canımın canı bebeğim gitti

melisesra

maşallah benim oğluma
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
13.753
13
41
bebegımın kalbı durmus gıttı yavrum
ALLAHIM ne acı bırseymıs
çok kotuyum:çok üzgünüm:

çok üzüldüm arkadaşım rabbimden hayırlısı şimdi ne söylesem acını hafifletemem inşallah rabbim bir an önce kollarını yavrunla kavuşturur

saolun tsk ederim okadar kotuyumkı
4 sene sonunda kavusmustum bebegıme tup bebekle ne acı bırseymıs gıttı bebegım yok artık

Canım benim ya çok üzüldüm...ınan ne diyeceğimi bilemiyorum...Allahım inşallah bir an önce kendiliğinden hamile kalmanı sağlar...

Bitanem naz mafoldumben
çok üzüldüm inan içim yandı mafoldumben
Allahım sabır versin güç kuvvet versin sana
mafoldumben

Çok üzüldüm canım Rabbim sabırlar versin. ınşallah tez zamanda tekrar hamile kalır ve bebeğine kavuşursun..... Belki bu da bir imtihandır güçlü olmaya çalış, güzel günler inşallah yakında gelir.

senağlama çok kotuyum toprakcım nasıl olur hala ınanamıyorum

Nasip nazcım ne diyeceğim bilemiyorum...Senin tedavini baştan sona hep takip ettiğimiz ve heyecanlarını birlikte yaşadığımız için acını inan ben de içim de hissettim...Üzme diyeceğim kendini biliyorsun sakat olan bebekleri düşükle yada kalp durması ile vücut atıyor, hayırlısı buymuş...Ama unutma hiç değilse dondurulmuş bebişlerin var...

saolun kıslar tsk ederim hepınıze
toprakcım bebegımız geldı dıye bız onları ımha ettırmıstık şimdi tekrar baslıcaz ama kac ay gecmesı gerekır sence kurtajdan sonra

canım nazzzzzzzzzz...................ne desem canım ya............kelımeler yetmezkı............cok uzuldum canım ..........ama hamıle kalabılıyosun ınşşşşşşşşşşş canım ınş bebegın bı daha bırakmaz senı.................ınş toparlan ve yenıden basla.............of ne desm kı...............çok opt canım ..........bol dua

ıhsallah ablacım ıhsallah bu sfer bırakmaz annesını gelır saglıkla alırım kucagıma
nerde yaptırcamı dusunuyordum demın onerecegınız yerler varmı kıslar

canım once bı topralan.............eger yaptırdığın yerde memnunsan oraya devam et.............yoksa ınş ıçıne daha cok sınen bı yer ara............rabbım ınş bu kez sıkıntısız versın

X