Canlı yayında 22 yaşındaki kızı annesinin erkek olduğunu öğrendi

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Müge Anlı'nın programında akıl almaz olay yaşandı. Çevresinde Şükran Aktaş ismiyle tanınan ve Çapa Tıp Fakültesi'nde hemşirelik yapan kişinin ölümü şüpheli bulununca otopsi yapıldı. Adli Tıp inceleme yaparken cesedin erkek olduğunu tespit etti. Gerçeği öğrendiğinde sinir krizleri geçiren 22 yaşındaki kızı ise şimdi gerçek ailesini arıyor.
erkek_hemsire.jpeg

Çevresinde Şükran Aktaş ismiyle tanınan ve Çapa Tıp Fakültesi'nde hemşirelik yapan kişinin ölümü şüpheli bulununca otopsi yapıldı. Adi Tıp inceleme yaparken cesedin erkek olduğunu tespit etti. Gerçeği öğrendiğinde sinir krizleri geçiren 22 yaşındaki kızı ise şimdi gerçek ailesini arıyor.
kadin_erkek_cikti.jpeg

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında akıl almaz olay şöyle gelişti: 8 Mart'a Kumburgaz'da oturan ve 'Handan' isimli bir butiği işleten Şükran Aktaş (60), fenalaşarak Silivri Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Aktaş tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Doktorlar, Aktaş'ın ölümünü şüpheli bulunca ceset Adli Tıp'a kaldırıldı. Adli Tıp'ta yapılan incelemede Aktaş'ın erkek olduğu ortaya çıktı. Bu ilginç durum, Aktaş'ın eşi ve 22 yaşındaki kızına bildirildi. Genç kız, aldığı bu haberle şoke olup sinir krizleri geçirirken eşi “Nasıl olur, benim eşim kadın, üstelik benden bebek dünyaya getirdi" dedi.

Hemşirelik yapmış

Olaya polis el koydu ve kocanın ifadesine başvurdu. Aldığı habere inanamadığını belirten koca “Eşim yıllarca Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hemşire olarak çalıştı. Benden hamile kaldığını söylemişti. Bebeğimiz dünyaya geldi. Olanlara inanamıyorum" dedi. Aktaş'ın kızı ise yıllarca anne bildiği kadının erkek çıkması üzerine bunalıma girdi. Genç kızın “Peki benim gerçek ailem kim" diyerek gözyaşları döktüğü öğrenildi.

Gerçek Şükran konuştu

Araştırmalarını sürdüren polis, ölen kişinin Nail Ç. olduğunu, Şükran Aktaş'a ait nüfus cüzdanı kullandığını tespit etti. Gazetevatan'ın haberine göre, polisin ulaştığı gerçek Şükran Aktaş “Yıllar önce nüfus cüzdanımı kaybetmiştim. Beni polis merkezine çağırdılar. Ölü göründüğümü söylediler. Ben hayattayım. Yıllar önce çalınan nüfus cüzdanımla neler yaşanmış. Ben de şoktayım" dedi.

Çapa Tıp Fakültesi'nde hemşirelik yapıyordu

'Bebeği fakirden aldım!'

Kumburgaz'dan bağlanan bir başka izleyici ise gerçek adı Nail Ç. olan kişiyle ilgili şu bilgileri verdi: “Kumburgaz'ın eskileri Nail'i tanır. O yıllarda erkek olarak denize giriyordu. Bir gün kadın mayosuyla denize girdiğini gördük ama henüz ameliyatla kadın olmamıştı. Ondan birkaç gün sonra kucağında bir bebek gördüm. Kendisine sordum, fakir bir kadından evlatlık olarak aldığını söyledi. Sonra da ortadan kayboldu."

Kaynak: yenisafak.com

oha :skandal:
ben de başlığa bakarak yurt dışında bi ülke diyerek girdim konuya. ay töbestafurullah.

Haberin dili ve anlatımı iğrenç.

Evli olup kocasıyla ilişkiye girdiğine göre ameliyat olmuş bir transtır. Önceden erkek olması, kocasını kandırması vs apayrı bir konu.

Ama haberin içeriğinde kadının şu anki kimliğine dair hiçbir şey yok, okuyan da penisi olan bir erkek zannediyor. Herhalde erkeklik uzvu olsa kocası fark ederdi!

Haberin dili ve anlatımı iğrenç.

Evli olup kocasıyla ilişkiye girdiğine göre ameliyat olmuş bir transtır. Önceden erkek olması, kocasını kandırması vs apayrı bir konu.

