çaresiz hissediyorum..

dertanasi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
169
1
evliyim.. ama başka birisinin bana bakışlarından kafam karıştı, her geçen gün onu düşünmeye başladım,

başına böyle bi durum gelen var mı?

çok zor bi durummuş, ne yapsam silemiyorum kafamdan.. huzursuzum eşimde bunu haketmiyor sonuçta..

Duygusal bir boşluğunuz mu var?
Eşiniz evet hak etmiyor, hiç vicdani ve ahlaki bi' şey değil.

Son düzenleme:
4 yıllık evliyim , eşimle aşırı mutlu bi çift değiliz zaten,

diğer taraftansa uzaklaşamayağım bi kişi, iş arkadaşım:KK43:

evliyim.. ama başka birisinin bana bakışlarından kafam karıştı, her geçen gün onu düşünmeye başladım,

çok zor bi durummuş, ne yapsam silemiyorum kafamdan.. huzursuzum eşimde bunu haketmiyor sonuçta..

Bence de haketmiyor. Gözünüzün ve gönlünüzün başka birine kayacağı kadar boşluktaysanız boşanmayı düşünmez misiniz?

Silme kafandan zaten.Sana bakışlarını farkettiysen,o da senin kafa karışıklığını farketmiştir.Evli kadına bakış atan adam doğru adamdır.Bırak kocanın haketmesini,kendi gururun,yaşam biçimin,hayat felsefen bunu hakediyorsa git görüş.Kafa karışıklığın biter,bu sefer diğer problemler başlar.
Mübarek olsun.İyi yi devam et.

4 yıllık evliyim , eşimle aşırı mutlu bi çift değiliz zaten,

diğer taraftansa uzaklaşamayağım bi kişi, iş arkadaşım:KK43:

Aşırı mutlu olmanıza gerek yok.
Kim dört dörtlük ki?
Her gün onu düşündüğünüz kişi sanki süper mi?
Eşinize hisleriniz mi bitti?
Çocuğunuz var mı?
Sorgu memuru gibi oldum ama sanırım siz de farkındasınız girmeye çalıştığınız yol, yol değil.

Silme kafandan zaten.Sana bakışlarını farkettiysen,o da senin kafa karışıklığını farketmiştir.Evli kadına bakış atan adam doğru adamdır.Bırak kocanın haketmesini,kendi gururun,yaşam biçimin,hayat felsefen bunu hakediyorsa git görüş.Kafa karışıklığın biter,bu sefer diğer problemler başlar.
Mübarek olsun.İyi yi devam et.

dile getirmemiz mümkün değil zaten,

ama kafamı oyalaması bile kötü..

yadırgamak büyük konuşmak istemiyorum ama eşinizi seviyorsanız nasıl aklınız başka birine kayıyor :44:

ben evli değilim sevgilimi aylarca görmediğim zamanlar oluyor ama hiç bir gün aklımdan başka birine bakmak düşünmek geçmedi :26: bence de haketmez kimse böyle bir şeyi kendinize gelin bir an önce :KK45::KK45:

Aşırı mutlu olmanıza gerek yok.
Kim dört dörtlük ki?
Her gün onu düşündüğünüz kişi sanki süper mi?
Eşinize hisleriniz mi bitti?
Çocuğunuz var mı?
Sorgu memuru gibi oldum ama sanırım siz de farkındasınız girmeye çalıştığınız yol, yol değil.

farkındayım tabiki,

ama elimde değil işte, iş için sürekli iletişm halnde olunca böyle bi durum gelşti, kurtulmayı bende istiyorum

3 yaşnda bebeğm var.

ben istiyorum ama eşim istemiyor, cocuk hatrına yürüyen bi evlilik diyebilirim..

Ortada gerçek bir sebep göremediği icindir. Suanda bize bahsettiğiniz durumu anlatsanız eminim soluğu mahkemede arar.

