Popüler Konu Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

O karın hateketini bi 5 sene önce uygulamıştım 🤣
Sonrası gelemedi çünkü başlasam 1 hafta yerimden kalkamam
Çocuklara lazımımda korkuyorum 🙄

Yıllr önce callan teyzenin videolarıyla yapıyordum, mükemmel bir esneklik kazanmıştım hala da üzerine çok fazla kilo almama rağmen faydasını hissediyorum.
Bu Türkçe videolar nasıl bilmiyorum ama denemeyi düşünüyorum. Sevindim valla teşekkürler.

Eveet yıllar sonra tekrar başlamış bulunmaktayım. :KK16: Zamanında bırakıp bırakıp tekrar geri döndüğümde oldu buna rağmen etkisini çokça gördüğüm bi egzersizdir. Bu sabah hafif 10 dk bi yürüyüş videsuna ek olarak birazda dambılla kol çalıştım. 21 gün devam etmem muhtemelen 10 gün düşünüyorum. Hareketlere aşina olduğumdan sanırım çokta zorlanmadan tamamladım. Sonrasında yürüyüşü arttırıp süpere geçerim muhtemelen... Hangi kasların ne kadar çalıştığını ağrısıyla yarın sabah görmüş olacağım.:KK48::KK48:

Merhaba hanımlar, ben bayram sonrası başlamayı düşünüyorum. Vermem gereken 20 kilodan fazla var ama rakama takılmıyorum. Sporla kilo verince daha sıkı bir görüntü oluşuyor onu farkettim. Normalde 2 aya yakındır spor yapıyorum ama sürekli kardiyo yaptım. Beslenmeme de dikkat ediyorum. Bir gün kardiyo bir gün callanetics yapmayı planlıyorum. Dün deneme amaçlı başladım. Hareketleri o videolardaki esneklikle yapamasam da en iyi performansımı sergilemeye çalışıyorum. Zamanla olacak diye düşünüyorum. Tavsiyelerinizi ve programın sizlerdeki etkilerini paylaşırsanız sevinirim :)

Ben bu calanetşsten daha faydalı bir spor bilmiyorum arkadaşlar. Ama videoları kadın öldükten sonra mirasçıları kaldırttı diye biliyorum. Burada kasım mı varmış ya diyorsunuz. O kadar güzel yağları eritiyor ki. Bir şeye kefil olacak olsaydım o şey calanetics olurdu ama en son 9 yıl önce yapmıştım hateketleri tam hatırlamıyorum.

Bir sürü kişi video sormuş hayrına birisi yollasa keşke.

X