili. Goji berry mükemmel bir vitamin deposu olduğu gibi kilo vermeye de yardımcı olduğu Söylenmektedir. Düşük glisemik indeksi açlık hissini düşürmeye ve içerdiği lifler sayesinde uzun süre tokluk hissi vermeye yardımcı olur. Goji berry uzun ve sağlıklı yaşamak için ve kilo vermeye yardımcı olması için kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımlarda kilo kaybına yardımcı olduğu Söylenmektedir. Goji berry ürünlerinde kullanabileceğiniz ürünü seçip en kısa sürede tüketmeye başlamalısınız. Goji berry meyvesi dünyaca ünlü diyete yardımcı üründür.

X