Caresizlik dedikleri bumu ?

else03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
944
103
Kizlar biz nisan atmistik daha onceden ve zar zor ailemi ikna edip bana yalvardi baristik her neyse ben nasil bi insanim bana durust ol dedi bende aklimdan gecen herseyimi anlttm suan aklima su eski sevgilim geliyo bile dedim ama piskolojik olarak mahvolmustum sonra ablasiyla atistik normalde beni cok korurdu ama cenem yuzumden kormadi herneyse kaynanam mukemmel bi insan zaten ogun piknige gidcez babam arabdan indi biseler almaya ben nisanlim kardesm kucuk arabadyz ogunde annesinr gitcektik ama ablasida gelcekti nisanlimda biz gitmaylem piknige gtcez gec doneriz dedi bende sinirlendm kendi kendime kuruntu yaptim ablan beni istemyo demi ondan goturmynuz dedim annesini aradim oda piknige gidin siz ikiniz ayri gidersniz dedi bende tamam tamam anladim ben istemyosunuz dedim telefonu kapadim kendimi yolmaya basladim suan bogazim yoluk icinde kan icinde kaldim ogun ve o arabadan indi arakasna bakmadan gitti neyse knumuza gelelim aradan gunler gecti ve ben aradim agladim yalvardim cunku biseyler yasadik tabi cok ileri deil ama ikinvi nisani atcagmi babamada diyemem dersem donusu olmaz abladi bana neler yapti simdi bana aileme saygin yom istemyrm seni eski sevgililerne git ne hakerrtler agla yalvar yakar beraberiz ama bir gram suan sevgim yok bana ablasi icin laf yapti ve ablasi bana neler dedi midem bulaniyo sizden bile dedi ve bana hepsini ara ozur dile diyo okdar caresizimki tamam sucluyum ama sizden istegm bana akil verin yardim edin ne olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Psikolojik sorunların var herhalde senin. Kendini niye yoluyorsun yahu? Eski sevgilinden bahsetmişsin ne bekliyordun ben olsam yanında durmam iki dakika. Ayıptır ya çocuk sana iyi katlanmış. Yalvar yakar ablasına da durumu anlat. Yoksa evlenseniz de her fırsatta eski sevgiline git lafını duyarsın.

Psikolojik sorunların var herhalde senin. Kendini niye yoluyorsun yahu? Eski sevgilinden bahsetmişsin ne bekliyordun ben olsam yanında durmam iki dakika. Ayıptır ya çocuk sana iyi katlanmış. Yalvar yakar ablasına da durumu anlat. Yoksa evlenseniz de her fırsatta eski sevgiline git lafını duyarsın.

Ablasna hiccccc bisey yapmam ablasiyla aramizdaki prblem baska ama ben piskologa gidicem zaten kendime zarar veriyirum cunku

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X