çaresiz hissediyorum..

dertanasi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
169
1
evliyim.. ama başka birisinin bana bakışlarından kafam karıştı, her geçen gün onu düşünmeye başladım,

başına böyle bi durum gelen var mı?

çok zor bi durummuş, ne yapsam silemiyorum kafamdan.. huzursuzum eşimde bunu haketmiyor sonuçta..

bendeuyeolcam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
2.286
5.427
Duygusal bir boşluğunuz mu var?
Eşiniz evet hak etmiyor, hiç vicdani ve ahlaki bi' şey değil.

Son düzenleme:

dertanasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
169
1
4 yıllık evliyim , eşimle aşırı mutlu bi çift değiliz zaten,

diğer taraftansa uzaklaşamayağım bi kişi, iş arkadaşım:KK43:

eLmayRa

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.904
6.852
evliyim.. ama başka birisinin bana bakışlarından kafam karıştı, her geçen gün onu düşünmeye başladım,

çok zor bi durummuş, ne yapsam silemiyorum kafamdan.. huzursuzum eşimde bunu haketmiyor sonuçta..

Bence de haketmiyor. Gözünüzün ve gönlünüzün başka birine kayacağı kadar boşluktaysanız boşanmayı düşünmez misiniz?

nazlideniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2013
7.363
6.942

Silme kafandan zaten.Sana bakışlarını farkettiysen,o da senin kafa karışıklığını farketmiştir.Evli kadına bakış atan adam doğru adamdır.Bırak kocanın haketmesini,kendi gururun,yaşam biçimin,hayat felsefen bunu hakediyorsa git görüş.Kafa karışıklığın biter,bu sefer diğer problemler başlar.
Mübarek olsun.İyi yi devam et.

bendeuyeolcam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
2.286
5.427
4 yıllık evliyim , eşimle aşırı mutlu bi çift değiliz zaten,

diğer taraftansa uzaklaşamayağım bi kişi, iş arkadaşım:KK43:

Aşırı mutlu olmanıza gerek yok.
Kim dört dörtlük ki?
Her gün onu düşündüğünüz kişi sanki süper mi?
Eşinize hisleriniz mi bitti?
Çocuğunuz var mı?
Sorgu memuru gibi oldum ama sanırım siz de farkındasınız girmeye çalıştığınız yol, yol değil.

dertanasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
169
1
Silme kafandan zaten.Sana bakışlarını farkettiysen,o da senin kafa karışıklığını farketmiştir.Evli kadına bakış atan adam doğru adamdır.Bırak kocanın haketmesini,kendi gururun,yaşam biçimin,hayat felsefen bunu hakediyorsa git görüş.Kafa karışıklığın biter,bu sefer diğer problemler başlar.
Mübarek olsun.İyi yi devam et.

dile getirmemiz mümkün değil zaten,

ama kafamı oyalaması bile kötü..

eylul05

♪ ♫
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
24.885
681

yadırgamak büyük konuşmak istemiyorum ama eşinizi seviyorsanız nasıl aklınız başka birine kayıyor :44:

ben evli değilim sevgilimi aylarca görmediğim zamanlar oluyor ama hiç bir gün aklımdan başka birine bakmak düşünmek geçmedi :26: bence de haketmez kimse böyle bir şeyi kendinize gelin bir an önce :KK45::KK45:

dertanasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
169
1
Aşırı mutlu olmanıza gerek yok.
Kim dört dörtlük ki?
Her gün onu düşündüğünüz kişi sanki süper mi?
Eşinize hisleriniz mi bitti?
Çocuğunuz var mı?
Sorgu memuru gibi oldum ama sanırım siz de farkındasınız girmeye çalıştığınız yol, yol değil.

farkındayım tabiki,

ama elimde değil işte, iş için sürekli iletişm halnde olunca böyle bi durum gelşti, kurtulmayı bende istiyorum

3 yaşnda bebeğm var.

eLmayRa

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.904
6.852
ben istiyorum ama eşim istemiyor, cocuk hatrına yürüyen bi evlilik diyebilirim..

Ortada gerçek bir sebep göremediği icindir. Suanda bize bahsettiğiniz durumu anlatsanız eminim soluğu mahkemede arar.

Kendinize bahane aramayın lütfen, boşanmak isteyen her türlü boşanır. Ne olacak böyle, gözüm yolda gönlüm bir başkasında moduyla?

nazlideniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2013
7.363
6.942
dile getirmemiz mümkün değil zaten,

ama kafamı oyalaması bile kötü..

O zamna dön bu kötü den.Yazık etme hayatına.Eşinle problemin varsa ya problemleri aşın ya da boşanın.Ama ömür boyu kendini bir vicdan hapsine hapsetme.Erkek milleti karşı tarftan ilgi alaka görene kadardır herşey.Namuslu ahlaklı erkek,kimsenin evli karısına bakmaz.

bendeuyeolcam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
2.286
5.427
ben istiyorum ama eşim istemiyor, cocuk hatrına yürüyen bi evlilik diyebilirim..

Bu bana biraz vurdumduymazlık biraz bahane gibi geldi.
Ortada yaşanmaz ki böyle.
Ya eşinize hislerinizi tartın, bu arkadaşınızdan kaçmaya çalışacağınız eforu eşinizi tekrar sevmek için sarfedin
ya da o adama ilginizin boşluktan kaynaklandığını düşünerek silmeye çalışın.