Çanta hazirlama

Benim de çok eksiğim var hala. Yıkamak ve hazır etmek lazım biran önce aslında. Kızlar benim de ilk gebeliğim o yüzden bilemiyorum . 20 parçalık hastane çıkışı aldım o yeter mi? Birde lohusa pijaması ve geceliği için önerdiğiniz bi marka var mı
Bende 2 tane 10 lu 2 tane 5 li hastane çıkışı aldım hastaneye hepsini goturmem sanırım

Panik yapma canım bir günde herşey alınıyor hastanede kullanacakları al yıka utuleyip çanta ni hazırla eksikleri sonra tamamlarsin canım
Canım insan ister istemez tedirgin oluyor inan evime bile zamanım yok zorlanıyorum bide alışveriş e hiç zamanim kalmıyor inş erken doğum olmaz çantayı hazirlamayi düşünüyorum artık

Olmaz bence erkenden yikamakta mantikli değir kirlenir sanki normal zamanda gelirse daha 2 ay var erken gelirsede kısmet ya olur gider çokta sikmamak lazım
Doğru söylüyosun canım ya zaten erken gelcek gibi olsa doktor da söyler dimi düşün düşün kendimizi fazla yoruyoruz galiba biz

Hacisakir toz deterjan kullanan arkadaşlar çok fazla kullanmayın makineniz tikanir ve dışarı doğru köpük wermeye başlar ondan bi tatlı kaşığı kadar kullanmaniz yeterli olcaktir...

Doğru söylüyosun canım ya zaten erken gelcek gibi olsa doktor da söyler dimi düşün düşün kendimizi fazla yoruyoruz galiba biz
Aynen canım benim daha beşik bile alınmadı hala karar veremedim bir ara stres yapmıştım ama şimdilerde herşey olacağına varır diyorum erken olursa da kısmet ya hiçbir bebek çıplak kalmamış bizimki mı kalacak

Beşiği bugün aldık geldi artık sırada çanta haxirlama kaldı 34 haftalık olduk geç bile kaldım

İkinci Çocuk İçin En Uygun Zaman..

Prof. Dr. İsmail Çepni, annelerin ikinci bebeklerine hamile kalmak için ne kadar süre beklemeleri gerektiğini açıklıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız https://www.kadinlarkulubu.tv/ ye izleme desteğinizi bekliyoruz..

X