Çatlatma iğnesi sonrası 13.gün

Gulo77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
25
3
30
Çatlatma iğnesi sonrası 13.gün erkenden gebelik testim silik çift çizgi çıktı beta hcg 8. 31 çıktı geç döllenme olabilir mi adete 1 gün kaldı sizce hamile miyim yardımcı olur musunuz 🥺

Teşekkür ederim yanıtınız için çok endişe ediyorum çok düşük değer tutmaz dediler bana çünkü Size de hayırlı olsun şuan ne durumda gebeliğiniz 🤗

Eklentiler

• IMG_20220710_091139.jpg
    IMG_20220710_091139.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 180
Kasık ve bel ağrım vardı sadece adet olacakmışım gibi başka belirtim yoktu 4gün sonra 124 çıktı beta ondan 2 gün sonra da 330 yarın tekrar baktıracağım ilk tedavim keseyi görmek için can atıyorum 🥰
Şiddetli mıydı bel ağrın ben 11.gundeyim bata 3 gün var acillik oldum belim çok ağrıyor sabahtan beri

Evet 7 haftalık oldum kendisini gördüm kalp atışını bu hafta duyarım inşallah 🙏🙏 sizlere de çok çok dua ediyorum gerçekten Allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın 🙏🙏🙏
İnşallah bende kalırım 14.gunum test yapmadım hiç korkuyorum yapmaya

Çatlatma iğnesi sonrası 13.gün erkenden gebelik testim silik çift çizgi çıktı beta hcg 8. 31 çıktı geç döllenme olabilir mi adete 1 gün kaldı sizce hamile miyim yardımcı olur musunuz 🥺
hayırlı olsun ınsallah gebeymissiniz :) bende dün regl gecıkmesinin 1. günü kan verdim 9,5 çıktı moralim bozuldu. insallah bende saglıklı gebelik geçiririm artar mı bilmiyorum

X