Can boğazdan gelir değil, can diyetle gelir 🤩🍳 🍓🍒🍎🍉🥒🥦🥬🥕🍆🥑

Slm ,canim hic giremedim zaten hepte kacakli gecti carsamba sonrasi 🤦‍♀️. Yeni bir hevesle basliyorum insallah yeniden tarti ve olcum alicam . Insallah sporada vakit ayirmaya calisicam nasil olucak bilmiyorum yere yatar yatmaz meme meme diye geliyor sipam. O uyurkende ablasiyla bakit gecirmek istiyorum resmen kendime izel bi 30ndk yok 🥴🥴🥴

Slm ,canim hic giremedim zaten hepte kacakli gecti carsamba sonrasi 🤦‍♀️. Yeni bir hevesle basliyorum insallah yeniden tarti ve olcum alicam . Insallah sporada vakit ayirmaya calisicam nasil olucak bilmiyorum yere yatar yatmaz meme meme diye geliyor sipam. O uyurkende ablasiyla bakit gecirmek istiyorum resmen kendime izel bi 30ndk yok 🥴🥴🥴
Ayni durumdayim canim. Küçük hep tepemde bende kör topal ilerlemeye çalışıyorum

24 ocak menüsü

Sabah
Tavada 2 yumurta
1 dilim krem peynirli ekmek
Nescafe

Oglen 12.30
1 kase tarhana corbasi

14.30
Turk kahvesi
Gofret

18.30
1 kase tavuk suyu çorba
Tavuk haşlama(yahni gibi)
1 dilim ekmek
Yoğurt

21.00 den sonra Nescafe

merhabalar, yeniden geldim 🌱

Yeni başlangıcımda kg vermek haricinde başka rutinlerim de olacak.

Kitap okumak,kuran okumak, yüz bakımim, diğer bakımlarım.

Kıllanma sorunum için ve psikolojik sebeplerle tedavilerime başlıyorum.

"Niyet ediyorum bedenimi ve ruhumu sağlıklı mutlu huzurlu bir hayatta yaşatmaya 🌿"

Bugün beslenme anlamında güzel başlamadim. Ama sonrası benim elimde. Akşam yemekten sonra birşey yememek bile yapabildiğim en güzel şey bence 🌿
Tahlil sonuçlarima göre insülin direncim var, homa ir değerim yüksek çıktı. Bu geleceğim için çok önemli. Maalesef ki benim ömrüm yediğimi dikkatle tüketmekle sağlıklı bir şekilde devam edebilir...

Bugün kitabımdan epey okudum.Akşama kadar kuran hatim cuzumden 3-5 sayfa okumayı hedefledim.

Şimdi ilk kez saçımı boyadım. İlk denemem olduğu için siyahtan kahverengiye geçiş denedim. Zaten saçım kısa olduğu için çok önemli değildi. Saçım çok döküldüğü için doktorumdan takviyeler isteyip bakıma alacağım. Uzadiginda sombre yaptırmak istiyorum. Umarım kıl problemimden de kurtulabilirim.

Günlük rutinimde yüz temizleme, c vitamin, kolojenli kremimi sürmeye gayret göstericem. Dışarı çok cikmadigimdan güneş kremi surmuyorum şuan.

9 Kasım menüsü

10.00 hastane çıkışı pastaneye gittim 😓
1 poğaça yarım porsiyon börek ve 2 çay

11.30
Filtre kahve

13.00
1 kase ezo gelin çorbası, 1 dilim ekmek

15.30 türk kahvesi 3 top çikolata

19.00 4 köfte, salata, 3 4 patates dilimleri inceydi. Yoğurt
Ekmek yok

Neyseki bugün adımlarım iyi 8bini geçmiştir aslinda

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-09-23-09-57-804_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg
    Screenshot_2022-11-09-23-09-57-804_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 41
X