Çaresizim

"Nişanlım annesi ve babasıyla konuşmuyor aralarında bir sorun var" deyin babanıza. Başka bir aile bütüğü istesin sizi. Olmaz mı?
Bebeğiniz hayırlı olsun🤗
.

Su aşamada yapacagınız şey; ailenize erkek arkadaşınızın ailevi problemleri olduğunu, bu yüzden istemeye gelmiyeceklerini,başka bir büyüğüyle gelecegini ve bu sebepden dolayı ayrı ayrı törenler istemediğinizi ,istemede yüzüğün takılacağını ve daha sonra da nikah istediğinizi anlatacak ve onları ikna edeceksiniz.

Gülüm bak hamilesin stres yapma. 5 sene sonra bunların hicbiri önemli olmayacak. Erkek arkadasin ile mutlu musun? Seviyormusun?güveniyormusun? O zaman alsin birilerini yanina seni istesin. Kimse böyle olmasini istemez, ama benim bir enistemin annesi dügüne bile gelmedi inat ettigi icin. Enistem ne yapti? Dügününü de yapti, ailesini kurdu, evini yapti..kimseye eyvallahi yok cünkü annesinin haksiz oldugunu biliyor..kaldir kafani. Önemli olan su anda sizlersiniz
Nasıl güzel şevkatli bir yorum ben bile pamuk gibi oldum :KK60:

Merhabalar paylaşacağım anlatacağım hiç kimse yok buraya yazmak istedim. Lütfen kötü yorum yapmayın iyi değilim ağlayarak yazıyorum. 2-3 yıldır biriyle beraberim evlilik düşünüyoruz erkek arkadaşım bir zamanlar annesiyle 6-7 ay görüşmedi sebebini sorduğumda kırgınlık dedi geçiştirdi bende çok fazla kurcalamadım. Sonra barıştılar neyse annesi hep beni suçlamış o kız bizim aramızı açtı doldurdu seni demiş. İnanın ne doldurdum nede aralarını açtım annesi bana düşman oldu. 3 gün önce hamile olduğumu öğrendim inanın bilinçsizde davranmamıştık fakat olan olmuş artık. Erkek arkadaşım hemen annesiyle görüştü karşı tarafa haber gönderelim istemeye gidelim dedi anneside ben gelmem demiş babası desen eşinin sözünden çıkmıyor çaresiz yapayalnız kaldık ikna etsin diceksiniz herşeyi denedi. Ne düğün istiyoruz ne eğlence bi nikah kıyacağız ortada annesi babası yok kısa kısa yazdım sizi yormamak için şunuda eklemek istiyorum. Erkek arkadaşımda ozaman benimde sizin gibi annem babam yok bundan sonra dedi. Biz babamdan çekiniyoruz bunun annesi babası nerde niye gelmediler diyecek.
Hamile kaldığınız için evlenmeyin.

Bunun annesi babası nerde soracaklar diye takan kız,evlenmeden hamile kalmaz bence.
Yani ailesine ne diyecegini düsünür.
Ki kvde adayınız cat diye babaya kızınız hamile derse ne diyeceksiniz?
Gece gece bebegi aldır linci yemek istemiyorm
Bebek icin evlenmeyin diyeyim 🙆🏻‍♀️

Merhabalar paylaşacağım anlatacağım hiç kimse yok buraya yazmak istedim. Lütfen kötü yorum yapmayın iyi değilim ağlayarak yazıyorum. 2-3 yıldır biriyle beraberim evlilik düşünüyoruz erkek arkadaşım bir zamanlar annesiyle 6-7 ay görüşmedi sebebini sorduğumda kırgınlık dedi geçiştirdi bende çok fazla kurcalamadım. Sonra barıştılar neyse annesi hep beni suçlamış o kız bizim aramızı açtı doldurdu seni demiş. İnanın ne doldurdum nede aralarını açtım annesi bana düşman oldu. 3 gün önce hamile olduğumu öğrendim inanın bilinçsizde davranmamıştık fakat olan olmuş artık. Erkek arkadaşım hemen annesiyle görüştü karşı tarafa haber gönderelim istemeye gidelim dedi anneside ben gelmem demiş babası desen eşinin sözünden çıkmıyor çaresiz yapayalnız kaldık ikna etsin diceksiniz herşeyi denedi. Ne düğün istiyoruz ne eğlence bi nikah kıyacağız ortada annesi babası yok kısa kısa yazdım sizi yormamak için şunuda eklemek istiyorum. Erkek arkadaşımda ozaman benimde sizin gibi annem babam yok bundan sonra dedi. Biz babamdan çekiniyoruz bunun annesi babası nerde niye gelmediler diyecek.
Hamileyim diye seni istemeyen bir aileye nasıl gelin gidersin sacmalama yapma bunu kendine ben sana söylim olacağı evlenceksin sonra kaynanayla yaşarsın köle gibi kullanır seni nasıl olsa oğluyla arasinida bozmuşsun ya ne yapsan da yaranamazsın hayatın zehir olur yapma bunu sırf hamilesin diye evlenme

Kararınız evlenmek yönündeyse ailenizle siz konuşun, sevgilinizin ailesiyle bağlarını kopardığını ve başka yakınlarıyla istemeye geleceklerini söyleyin. Ama bence ailesinin sizi istemediği için bağlarını kopardığını söylemeyin, sizin geleceğiniz için endişelenebilirler. Böylece sevgiliniz dayısı, halasıyla vs. gelirse aileniz durumu idare edecektir. Tabi sevgiliniz ilerde ailesiyle arasındaki buzları eritirse size daha çok bilenmiş bir kayınvalide ile işiniz çok zor. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle.

Benim bir akrabamda sevgilisinden hamile kalmıştı. Hem de adam evli olduğu halde oldu bütün bunlar. Adam karısını boşadı, bizimkiyle evlendi. Nikaha adamın sülalesinden kimse gelmedi. Bir tek kız tarafı katıldı. Ee şimdi ne mi oldu? Kız adamın bütün sülalesiyle kaynaştı, birbirlerine gidip geliyorlar. Ortada bir sorun kalmadı yani.
Siz de bence nikah gününüzü alın. O arada ikna etmeye devam edin tabi. İleride zaten kesin ve kesin aranız düzelecek. Bebişiniz sağlıkla doğar inş. ☺️

gençler gerçeklerden o kadar uzak yaşıyor ki hamile kalamayacağını sanıyor korununca, öyle bir dünya yok korunsan dahi hamile kalma ihtimalin var herkesin sonrasını düşünen için sorun yok aile büyüklerin yüzüne hamile kaldığını söyleme cesaretin varsa okey diyorum ama bu babaya söyleme cesaretin de olacak saklamak yok yalan söylemek yok

X