Kendinize bahane aramayın lütfen, boşanmak isteyen her türlü boşanır. Ne olacak böyle, gözüm yolda gönlüm bir başkasında moduyla?

dile getirmemiz mümkün değil zaten,

ama kafamı oyalaması bile kötü..

O zamna dön bu kötü den.Yazık etme hayatına.Eşinle problemin varsa ya problemleri aşın ya da boşanın.Ama ömür boyu kendini bir vicdan hapsine hapsetme.Erkek milleti karşı tarftan ilgi alaka görene kadardır herşey.Namuslu ahlaklı erkek,kimsenin evli karısına bakmaz.

ben istiyorum ama eşim istemiyor, cocuk hatrına yürüyen bi evlilik diyebilirim..

Bu bana biraz vurdumduymazlık biraz bahane gibi geldi.
Ortada yaşanmaz ki böyle.
Ya eşinize hislerinizi tartın, bu arkadaşınızdan kaçmaya çalışacağınız eforu eşinizi tekrar sevmek için sarfedin
ya da o adama ilginizin boşluktan kaynaklandığını düşünerek silmeye çalışın.

O zamna dön bu kötü den.Yazık etme hayatına.Eşinle problemin varsa ya problemleri aşın ya da boşanın.Ama ömür boyu kendini bir vicdan hapsine hapsetme.Erkek milleti karşı tarftan ilgi alaka görene kadardır herşey.Namuslu ahlaklı erkek,kimsenin evli karısına bakmaz.

büyük konuşmayın derim,

neler izliyor neler görüyoruz, birbiriyle yatanı mı ararsın vss.lerii,,

ben yanlışımın farkındayım, oda evli zaten ama olmaz diye bişey yok, olabilir gelir insanın başına,

dürüstce dile getirip derdimi anlattım.. eminim benim gibi yaşayanı vardır ama dillendirmiyordur,

Bu bana biraz vurdumduymazlık biraz bahane gibi geldi.
Ortada yaşanmaz ki böyle.
Ya eşinize hislerinizi tartın, bu arkadaşınızdan kaçmaya çalışacağınız eforu eşinizi tekrar sevmek için sarfedin
ya da o adama ilginizin boşluktan kaynaklandığını düşünerek silmeye çalışın.

bahane değil bir sürü kişi var ayrılmak isteyip ayrılamayan,

bende onlardanım işte..

Tutuldum sakincali bir sevgiliye zarardasin ey kalbim don geriye...

Neyse yani bosanmadan once evlendiginiz adami hatirlayin bence. En basindan mutsuz olsa idiniz zaten cocuk yapmazdiniz. O kisiyi hatirlayin. Is hayati sorunlar maddiyat yada yorgunluk ciftlerin arasinda sorun carmis gubi yanilgi olusmasina sebep oluyor. Kendinize vakit ayirasajiz basbasa kalsaniz bence baska herseyi unutursunuz. Maalesef bu yasadigibiz monotonluktan kaynaklaniyor bence.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yorumlar cok ilimli ..dusunce cok yanlis...davranislar cok sakincali...bir baska erkegi hayal ederken cocugunuzu dusunup utanip tovbe etmeniz daha mantikli....bosanmak istemezse davaniz cekismeli olur surec uzar ama bosanirsiniz...bence bahanenize saglam bir kilif uydurup kotu bir yola girmenize ramak kalmis...aman ha nerden donerseniz kardir...basta kendinize sayginiz olsun lutfen lutfen lutfen..

büyük konuşmayın derim,

neler izliyor neler görüyoruz, birbiriyle yatanı mı ararsın vss.lerii,,

ben yanlışımın farkındayım, oda evli zaten ama olmaz diye bişey yok, olabilir gelir insanın başına,

dürüstce dile getirip derdimi anlattım.. eminim benim gibi yaşayanı vardır ama dillendirmiyordur,

Böyle konular acıldığında konu sahibi su cümleyi yazmazsa ölecek hastalığına yakalanmış oluyor zaten..

Biz size çare sunuyoruz işinize gelmiyor.

X