Canım sıkılıyor

Aslinda hayattaki en istedigim sey mutlu olmak, ama cok pessimist bir yapim var. Bunun da nasil degisecegini bilmiyorum. Enerjim düsük, hemen yoruluyorum. Disariya bir saat cikiyorum ardindan sanki on saat disarda kalmisim gibi yoruluyorum.
Hayat bana anlamansiz geliyor. Baglanacak birsey ariyorum, ama bulamiyorum. Depresyondamiyim yoksa baska birsey mi bu bilmiyorum. Bu arada sosyal fobim var o sebebten cok öyle sosyal faaliyetlere, huzur evine gidecek durumda degilim. Gitsem de zaten agizimi bicak acmaz.
A Aysen2 bak canım yaklaşık 7000 mesajim var. Tüm zamanını harcayıp beğenmedim atmak senin tercihin. Ama bu bir çözüm değil.

Mutlu olmak istiyorum dedin. Mutluluk icin neden baskalarindan medet umuyorsun? Mutluluk senin içinde be gülüm? Neden içindeki gücü harekete geçirmiyorsun?

Psikolojik destek almak gerçekten iyi geliyor. Bir yerlerden başlamak bu hayatta bende varım diyebilmek.

Bak yaşın 31 imiş daha hayatinin baharindasin. Birileri seni mutsuz etmis olabilir. Buna da sen izin vermissindir. Hayattaki duruşuna göre şekillenir dünya.

Kendine deger verirsen değer bulursun. Şimdi top sende ister begendim at ister begenmedim ama bir hayatin var. Onun kiymetini bil... Hersey gönlünce olsun.

A Aysen2 bak canım yaklaşık 7000 mesajim var. Tüm zamanını harcayıp beğenmedim atmak senin tercihin. Ama bu bir çözüm değil.

Mutlu olmak istiyorum dedin. Mutluluk icin neden baskalarindan medet umuyorsun? Mutluluk senin içinde be gülüm? Neden içindeki gücü harekete geçirmiyorsun?

Psikolojik destek almak gerçekten iyi geliyor. Bir yerlerden başlamak bu hayatta bende varım diyebilmek.

Bak yaşın 31 imiş daha hayatinin baharindasin. Birileri seni mutsuz etmis olabilir. Buna da sen izin vermissindir. Hayattaki duruşuna göre şekillenir dünya.

Kendine deger verirsen değer bulursun. Şimdi top sende ister begendim at ister begenmedim ama bir hayatin var. Onun kiymetini bil... Hersey gönlünce olsun.
Istediginde ne kadar güzel yorumlarda bulunabilyorsun. Bastan böyle ilimli yaklassaydin, like almak icin beni provoke etmeseydin inan bende sana dislike atmazdim. Tavsiyelerin icin sagol, dikkate alacagim.

Istediginde ne kadar güzel yorumlarda bulunabilyorsun. Bastan böyle ilimli yaklassaydin, like almak icin beni provoke etmeseydin inan bende sana dislike atmazdim. Tavsiyelerin icin sagol, dikkate alacagim.
Farkindaysan ben burda sana dair ilk mesajimi yazdim. Onceki mesajlarimi arkadaşlarimin mesajlarina cevap niteliğinde yazdim. Yani like yada dislike muhim degildi. Bu arada gercekten her daim guzel yorum yazdigimi dislike yaparken fark etmissin. Yolun açık olsun canim.

31 yaşındaymışsınız ben 20’lerin başındasınızdır diye düşünmüştüm yazım tarzınız ve tepkilerinizden. Bu zamana kadar hayatta türlü türlü insan olduğunu, her insanın size ılımlı yaklaşmayabileceğini öğrenmiş olmanız gerekmiyor muydu? Özellikle böyle çok fazla kullanıcı olan bir forumda her türlü yorumun gelebileceği tahmin edilebiliyor olmalı. Sevgiliye trip atar gibi burada üyelere trip atmak 30 yaş üstü olgun bir kadın için fazla çocukça değil mi?

