Cam raflı buzdolabı

Audrey Hepburn

Allah'ım bizi cahil ve görgüsüzlerden koru.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
3.227
3.517
Bundan tedirgin olan sadece ben miyim? Cok kavanoz oluyor,malum cam ağır oluyor, üstüne tencereler yemekler derken her an çökecekmiş kirilacakmis gibi geliyor, çok korkuyorum. Sizi de tedirgin ediyor mu?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 57 Kg. ile 77 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 176 cm. Başlangıç Kilom :86 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.

Nosking

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
4.945
8.389
Bundan tedirgin olan sadece ben miyim? Cok kavanoz oluyor,malum cam ağır oluyor, üstüne tencereler yemekler derken her an çökecekmiş kirilacakmis gibi geliyor, çok korkuyorum. Sizi de tedirgin ediyor mu?
Yok kız yükleyip duruyorum ben de şimdiye kadar hiç böyle düşünmemiştim. 🤨

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sarahconnor

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
115
170
34
Bende öyle hiç hoşuma gitmiyor kırılır diye çıkarmak zorunda kalıyorum bazen içindekileri