Gebeliğe Hazırlık Çatlama iğnesi olup hamile kalan varmı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sananeneysene

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2021
6
1
29
Merhaba ayın 8'inde çatlama iğnesi oldum doktorun dediklerini de yaptık. Aşırı bel ve kasık ağrısı yaşadım doktora gittik normal dedi sorum şu aslında bugun beta hcg 9.5 çıktı doktor gebelık yok dedi adetım 2 gün geçti göğüs uçlarım çok acıyor akıntım da var koku ya karşı hassasiyetim oluştu doktor hap verıcektı 1 hafta beklemek istedim sizce hamıle olabılır mıyım 4 yıldır bebek istiyoruz 😔😔

Merhaba ayın 8'inde çatlama iğnesi oldum doktorun dediklerini de yaptık. Aşırı bel ve kasık ağrısı yaşadım doktora gittik normal dedi sorum şu aslında bugun beta hcg 9.5 çıktı doktor gebelık yok dedi adetım 2 gün geçti göğüs uçlarım çok acıyor akıntım da var koku ya karşı hassasiyetim oluştu doktor hap verıcektı 1 hafta beklemek istedim sizce hamıle olabılır mıyım 4 yıldır bebek istiyoruz 😔😔
İğne vurulali 11 gün olmuş öyle değil mi çoğu arkadaş 12 13 günde hamile olduğunu öğrenirken doktor bu kadar zmaanda nasıl hamile olmadiginiza karar verdi anlamadım bence bekleyin iki gün sonra tekrar kan verip ikiye katlayıp katlamadigina bakın hamile olabilirsiniz bende 10 Eylül'de iğne oldum hala beklemedeyim

Canım ayın 8 inde iğne olduysa 9 undan itibaren 14 gün saydığında 22 Eylül adet tarihin oluyor senin nasıl 2 gün geçti adetin ben anlamadım. Sen pzt tekrar beta baktır.

Ben de 9 unda iğne oldum daha iğne etkimiz geçmemiş olabilir. Doktorun çok güven vermedi bana. Bir önceki adete göre değil bu ayki yumurtlamaya göre yeni adet tarihin belli olur ayrıca

İğne vurulali 11 gün olmuş öyle değil mi çoğu arkadaş 12 13 günde hamile olduğunu öğrenirken doktor bu kadar zmaanda nasıl hamile olmadiginiza karar verdi anlamadım bence bekleyin iki gün sonra tekrar kan verip ikiye katlayıp katlamadigina bakın hamile olabilirsiniz bende 10 Eylül'de iğne oldum hala beklemedeyim
Bende anlamadım odasına girdim kağıdı göstermem ve çıkmam 2 dk oldu gibi bişi bende güvenemedim pek beklemek istedim polistik over kisti var bende o yüzden mi dedi dye düşündüm inş.yükselir değer teşekkür ederim yorumunuz için🙏🥰

Canım ayın 8 inde iğne olduysa 9 undan itibaren 14 gün saydığında 22 Eylül adet tarihin oluyor senin nasıl 2 gün geçti adetin ben anlamadım. Sen pzt tekrar beta baktır.

Ben de 9 unda iğne oldum daha iğne etkimiz geçmemiş olabilir. Doktorun çok güven vermedi bana. Bir önceki adete göre değil bu ayki yumurtlamaya göre yeni adet tarihin belli olur ayrıca
Hım gecen ay ki döneme göre hesapladım ben bilmediğim için gecen ay ağustos 16 da adet olmuştum tamam pazartesi tekrar baktırırm canım

Doktorun dediğine bakmayın geç döllenme falan olabilir. Bekleyim bence ama hame olsanız da beta 9ken bulantı falan olmaz. Benm çok bulantı vardı o bile 5.hafta 5500ken başladı

Bencede sakın ilaç içmeyin yeniden kan verin. Bence hamilelik var, ben burda çok okudum beta değeri 9-10 olup snra yükselen. Kan verin

Bende 13ünde iğne oldum. 28inde test yapıcam, siz testi ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?

Tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah 🤭 nasıl öğrendin belirtin var mıydı benim bugün 13.gun dün negatifti testim öncesi hep pozitifti yapmaya korkuyorum 10.günden beri kasık ağrım var sizce döner mi ☹️
Ben bu ay kendimi pek dinlemedim. Testide önden yapmıcağıma söz verdim çünkü her ay hüsranla sonuçlanıyordu. Adetim 3 gün geçti öyle yaptım. Belirti olarak ara ara kasık ağrım oldu. Bir de iştah açıklığım vardı sürekli abur cubur yeme ihtiyacı doğuyodu🙂 doktorum 16.gün test yapabilirsin demişti. Bence 4 gün daha bekleyin ve tekrarlayın

Merhaba arkadaşlar ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bir bilgisi olan var mı

Wrhaba 27 Eylül'de çatlatma iğnesi 29 Eylül'de aşılama oldum ve 9 Ekim'de kan testi verdim 1,61 çıktı doktor gebelik yok dedi. Ama sen haftaya tekrar test yap dedi anlayadim

X