Hanımlar 5. dislike savaşı mı?
Beğenmedim karşı atak için kullanılmaz, üyenin kendisine kullanılmaz, katılmadığınız yoruma yapılır, rica ediyorum birbirinizin profiline gidip tüm mesajlarını bularak beğenmedim atmayın zira sistematik ve amacı dışında beğenmedim yapmak ikaz edilmenize yapılan eylemin durumuna göre uyarı alıp banlanmanıza bile neden oluyor.

Yargilama timi hemen is basina. Millet ne kadar kendini övmeyi seviyor. Kiz hayattan zevk alamiyorum diyor, millette gönüllü olmaktan bahs ediyor. Psikolojiden anlamak yok. Hemen gençleri yaftalamak ve kendini övmek var.

Kimse düsünemiyormu hayattan tamamen keyif almamak ne kadar kötü bisey oldugunu? Kiz burda yardim fikir istiyor. Psikolojik bir durum bence. Depresyon olabilir yada boslukta olmak, negatiflik konfor alani olup, o konfor alanindan disa çikamamak gibi,..

Yani en iyi tavsiye psikologtur. Tabi maliyetli fakat yargilamaktan daha iyidir bence.

31 yaşındaymışsınız ben 20’lerin başındasınızdır diye düşünmüştüm yazım tarzınız ve tepkilerinizden. Bu zamana kadar hayatta türlü türlü insan olduğunu, her insanın size ılımlı yaklaşmayabileceğini öğrenmiş olmanız gerekmiyor muydu? Özellikle böyle çok fazla kullanıcı olan bir forumda her türlü yorumun gelebileceği tahmin edilebiliyor olmalı. Sevgiliye trip atar gibi burada üyelere trip atmak 30 yaş üstü olgun bir kadın için fazla çocukça değil mi?
Insanlar buraya derdini baskalari onlar ile dalga gecsin diye yazmiyor, sizde bunun bilincinde olmalisiniz. Herkez istedigini yazabiliyorsa benimde begenmedigim yorumlara dislike atma hakim doguyor. Kimsede bana bu konuda hesap soramaz.

Insanlar buraya derdini baskalari onlar ile dalga gecsin diye yazmiyor, sizde bunun bilincinde olmalisiniz. Herkez istedigini yazabiliyorsa benimde begenmedigim yorumlara dislike atma hakim doguyor. Kimsede bana bu konuda hesap soramaz.
Herkes, herkez değil... Kimse sizinle dalga geçmedi benim gördüğüm kadarıyla. Ben gayet güzel kitap okuyun yorumu yaptım mesela, onu da beğenmediniz. Kimse size hesap sormuyor zaten. Ben o konuya değinmedim bile. Ama konunuza yapılan her yoruma dislike atmak, üye profillerine girip bütün mesajları dislike’lamak çok olgun bir davranış değil maalesef.

Aslinda hayattaki en istedigim sey mutlu olmak, ama cok pessimist bir yapim var. Bunun da nasil degisecegini bilmiyorum. Enerjim düsük, hemen yoruluyorum. Disariya bir saat cikiyorum ardindan sanki on saat disarda kalmisim gibi yoruluyorum.
Hayat bana anlamansiz geliyor. Baglanacak birsey ariyorum, ama bulamiyorum. Depresyondamiyim yoksa baska birsey mi bu bilmiyorum. Bu arada sosyal fobim var o sebebten cok öyle sosyal faaliyetlere, huzur evine gidecek durumda degilim. Gitsem de zaten agizimi bicak acmaz.
Çünkü o 1 saatte bir amacınız yok.
Bir amacınız olmalı.
Şimdi pandemi var biraz zor amaYeni bir yerler keşfetmek,
Hayvan dostu derneklere beslemelere katılmak,
Yardım derneklerinde tasnif, dağıtım işleri oluyor, onlara katılmak.
Eğitim vakıflarında gönüllü eğitmenlik
Yada kendiniz için online bir kurs araştırın.