Ama haberin içeriğinde kadının şu anki kimliğine dair hiçbir şey yok, okuyan da penisi olan bir erkek zannediyor. Herhalde erkeklik uzvu olsa kocası fark ederdi!
Ona ben de takıldım, Müge Anlının programındaki yazıda bile ölü bulunan adam yazıyor.

Ona ben de takıldım, Müge Anlının programındaki yazıda bile ölü bulunan adam yazıyor.
Haberde "Bir gün kadın mayosuyla denize girdiğini gördük ama henüz ameliyatla kadın olmamıştı." diyor. Bundan, daha sonra ameliyat olduğunu anlıyorum ben. Eğer eşiyle tanışmadan önce ameliyat olduysa, adamın anlamaması normal. Ama bir transın otopsisi yapılırken niye "erkek" diye ayırırlar onu anlayamadım.

Öte yandan kullandığı pembe nüfus cüzdanı çalıntı. Yani nüfusta hala erkek görünüyor. Trans olup nüfusta değiştirmemiş olma ihtimali var.

Eğer evli olmasa ameliyat olmadı, dış görünüşünü değiştirdi diye düşünürdüm ama evli hatta adam kendisinden hamile sanıyor. Demek ki kadınlık organları var?

Yani eğer kocası, haberdeki kişinin fiziken erkek olduğunu bilip, ortaya çıkınca farklı ifade vermiyorsa saçma sapan bir durum hiçbir şey anlamadım ben.

İnanılmaz derecede ilginç bir haber
Peki kız kimin hastahanede çalıştığı sıralardamı çalmış bebeği yada evlat mı edinmiş hiçbir sorgulanmamış eşi tarafından ailesi geçmişi
Çok fazla soru var
Iyyyy Müge hiç sevmiyorum bu kadını

Haberde "Bir gün kadın mayosuyla denize girdiğini gördük ama henüz ameliyatla kadın olmamıştı." diyor. Bundan, daha sonra ameliyat olduğunu anlıyorum ben. Eğer eşiyle tanışmadan önce ameliyat olduysa, adamın anlamaması normal. Ama bir transın otopsisi yapılırken niye "erkek" diye ayırırlar onu anlayamadım.

Öte yandan kullandığı pembe nüfus cüzdanı çalıntı. Yani nüfusta hala erkek görünüyor. Trans olup nüfusta değiştirmemiş olma ihtimali var.

Eğer evli olmasa ameliyat olmadı, dış görünüşünü değiştirdi diye düşünürdüm ama evli hatta adam kendisinden hamile sanıyor. Demek ki kadınlık organları var?

Yani eğer kocası, haberdeki kişinin fiziken erkek olduğunu bilip, ortaya çıkınca farklı ifade vermiyorsa saçma sapan bir durum hiçbir şey anlamadım ben.
Trans ameliyatı olduysa hemşirelik de yaptığı için eşini bir şekilde kandırabilmiştir diye düşündüm başta hamilelik konusunda.
Ama trans ameliyatı olsa kimlik değiştirirdi sonuçta, niye çalıntı kimlikle gezsin öyle bir hakkı varken?
Bir de dediğiniz gibi trans olup, pembe nüfus cüzdanı olan birine otopside niye ama bu erkekmiş önceden diye şaşırırlar o da mantıksız. Bana en mantıklı gelen kocasının halen erkek olduğunu bilip şimdi şaşırmış ayağına yatıyor olabileceği, bilemiyorum yine de devrelerim yandı.
Sadece hormon tedavisi olunabiliyor mu bilmiyorum kadın gibi görünmek için, çevredeki herkes o şekilde kadın sanıyor olabilir.

Trans ameliyatı olduysa hemşirelik de yaptığı için eşini bir şekilde kandırabilmiştir diye düşündüm başta hamilelik konusunda.
Ama trans ameliyatı olsa kimlik değiştirirdi sonuçta, niye çalıntı kimlikle gezsin öyle bir hakkı varken?
Bir de dediğiniz gibi trans olup, pembe nüfus cüzdanı olan birine otopside niye ama bu erkekmiş önceden diye şaşırırlar o da mantıksız. Bana en mantıklı gelen kocasının halen erkek olduğunu bilip şimdi şaşırmış ayağına yatıyor olabileceği, bilemiyorum yine de devrelerim yandı.
Sadece hormon tedavisi olunabiliyor mu bilmiyorum kadın gibi görünmek için, çevredeki herkes o şekilde kadın sanıyor olabilir.
Sadece hormon alabilir, zaten ameliyat öncesinde de hormon kullanmaya başlıyorlar. Yani görünüş olarak kadın olabilir. Çevreyi falan kandırması kolay ama cinsel ilişki yaşadığı kocasını nasıl kandırır aklım almıyor. Tek makul açıklama, günahını da almayayım ama eşcinsel çift oldukları ve adamın haberinin olduğu. Başka bir açıklama şu an getiremiyorum.

