Saç Rengi ve Saç Boyama Canlar Acil Yardım!!!Fikirlerinize İhtiyacım Var(fotograflı)

:içelim: tatlımm benı bende senı yerımlülülülülülü saka bı yana :kedi: oncelıkle erkekler bızlerın oz guwenıızı yıtırmemızı ısterlerkı onlara muhtac olalım nede olsa kımse bızı begenmez dıyee :eek:lmaz: halbukı fıstık gıbısıb ısılltın yeterr kaydirigubbakcemile5 ama onun ıcın degıllll :umursamaz: ozguwenını tazelemekk ıcın dedıgım gıbı sarımsı tonlar kullan..ne bılyım sımsıyah kalem cek gozlerınee yenı bı parfum al onun hıc bılmedıgıı buyun olarak ısıltıı sacc catlasnnnnnnnn delikafadulden kaydirigubbakcemile5

:içelim:
ben zaten ona göstercem:eek:klava: İltifatların içinde teşekkürler güzelim:KK66:
Şöyle bişe olsa (belli ki kumraldan vazgecemiom ama bi yandan da sarı istiyorum seninde dediğin gibi )komple kullu kumrala ya da kumrala boyasam uçlara platin yaptırsam aşağıdaki gibi zemuszemus

Eklentiler

• $sema ozturk.jpg
    $sema ozturk.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 243
  • $sema ozturk...jpg
    $sema ozturk...jpg
    4,5 KB · Görüntüleme: 99
sırnaşık şey aman Carmen yazıcama jessıca yazmısım.Evet cok hosmus nasıl parlıy bıde .Bakım var anacım bakım..

bence sana balköpüğü röfle de hoş olabilir. ayrıca saçlarının uçlarından açtırıp diplerinin koyu olması daha güzel. çünkü gözler kahverengi onları silik gösteririr dipten röfle.

ben açık sarı röfle yaptım ordan biliyorum. pişmanlık olmuştu sonra da maalesef.

hem madem sevgilin için bu kadar değişiyosun, saçını boyadıktan sonra sen de ondan biraz değişiklik iste de senin duygularını anlasın.yerimsenibenyerimseniben

değişmek öyle kolay olmuo her zaman

bence iyi bi güzellik salonuna gidip orda bi uzman bulup sormalısın.gösterdiğin bütün fotolardaki saçlar çok hoş fakat ten rengi farkı wb.şeyleri de düşün.kaşların rengi bile bence önemli cnm.ben 2 yıl sarı kullandım(şuan bakır rengi saçlarım we çok sewiyorum rengini) sarının ayrı bir hawası war fakat senin istediğin renge dönüşebilmesi için saçını epey yıpratırlar şekerim.karamel we tonlarının ten rengine daha çok uyacağını düşünüyorum.hem daha doğal durur bence.boyatınca resmini kpy cnm,çok merak ediyorum şimdiden opuyorumnanaktan

tatlım benim önerim su yönde bence hemen direk sarıya gecme cünkü güzel olsa bile kendini garip hissedebilirsin benim önerim kızıl falan yaptır renkli renkli ten rengine de gider heraldee:kedi: sonra böyle bi değişiklik yaptıktan sonra git erkek arkadasının kafasını gözünü dagıt:eek:klava:kötükedihüso degişiklik istedim bende bak ne güzel oldun simdi de :teytey::kahve:

vayy hemşo canımsın..Evet ya biraz daha acık olsaydık.Tamam o kadar koyu değilim ama genler işte napcen:) aslında dediğin renklerde hoşuma gitmiyo değil ama açılmak istiomkaydirigubbakcemile3...

kuzucum yavaş yavaş açç yoksa çok kötü görünür gözüneee sarı saçlarrr:)anlıyorum seni bende açık renk saça hastaydım yavaş yavaş açtım baktımki yakışmıyoo neyapsan dogal gibi durmuyo sonra koyulaştırmaya başladımm..
ama içinde kalmasın cnmmm ben denedim gördümmm hevesimi aldımm sende deneee saçların yıpranırrrr orası bi kesinn ama içinde kalmasın :)

:içelim:
ben zaten ona göstercem:eek:klava: İltifatların içinde teşekkürler güzelim:KK66:
Şöyle bişe olsa (belli ki kumraldan vazgecemiom ama bi yandan da sarı istiyorum seninde dediğin gibi )komple kullu kumrala ya da kumrala boyasam uçlara platin yaptırsam aşağıdaki gibi zemuszemus

ıkıncı resım supermıs cnmmmmmhihoyyyt

bence sana balköpüğü röfle de hoş olabilir. ayrıca saçlarının uçlarından açtırıp diplerinin koyu olması daha güzel. çünkü gözler kahverengi onları silik gösteririr dipten röfle.

