Çanakkale anadolu hastanesine giden hamişler ve doğum yapanlar

busealeyna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
39
0
Çanakkale Anadolu Hastanesine gitmek istiyorum.3 aylık hamileyim.Ne olur doktor tavsiye edin.Turan Erginbaş mı yoksa Cem Reşat Göknur mu iyi?Doktorumu değiştireceğim ve Anadolu hastanesi doğum için çok daha mantıklı geldi.Yardım edin lütfen fikirlerinize ihtiyacım var.

3 aylık hamileyim, ilk andan itibaren anadolu hastanesine gidiyorum. Ezcan Yalçıner doktorum.
Doktorumdan çok memnunum ancak hastane hakkında iyi şeyler duymadım, Can hastanesine gidip gitmemekte kararsızım...

Artık umudumu kesmiştim kimse yok galiba diye.Teşekkkürler ilgine.Hastaneyle ilgili ne duydun canım ya.Kafam karıştı.Kötü bişeyler mi söylediler.Anadoluda doğum için beklerken kendi odanda oluyormuşsun.Canda öyle değil.Direkt doğumhaneye alıyorlar ve ailenden kimse yanında olmuyor.Ben rahatsız oldum biraz bu durumdan ondan değiştirmek istedim.Çanakkaleli misin?

Değilim canım. İstanbulluyum. Evlendikten sonra burda yaşamaya başladım.
Anadolu hastanesinden memnun olmayanları duydum, iyi şeyler anlatmadılar.
benim de kafam karıştı.
doktorumdan çok memnunum ama doğum sırasında hastanede sorun yaşamaktan çekiniyorum.

Allah aşkına ne anlattılar anlatsana.Çok merak ettim.Benim beraber çalıştığım arkadaşım doğum yaptı 2.5 sene önce çok memnun kaldı hastaneden.Ama o zaman bu doktorlar yoktu o yüzden doktor araştırıyorum.Can hastanesinde normal doğum yapacaksan bilgin olsun canım.Hastaneye ilk başvurduğunda doğumhaneye alınıyorsun ve yakınların yanında olamıyor.Anadoluda odanda oluyorsun ve yakınların yanında oluyor.Can da 2 kişilik 1 kişilik ve suit odalar var.2 kişilik hariç diğer odalar fiyata dahil değil.Anadoluda hepsi tek kişilik odalar ve ücrete dahil.Bunları paylaşmak istedim canım.

bir arkadaşın bebeğini çok fazla yıkayıp hasta olmasına neden olmuşlar ve doğum sonrası inanılmaz acılar yaşadığını, masada kalsa uygun ekipmanlarının bile olmadığını söyledi.
bu da benim kafamı karıştırdı.
ama hastaneyle ilgili sıkıntın yoksa bi kez Ezcan Yalçıner'i denemeni öneririm. Çok sempatik güleryüzlü, insanı rahatlatıyor :-)

Benimde arkadaşım doğum yapmıştı orada ama çok memnundu.Bir sıkıntı yaşamamış.Galiba bu işler şans işi biraz.Allah yardımcımız olsun.

kızlar merhaba ben çanakkalede devlet hastanesine gidiyordum dün gittim doktor olmadığı halde bana barkod verdiler ve ben tahlil olacağı için 1.5 saat aç olarak bekledim. gidip sordum doktor niçin daha gelmedi ameliyatı mı var acaba dedim, dr hanım bugün yok size arkadaş yanlış vermiş biz sizi baska bir dr yönlendirelim dedi benim sinirlerim bozuldu tabi sizi şikayet edicem bu ne sorumsuzluk, çıktım hastaneden. sonra kepezde araştırma hastanesine gitttim ve cok memnun kaldım her hastayla yarım saat ilgileniyorlar, cinsiyetinden tutun herşeyine ultrasonla 15 dakika inceledi çok memnun kaldım :) tüm çalışanları güleryüzlü, 1 kişiyle 3 doktor ilgileniyor tavsiye ederim :)

Merhaba. Ben 21 haftalık hamileyim Anadolu Hastanesinde Cem Bey'e gidiyorum. Çanakkalede birçok doktora gittim içlerinde kendimi güvende hissettiğim tek doktor Cem Bey.

