canıma tak etti artık isveç diyetine başladım.Gelin beraber yapalım

prettiestgirl

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
99
104
30
günaydın kızlar bugun 4.günüm sabah 1 kesme sekerli sade filtre kahve + 1 dilim kızarmıs ekmek vardı
kızarmıs ekmeği öğlene atıyorum cünkü canım hiç istemedi
birazdan tartılıp kilomu bildireceğim
başlangıç (1.gün) :63,4
2.gün: 62,8
3.gün: 62,5
4.gün:

yannik

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
832
873
25
günaydın kızlar bugun 4.günüm sabah 1 kesme sekerli sade filtre kahve + 1 dilim kızarmıs ekmek vardı
kızarmıs ekmeği öğlene atıyorum cünkü canım hiç istemedi
birazdan tartılıp kilomu bildireceğim
4.gün:
canim cok guzel gidiyosun ama regliyken tartilinca moral bozuyor ama olsunrelinde bitsin daha - goruceksin:) ben valla 1 kasik diye bakmadm goz karari yag tadini sevmiyorum
ondan az koyuyorum ama zeytinyagi kullandigin icin cok sorun yok canim

prettiestgirl

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
99
104
30
canim cok guzel gidiyosun ama regliyken tartilinca moral bozuyor ama olsunrelinde bitsin daha - goruceksin:) ben valla 1 kasik diye bakmadm goz karari yag tadini sevmiyorum

ben tatlı kasıgına geceyim cünkü çok yağlı oluyor diğer türlü :KK70:

prettiestgirl

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
99
104
30
evet canım aslında regl döneminde tartılmamak gerekiyor sonuclar yanıltıcı olabiliyormus ama ben hem aradaki farkı görebilmek hemde ne kadar etkiliyor onu görebilmek için her gün tartılıyorum . Aslında regl bittikten 2 gün sonra tartılmak en dogrusuymus cunku 1,5 - 2 kiloya kadar fazla cıkarmıs tartıda . olsun bakalım 13 gün sonunda kac olacak kilom .. inşallah ilk hedefim 56ları görebilmek. sonra 1-2 gün abartmadan ara verip dukan atak +seyir başlayacagım cok olumlu yorumlar duydum onunla ilgili. senin aktif olarak var mı devam ettiğin bir diyet ?

prettiestgirl

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
99
104
30
dayanamayıp tekrar tartıldım 61.4 yani aşağıdaki tabloyu güncelliyorum
4.gün: 61.4

toplamda 3 günde giden 2 kilo oldu regl dönemimde olmama ragmen
56 yı görene kadar diyete azimle devam

prettiestgirl

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
99
104
30
4.gün bitmek üzere. bugun her seferinde bana diğerlerinden bir tık daha zor geliyor
şimdi akşam yemeğimi yiyeceğim 1 haslanmıs yumurta , yagsız beyaz peynir , ve 1 rende havuc
yaklasık 3,5 lt su içtim , 4,5 a tamamlayacagım . Bugun hareket etmek istedim ama hiç halim yoktu :KK43:

prettiestgirl

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
99
104
30
günaydın canlar
4.günde kaçamaksız bitti 4 ltye yakın su içtim
5.gün sabah limonlu havuc var ama ben sabah değil öğlen ton balıgı ile yemeyi düşünüyorum
sabah onun yerine şekersiz kahve içeceğim çünkü bugun sabah sporum var , kilo bildirimini birazdan yapacagım

yannik

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
832
873
25
evet canım aslında regl döneminde tartılmamak gerekiyor sonuclar yanıltıcı olabiliyormus ama ben hem aradaki farkı görebilmek hemde ne kadar etkiliyor onu görebilmek için her gün tartılıyorum . Aslında regl bittikten 2 gün sonra tartılmak en dogrusuymus cunku 1,5 - 2 kiloya kadar fazla cıkarmıs tartıda . olsun bakalım 13 gün sonunda kac olacak kilom .. inşallah ilk hedefim 56ları görebilmek. sonra 1-2 gün abartmadan ara verip dukan atak +seyir başlayacagım cok olumlu yorumlar duydum onunla ilgili. senin aktif olarak var mı devam ettiğin bir diyet ?
şu anda yok ama muzaffer kushanın 14 gunlugune baslıyacagım bende haftaya :)

yannik

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
832
873
25
günaydın canlar
4.günde kaçamaksız bitti 4 ltye yakın su içtim
5.gün sabah limonlu havuc var ama ben sabah değil öğlen ton balıgı ile yemeyi düşünüyorum
sabah onun yerine şekersiz kahve içeceğim çünkü bugun sabah sporum var , kilo bildirimini birazdan yapacagım
oh super ilerliyorsun valla üstüne birde spor miss:) bak başlayınca devamı geliyor

prettiestgirl

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
99
104
30
tartıldım tablomuz şöyle
4.gün: 61.4
5.gün: 61.1
yavasladı sanırım ama durmak yok , bir de gün içerisinde kilo cok değişiyor , öğleden sonra yine güncelleyeceğim
4günde 2,3 kilo yine fena değil

prettiestgirl

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
99
104
30
5.gün fena degil akşamton balıklı salata ve haşlanmış karnabahar yapacağım henüz akşam yemeğimi yemedim
Bozasın geliyor hafiften ama yarın 59lari görmek daha cazip:)