Kimse size hesap sormuyor hanımefendi. Siz elli kişinin, altmış kişinin begendim butonunu kullandığı mesajlarıma ilk beğenmedim butonu atıyorsunuz. Bunu da seriye bağladınız. Üye profillerine girip ordan yaptınız. Bunu olgun bir davranış olarak görmedim.

Hangi mesajin dalgavari yazildigini ve yahut provoke amacli olduğunu şikayet et butonunu kullanarak yöneticilere bildirebilirsin. Bunu yapmak yerine dislike atmak nedir tüm mesajlara?

Herkes istediğini de yazamıyor burada. Site kurallari çerçevesinde hareket ediyoruz.

Survivor izlemeyi seviyorsanız rekabetten hoşlanıyor olabilirsiniz.
Sporla ilgilenmeyi hiç düşündünüz mü?

İnternetten hobileri araştırın bence sevdiğiniz birine denk gelebilirsiniz.

Eğer yine bulamıyorsanız psikologla görüşmelisiniz.

Yapılan yorumlara dislike atma hakkınız var ama size yapılan yorumlara verdiğiniz cevaplar da negatif. Belki yaşadığınız süreçten, belki de kişilik özelliğinizden üzerinizden negatiflk akıyor.
Kendizi topraklamaya ihtiyacınız var.

Kimse size hesap sormuyor hanımefendi. Siz elli kişinin, altmış kişinin begendim butonunu kullandığı mesajlarıma ilk beğenmedim butonu atıyorsunuz. Bunu da seriye bağladınız. Üye profillerine girip ordan yaptınız. Bunu olgun bir davranış olarak görmedim.

Hangi mesajin dalgavari yazildigini ve yahut provoke amacli olduğunu şikayet et butonunu kullanarak yöneticilere bildirebilirsin. Bunu yapmak yerine dislike atmak nedir tüm mesajlara?

Herkes istediğini de yazamıyor burada. Site kurallari çerçevesinde hareket ediyoruz.
Cok komiksiniz gercekten.
Ben benim actigim konunun altina yazdiginiz bir yorumunuzu begenmedim ve sadece bir tane dislike atmistim size. Ardindan siz anlasilan ilk defa dislike aldiginiz icin buna bozuldunuz ve benim bu konudaki tüm yorumlarima seri begenmedim attiniz. Bide üstüne attigim begenmedim butonunun hesabini sordunuz. Yani kisaca bu olayi baslatan sizdiniz.

Son düzenleme:
Cok komiksiniz gercekten.
Ben sizin benim actigim konunun altina yazdiginiz bir yorumunuzu begenmedim ve sadece bir tane dislike atmistim size. Ardindan siz anlasilan ilk defa dislike aldiginiz icin buna bozuldunuz ve benim bu konudaki tüm yorumlarima seri begenmedim attiniz. Bide üstüne attigim begenmedim butonunun hesabini sordunuz. Yani kisaci bu olayi baslatan sizdiniz.
Sizin bu konuda yaptiginiz inanin hic bir yorumu beğenmedim. Inanilmaz bir negatif enerji yaydiniz tüm bedenime toksik zehir entegre edilmis gibi hissediyorum.

Komik bulduğunuzda bakin altta komik butonu da var. Ona parmagini basarak bu negatiflikten kurtulmak icin ilk adımı atabilirsin. Zor değil. Çoğu mesajim komik bulunur.

Ilk begenmedimi siz attiysaniz bunu ben başlatmış olmam zannımca. Bir daha düşünün isterseniz... 🤗 Sizin bu konuya yorum yazan herkesin yorumunu beğenmemeniz üzerine başlayan bir hadiseyi de kişiselleştirmeyin.

Yorulmanızın sebebı hareketsızlık
Egzersız yaparsanız vucuduz guclenır daha az yorulursunuz ama saglıklı beslenmede onemlı
Bazı vıtamın eksıklıklerı depresyona neden olabılıyor b vıtamınlerının d vıtamınının eksıklıgı gıbı..gunese cıkmanızda fayda eder

X