çatlama iğnesinden sonra

sweety22b

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2016
36
15
36
Arkadaşlar benim için yazcağiniz yorumlar o kadar önemli ki nolur bilenler yazsın ben bu ay çatlama iğnesi oldum ve bugun 14. gunum ilk defa gebelik testınde 2. cizgiyı goruyorum reglıme 2 gun var sızce gebelık var mı yoksa hala iğnenın etkısınden mi boyle cıktı

Eklentiler

• IMG_2169.JPG
    IMG_2169.JPG
    9,2 KB · Görüntüleme: 72
Arkadasim ben 12.gunde gormustum sonraki gun tekrar yaptm daha da koyuydu sonra kan verdim iste.bence artk etkisi gecmistir ama yarn sabah tekrar yap bakalim ne cikcak.guzel haberlerle gell :KK66:

Çatlatma iğnesinin etkisi 10 gün kadar sürüyor. İğneden sonra 14 gün geçtiyse muhtemelen hamilesın. Hayırlı olsun :anneadayı:

Çatlatma iğnesinin etkisi 10 gün kadar sürüyor. İğneden sonra 14 gün geçtiyse muhtemelen hamilesın. Hayırlı olsun :anneadayı:
cok cok tesekkurederım aminnn inşallah peki ekledıgım fotoyu gorebıldınız mı cok sılık ama ben ılk defa 2. cızgıyı goruyorum

cok cok tesekkurederım aminnn inşallah peki ekledıgım fotoyu gorebıldınız mı cok sılık ama ben ılk defa 2. cızgıyı goruyorum

Gördüm. Yarın tekrar test yapın ilk idrarla. Zaten koyulaşırsa anlarsınız. İnşallah hamilesindir. Darısı da başıma :dua:

kızlar bugun tekrardan yaptım bakın sonuc boyle

Eklentiler

• IMG_2181.JPG
    IMG_2181.JPG
    48,4 KB · Görüntüleme: 64
X