Çarpık bacak / Parantez bacak / O bacak ameliyatı doktor tavsiyesi

starburst

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2012
4
0
Merhabalar herkese 😊
Tamamen estetik sebeple bacaklarımdaki eğrilik için ameliyat olmayı kafaya koydum.
Direkt kemiğe müdahale edilsin istiyorum.
Çok araştırdım, çok video izledim. Yüksek tibia osteotomisi olarak geçiyor.

Özel doktorlar baya yüksek fiyat istiyor.
Yine de bu ameliyatı olan yada yakınlarında bu ameliyatı olmuş tanıdıkları olanlar.. devlet/üniversite/özel doktor tavsiyesi verirseniz müthiş mutlu olurum.

Merhabalar herkese 😊
Tamamen estetik sebeple bacaklarımdaki eğrilik için ameliyat olmayı kafaya koydum.

Yine de bu ameliyatı olan yada yakınlarında bu ameliyatı olmuş tanıdıkları olanlar.. devlet/üniversite/özel doktor tavsiyesi verirseniz müthiş mutlu olurum.
Merhabalar herkese 😊

Merhabalar, bu estetiği oldunuz mu acaba aslında estetik doktoru yapmıyor ortopedi. Ben de kasım ilk hafta olcam da biraz süreç sıkıntılı olacak gibi görünüyor

Merhabalar herkese 😊

Ben 2 yıl önce sağ bacağımdan ve 2 ay öncede sol bacağımdan Yüksek Tibial Osteotomi ameliyatı oldum. Parantez bacak oluşumu vardı iki bacağımın arası yaklaşık 12 cm açılmıştı. Erzincan araştırma hastanesinde Nizamettin KOÇKARA doktorumun vermiş olduğu güvenle bu ameliyata karar verdim. Diyeceğim o ki bir ton para vermedende oluyor bu ameliyat yeterki doktorun güven versin. Ben çok memnunum durumdan. Umarım içinize sinen bir doktor bulursunuz.

Ben 2 yıl önce sağ bacağımdan ve 2 ay öncede sol bacağımdan Yüksek Tibial Osteotomi ameliyatı oldum. Parantez bacak oluşumu vardı iki bacağımın arası yaklaşık 12 cm açılmıştı. Erzincan araştırma hastanesinde Nizamettin KOÇKARA doktorumun vermiş olduğu güvenle bu ameliyata karar verdim. Diyeceğim o ki bir ton para vermedende oluyor bu ameliyat yeterki doktorun güven versin. Ben çok memnunum durumdan. Umarım içinize sinen bir doktor bulursun

Merhaba, benimde çok ciddi bir çarpik bacak sorunum var ama devlette yapildigini bilmiyordum özel arastiriyordum surekli, devlette ucretsiz yapiliyor mu ve hangi bolume randevu aliniyor surecin nasil isledigi konusunda bilgi verirseniz cok sevinirim

X