Canım Kadınlar! İyi ki varsınız!!

deligibideli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
73
94
Canım Kadınlar! Bu konuyu açmadan bir sürü farklı farklı konu okudum, hepinizin desteği o kadar mükemmel ki. İyi ki varsınız, sizleri çook seviyorum hep olun, var olun. Çünkü gerçekten biz bize yeteriz. Elbet çıkar aramızda çürük yumurtalar, ama elemeyi biliriz 🤗 İçimden geldi yazasım geldi 🌺🌺❣️

Bu konunuz var sadece ve 2020 de açılmış

Başka konu yok 🙄🙄

Canım Kadınlar! Bu konuyu açmadan bir sürü farklı farklı konu okudum, hepinizin desteği o kadar mükemmel ki. İyi ki varsınız, sizleri çook seviyorum hep olun, var olun. Çünkü gerçekten biz bize yeteriz. Elbet çıkar aramızda çürük yumurtalar, ama elemeyi biliriz 🤗 İçimden geldi yazasım geldi 🌺🌺❣️
Eyvallah gülüm

kanaglayan-gul.gif

Kullanici adiniz cok uyumlu olmus

Başka konu yok 🙄🙄
Başka konuları okumuş ondan ulusa sesleniş yapmış . Çok sıcak tabı beyinler pudıng oldu anacım genede sağolsun 😅

Başka konu yok 🙄🙄
Bu benim yalancı dolandırıcı olduğum anlamına mı gelir 😅 Aktif olarak yazmıyorum/yazamıyorum evet, ama her daim akıl aldığım bir yer burası. Hamilelik şu bu bir sürü benimle alakalı konu okudum, sadece "ulusa seslenerek" teşekkür ettim 🤣

Ben de seviyroum kK'yi. Sevdiğim tek platform.
Eş dost sohbeti gibi geliyor bana.
Geçen Instagram'da popüler bir hesap bilmemne paralı olsun diye hareket baslatmis. çok saçma buldum, yorum yazdım. Sonra gelen cevaplar falan... iyy dedim niye elalemle tartışıyorum ki, benim canım KKm ne demek istediğimi anlardi 😂 adeta bir arkadaş benim icin

bdv'desin ablacım, ulusa profilinden seslensene :KK70:

Arkadaşlar kadın içinden gelmiş ve hoş bir konu açmış ona rağmen olumsuz yorum yazan olmuş e ama öf yani. Ne var bi teşekkür edip öylece bıraksanız. İlla eleştiri mi olması lazım? Ay gerçekten yaranılmıyor kimseye🤦🏻‍♀️
Konu sahibi sende iyi ki varsın💟 şahsım adına çok teşekkür ederim💐
Iyi de burasi bdv! Anlatamiyoruz galiba ama cabalayalim. Hani site bölüm bölüm ayrilmis ya?
Hic bir basliga uymayan yazilar diye bir bolum bile var hatta:) sonra moderatorler ugrassin dursun tasimakla tabi sizene siz teşekkürünüzü eder gecersiniz😂

Iyi de burasi bdv! Anlatamiyoruz galiba ama cabalayalim. Hani site bölüm bölüm ayrilmis ya?
Hic bir basliga uymayan yazilar diye bir bolum bile var hatta:) sonra moderatorler ugrassin dursun tasimakla tabi sizene siz teşekkürünüzü eder gecersiniz😂
2009 dan beri takipteyim neyin ne olduğunu biliyorum. Bunu adminler bu kadar dert etmezken üyenin böyle konuşması çok efso duyar. Olabilir, içinden gelmiş açmış konuyu, taşınır birazdan başka başlığa. Yani bi teşekkür etmek varken ciddi ciddi "burası bdv, burada böyle konular açılmaz" tarzı ciddiyet çok yapay duruyor.

X