Aşılama Çatlatma iğnesi ovitrelle

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım benim de olmadı. 2.ay bitti. Bu ay 3.aya başladım bugün tekrar femara kullanmaya başladım. 3.de olurmuymuş
Yani ikinci üçüncü ay ihtimal çok artıyor dedi doktorum femara icin söyledi bunu eğer esindr sorun yoksa. İnofolic kullandım ayrıca tek hap değil yürüyüş sağlıklı beslenme güzel uyku bol su tüketimi bunlara da dikkat edin. İnşallah olur

Canın beta hcg 1500 ü geçmeden keseyi göremezler zaten hamileysen de görünmez.adetin en az 1 hafta falan gecikince görebilirler.araya bayram girecek bence en kötü bi idrar testi yapın sonra 5 gün doktor bulamazsınız
Şuan da idrarda da belli olmaz ki

Gelen alıntı pembemsi şekilde mi yoksa normal sefaf mi ayy bilemiyorum ki Insallah vardir geç dollenme falandir haber verin merak ettim
Dün pembemsi geliyodu bugün çamur gibi kahverengi geliyor ama orkide falan geçmiyor. Ya kafamı karıştıran doktor alltan bakınca kanama görmedi böyle olup adet olunur mu acaba

Kızlar merhabalar
Nasılsınız nasıl gidiyor
2.ayımda da 8 Mayıs da regl oldum
3.aya tekrar başladık hayırlısıyla bu kez doktorum östrojen bandı verdi göbekten yapıştırılan
Bugün sabah 7. 30 da iğnemi vuruldum. Artık beklemeler beklemeler...
2 tane yumurtam oluşmuş sağda ve solda
Sizler ne durumdasınız

Kızlar merhabalar
Nasılsınız nasıl gidiyor
2.ayımda da 8 Mayıs da regl oldum
3.aya tekrar başladık hayırlısıyla bu kez doktorum östrojen bandı verdi göbekten yapıştırılan
Bugün sabah 7. 30 da iğnemi vuruldum. Artık beklemeler beklemeler...
2 tane yumurtam oluşmuş sağda ve solda
Sizler ne durumdasınız
Insallah olur benim ilk catlatma ignemdi bugün 13.günü kan verdim 1.20 cıktı adet olcam bekliyorum bakalım iki gün var daha sonra tekrardan giderim doktora yeniden klomen falan verir

Merhaba kızlar.bende adet oldum 2.denememde.1-2 ay kendim deneyip sonra tekrar gidicem doktora bakalım

X