Bir de çalıntı nüfus cüzdanı ile devlet memurluğu yapmış. Bu nasıl mümkün? Yani hiç mi işlem çakışmadı? Hastane randevusu, muayene, eczane vs? Maaş yattı falan.

Bebek durumu apayrı. İnşallah kendi isteğiyle veren bir ailedir, çalmamıştır bebeği.

Beynim yandı.

Muhtemelen eşi durumdan haberdar, böyle bir ilişkileri var ama olay patlak verince adam bilmiyorum dedi. Yani anlamaması imkansız.

Adamın uzun yol şoförü olduğunu okudum ekşi' de öyle olsa bile yine imkansız. Kocasının uzun aylar olmaması sadece hamilelik konusunda yardım eder ama kaç sene boyu hiç yatmadı mı bu adamla kadın ?

Sadece hormon alabilir, zaten ameliyat öncesinde de hormon kullanmaya başlıyorlar. Yani görünüş olarak kadın olabilir. Çevreyi falan kandırması kolay ama cinsel ilişki yaşadığı kocasını nasıl kandırır aklım almıyor. Tek makul açıklama, günahını da almayayım ama eşcinsel çift oldukları ve adamın haberinin olduğu. Başka bir açıklama şu an getiremiyorum.

Bir de çalıntı nüfus cüzdanı ile devlet memurluğu yapmış. Bu nasıl mümkün? Yani hiç mi işlem çakışmadı? Hastane randevusu, muayene, eczane vs? Maaş yattı falan.

Bebek durumu apayrı. İnşallah kendi isteğiyle veren bir ailedir, çalmamıştır bebeği.

Beynim yandı.

Cinsel kimliğinden çok en can alıcı noktalar o zaten. Çalıntı kimlikle tüm bu resmi işlemleri nasıl halletmiş?
Kocasının bilmemesinin imkanı yok, diyelim bilmiyor, resmi evlilik yapmamışlar mı?
Ortada çocuk var, nüfusuna geçirmemişler mi çocuğu? Koca her türlü biliyor olmalı.
Geçirdilerse Şükran Aktaşın üzerine mi geçirmişler? Gerçek Şükran nasıl anlamıyor bu durumda?
Tam devreleri yakmalık konu .

Cinsel kimliğinden çok en can alıcı noktalar o zaten. Çalıntı kimlikle tüm bu resmi işlemleri nasıl halletmiş?
Kocasının bilmemesinin imkanı yok, diyelim bilmiyor, resmi evlilik yapmamışlar mı?
Ortada çocuk var, nüfusuna geçirmemişler mi çocuğu? Koca her türlü biliyor olmalı.
Geçirdilerse Şükran Aktaşın üzerine mi geçirmişler? Gerçek Şükran nasıl anlamıyor bu durumda?
Tam devreleri yakmalık konu .
Ya evet bir de çocuğu nüfusa geçirme konusu var. 22 sene insan üstüne kayıtlı bir çocuk olduğunu bilmez mi eğer anne adı Şükran Aktaş yazıyorsa?
Yok anne adı başkaysa kıza ne açıklama yaptılar? Anne adı ne yazıyor?

Ya evet bir de çocuğu nüfusa geçirme konusu var. 22 sene insan üstüne kayıtlı bir çocuk olduğunu bilmez mi eğer anne adı Şükran Aktaş yazıyorsa?

Tam Sherlock' luk konu.

Kimlik 10 yıl önce kaybolmuş, kız 22 yaşında, demek ki anne adı başka, bu ihtimali de elemek gerekiyor ozaman. :deli:
İşin içinde başka işler de var, bakalım neler çıkacak?

Kimlik 10 yıl önce kaybolmuş, kız 22 yaşında, demek ki anne adı başka, bu ihtimali de elemek gerekiyor ozaman. :deli:
İşin içinde başka işler de var, bakalım neler çıkacak?
Kimlik 10 yıl önce kaybolduysa, adamla evlendiğinde başka isimle evlendi o zaman?

Kimlik 10 yıl önce kaybolduysa, adamla evlendiğinde başka isimle evlendi o zaman?
Adamla evli değildir muhtemelen, ay beynim şişti bir de Handan meselesi var, kız nasıl birşey anlamamış onu da anlamadım.

X