Camıma gelen kuş

Camıma bir kuş geldi ne yapmalıyım hiç bilmiyorum yardımcı olur musunuz Eki Görüntüle 3171506
Hemen bir kafes,yem alın ve sahiplenin etrafınıza komşulara falan sorabilirsiniz ama kimin olduğunu bulmanız biraz zor gibi. Nasıl güzel,masum❤️sevmiyor ya da ilgilenemem diyorsanız da birini sahiplendirin.

Nasıl alabilirim almaya çalışırken kaçar diye iyice korktum cam açık duruyor ama içeri de girmiyor çok karga var burada ve kedi garibim 1 gün bile yaşayamaz

Hemen bir kafes,yem alın ve sahiplenin etrafınıza komşulara falan sorabilirsiniz ama kimin olduğunu bulmanız biraz zor gibi. Nasıl güzel,masum❤️sevmiyor ya da ilgilenemem diyorsanız da birini sahiplendirin.
içeri girse kafes ve yem için dışarı çıkar alırım ama şimdi kalakaldım öylece çıkmam lazım birazdan

İçeriden kuş sesi açarsanız o kendisi içeri gelir kaçmaz.

Muhabbetler dışarda yaşayamaz içeri alıp su ve yem verebilirsiniz.Havalar soğuk içeri alınca da petek yanına sıcak bir yere koyarsanız ısınır.Sonra bakmayacaksanız sahiplendirmelisiniz

Aynı şehirdeysek ben bile sahiplenebilirim

İçeriden kuş sesi açarsanız o kendisi içeri gelir kaçmaz.

Muhabbetler dışarda yaşayamaz içeri alıp su ve yem verebilirsiniz.Havalar soğuk içeri alınca da petek yanına sıcak bir yere koyarsanız ısınır.Sonra bakmayacaksanız sahiplendirmelisiniz

Aynı şehirdeysek ben bile sahiplenebilirim
ses açtım bekliyorum çok korunaklı yerde camım ne kedi gelebilir ne karga şuan için biraz bekleyeyim dedim başörtüyle ben mümkün değil yapamam

ses açtım bekliyorum çok korunaklı yerde camım ne kedi gelebilir ne karga şuan için biraz bekleyeyim dedim başörtüyle ben mümkün değil yapamam

Siz de biraz daha uzakta durun.Sizden korktuğundan da gelmiyor olabilir.Ses açık dursun muhakkak gelecektir.

bekliyorum telefondan muhabbet kuşu sesi açtım ben yaklaşınca hemen kıpraşıyor az daha yaklaşsam uçmaya yeltenecek o yüzden bekliyorum almaya çalışırsam iyice korkup gider diye kalakaldım hiç de tecrübem yok herkese haber saldım ama sabah sabah kimse yazmadı

bekliyorum telefondan muhabbet kuşu sesi açtım ben yaklaşınca hemen kıpraşıyor az daha yaklaşsam uçmaya yeltenecek o yüzden bekliyorum almaya çalışırsam iyice korkup gider diye kalakaldım hiç de tecrübem yok herkese haber saldım ama sabah sabah kimse yazmadı
umarım yakalayabilirsiniz yem varsa ya da hemen sipariş verebileceginiz bir uygulamadan alırsanız yem dökmeyi deneseniz açsa gelir mi acaba

çook sevindim yakalamanıza. Çok güzel bir ailesi olur umarım miniğin :KK200:
IMG-20221205-WA0009.jpg

X