ben açık sarı röfle yaptım ordan biliyorum. pişmanlık olmuştu sonra da maalesef.

hem madem sevgilin için bu kadar değişiyosun, saçını boyadıktan sonra sen de ondan biraz değişiklik iste de senin duygularını anlasın.

değişmek öyle kolay olmuo her zaman

Tabi koyu renkler ifadeyi daha vurguluyo özellikle gözleri ki ben kumralım hemen sarı yaparsam çok basit durur.Bende öyle düşünüyorum dipler koyu olsun diye bakalım..
Kesinlikle ben biraz değişiklik yapayım onu görcem o zaman paspas yapayım mı delikafadulden
Yorumun için teşekkürler canım

bence iyi bi güzellik salonuna gidip orda bi uzman bulup sormalısın.gösterdiğin bütün fotolardaki saçlar çok hoş fakat ten rengi farkı wb.şeyleri de düşün.kaşların rengi bile bence önemli cnm.ben 2 yıl sarı kullandım(şuan bakır rengi saçlarım we çok sewiyorum rengini) sarının ayrı bir hawası war fakat senin istediğin renge dönüşebilmesi için saçını epey yıpratırlar şekerim.karamel we tonlarının ten rengine daha çok uyacağını düşünüyorum.hem daha doğal durur bence.boyatınca resmini kpy cnm,çok merak ediyorum şimdiden opuyorumnanaktan

Onlara kalsa her rengi yaparlar canım -tatlicadiarzu- .Evde boyamayı düşünüyodum ama istediğim rengi evde yapmak zor olcak en azından aralara attıacağım sarıyı kuaförün yapması gerekiyor.
Boyattıktan sonra eklemem mi kuzum.Tabiki eklicem..yorumunu o zamanda isticem oi:1hug:

tatlım benim önerim su yönde bence hemen direk sarıya gecme cünkü güzel olsa bile kendini garip hissedebilirsin benim önerim kızıl falan yaptır renkli renkli ten rengine de gider heraldee:kedi: sonra böyle bi değişiklik yaptıktan sonra git erkek arkadasının kafasını gözünü dagıt:eek:klava:kötükedihüso degişiklik istedim bende bak ne güzel oldun simdi de :teytey::kahve:

Çok doğru diyosun..yavaş yavaş açıcam baktım sırıtıyo zaten sarı yapmam.
Kızıldan dönülmesi zor diye yapmıyorum ama o da ayrı bi hava katar..
kaydirigubbakcemile3 ona oyle planlarım var ki...:teytey:

kuzucum yavaş yavaş açç yoksa çok kötü görünür gözüneee sarı saçlarrr:)anlıyorum seni bende açık renk saça hastaydım yavaş yavaş açtım baktımki yakışmıyoo neyapsan dogal gibi durmuyo sonra koyulaştırmaya başladımm..
ama içinde kalmasın cnmmm ben denedim gördümmm hevesimi aldımm sende deneee saçların yıpranırrrr orası bi kesinn ama içinde kalmasın :)

bende öyle düşünüyorum.zaten cesaret edemem ki hemen açmaya kız..
içimde kalırsa yandık zaten.bakıcam olmadı bize ters:roflol: başlarım koyu renge dönmeye
:nazar:

canım bnce loreilin bu yeni serisnde ultra açıcılı renkleri war onnarı denemelisin :lepi:

boyadan sonra saçım yıpranmasın diye bakım yapıyorum şu dönem.
ama bakımdan sonra bi tuaf oldu saçlarım.şöyle ki;şampuana çam terebentin esansı koydum saçlarımı kuruttu.kuruydu zaten :sinifsinif: gerçi kızkardeşimde de böyle olmuş başta kurutuyo ama sonradan çok güzel oluyo dedi ama neyse..hakiki zaytinyağı vardı onu cezvede ıssıtım saça bi güzel boca yaptım yağı götürene kadar anam ağladı.o zamanda yıprandı sanırım şimdi tel tel kabarık.. anlamadım ki.. durulama suyuna sirke koydum o da kuruttu.. napıcam bilemiyorum..
ama bi 10 güne kalmaz boyarım saçımı..bu saçın düzelmesini beklersem seneye anca...

badecim saçım koyu renkte yarıya kadar ana rengi altlarda önceden kalan boya var..o seri bildiğim kadar saçında hiç boya olmayanlar için etkili.şimdi direk o boyayı sürersem üstler açılır ama benim istediğim renk olmaz.altlarında açılacağını sanmam...varya şu saçımı dert ettiğim kadar hiç bişeyi dert etmiyorum..

X