Bende Cem Beye başladım.18 haftalık hamileyim.Umarım ilk karşılaşmamızdaki gibi hep güler yüzlü ve ilgili olur.Gayet güzel ilgilendi.Hastanenin bir dezavantajı çok kalabalık olması.Bu yüzden doğumda yatacak yatak bulamazsak şaşırmayacağım. :)

Ben anadolu hastanesindeki tüm doktorlara gittim diyebilirim.İçlerinde tek mennun kaldığım kişi ezcan yalçınerdir.Bu konuda benimle hemfikir olan?:=)

çanakkaleyi çok iyi bilmediğimden sizlere danışmak istedim.
devlet hastanesinde bi dönem annelik okulu açılmış sanırım, hala devam ediyor mu?
ya da başka bi yerde böyle bi eğitim veren yer var mı???

birçok arkadaşımın doktoru cem beydi tek söyliceğim normal doğum yapmıcaksan cem beye git çünkü normal doğum yaptırmıyo ve hemen hemen herkezi 37.haftada sezeryana alıyo evet hastane çok kalabalık bu yüzden sezeryan olan arkadaşımı sadece 1 gece yatırıp ertesi gün taburcu etti bunlar benim gördüklerim canım memnun kalan vardır tabi bilmiyorum

merhaba arkadaşlar...
biz de 2.5 ay sonra tayin nedeniyle geliboluya taşınıcaz. ve orda iyi bir doktor bulmam gerekiyor.
ne çanakkaleyi ne de geliboluyu biliyorum. tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor var mı?
yoksa çanakkaleye mi geçmem gerekicek kontroller ve doğum için?
yardımcı olursanız çok sevinirim.

askbocugum Cem Bey daha ona ilk gitmemizde bu sezeryan olayından bahsetti.Can Hastanesinde normal doğumda doğum öncesinde yanında yakınların olamıyor sizde nasıl dedim.Bizde doğum anına kadar yakınlarınla oluyorsun dedi.Zaten bir hasta özel hastaneye niye gidiyor dedi.Doğumda kendini rahat hissetmek için bu özel hastanelerde sağlanıyor dedi.Birde sezeryan için dedi.Hasta sezeryan istiyorum başka türlü yapamam diyorsa özel hastane tercihi oluyor dedi.Buralarda doktorlara naz geçiriliyor çünkü dedi.

merhaba arkadaşlar...
biz de 2.5 ay sonra tayin nedeniyle geliboluya taşınıcaz. ve orda iyi bir doktor bulmam gerekiyor.
ne çanakkaleyi ne de geliboluyu biliyorum. tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor var mı?
yoksa çanakkaleye mi geçmem gerekicek kontroller ve doğum için?
yardımcı olursanız çok sevinirim.

öncelikle memleketimize hoşgeliyosun canım :) geliboluda kadın doğum doktoru haftada 1 gün geliyor ve bu yüzden herkes çanakkaleye gidiyor. tek bir doktor tarafından takip edilmek istiyorsan mecburen çanakkaleye gitmen gerekiyor.

bende ezcan hanıma gidiyorum, daha önce turan beye gidiyordum değiştirdim..ezcan hanımdan daha memnun kaldım..inşallah doğuma kadar devam ederiz.. cem beyin sezeryan yapması dez avantaj gitmeyi düşünmem.. ama çoğu kiişi takibini anadoluda yapıp doğum içinn devlete gidiyorlar,devlettende çok memnun herkes.benim için çok erken olduğu için şuan doğumu düşünmüyorum o günler gelsinde hayırlısıyla..

Çanakkale Anadolu Hastanesine gitmek istiyorum.3 aylık hamileyim.Ne olur doktor tavsiye edin.Turan Erginbaş mı yoksa Cem Reşat Göknur mu iyi?Doktorumu değiştireceğim ve Anadolu hastanesi doğum için çok daha mantıklı geldi.Yardım edin lütfen fikirlerinize ihtiyacım var.

kime gittin peki ? ve memnun kaldın mı?

kızlar merhaba ben çanakkalede devlet hastanesine gidiyordum dün gittim doktor olmadığı halde bana barkod verdiler ve ben tahlil olacağı için 1.5 saat aç olarak bekledim. gidip sordum doktor niçin daha gelmedi ameliyatı mı var acaba dedim, dr hanım bugün yok size arkadaş yanlış vermiş biz sizi baska bir dr yönlendirelim dedi benim sinirlerim bozuldu tabi sizi şikayet edicem bu ne sorumsuzluk, çıktım hastaneden. sonra kepezde araştırma hastanesine gitttim ve cok memnun kaldım her hastayla yarım saat ilgileniyorlar, cinsiyetinden tutun herşeyine ultrasonla 15 dakika inceledi çok memnun kaldım :) tüm çalışanları güleryüzlü, 1 kişiyle 3 doktor ilgileniyor tavsiye ederim :)

merhaba canım bende devlet hastanesine gidiyordum ilk zamanlar çok iyi çok ilgiliydi doktorum ama bu aralar beni konuşturmuyo dinlemiyo ne yapcağımı bilmiyorum ünv hastanesini düşünüyorum ama orda normal doğum yokmuş bir bilgin varmı acaba?

X