Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yaptınız mı??? Çatlama iğnesini aynı zamanda olmuşuz ben 15 de olmuştum benimde göğüslerimde ağrı kasiklarimda ağrı oluyor ama bakalım adet sancısıda olabilir allah hayırlısını nasip etsin bende test yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum ama iğnenin vücutta 12 gün belirtileri oluyomuş hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum
Ben bugun kan testi yaptırdım sonuç 0.1 negatif o kadar ümitliydim ki ama bu seferde olmadı bakalım doktorum ne diyecek 2 nisanda randevum var :/

Ben bugun kan testi yaptırdım sonuç 0.1 negatif o kadar ümitliydim ki ama bu seferde olmadı bakalım doktorum ne diyecek 2 nisanda randevum var :

Bende birşey danışmak isterim size. Benim yaşadıklarımı yaşayıp gebe kalan var mı ? 23 Mart’ta çatlatma iğnesi oldum üzerinden 4 gün geçti Dahiliye doktorum farklı bir sebepten kan testi istedi gebelik testi de istedi . Beta Hcg 18.6 çıktı . Şuan tam 10. Gündeyim ve vücudumda ki değişimleri anlatmak istiyorum . Göğüs ucu hassasiyetim ilk kez çok fazla. “Ablam gebeliğini göğüs ucu hassasiyetinden anlayıp test yapmıştı “ Kasıklarıma çok nadir sancı giriyor. Uyku halimi anlatmiyim çünkü böyle bi mayışma gözlerin kapanması yorgunluk görmedim ben sizce gebe miyim ?

Merhaba bende ayın 20sınde oldum çatlatma iğnemi 2.5 yıllık evliyim apandis ameliyatı olmuştum tuplerıme parcaları yapışmıs ameliyatla aldılar normal yollarla gebe kalırsın dedi ama olmadı 2.5 yıldır ılkndefa başka doktor klomen ve çatlatma iğnesi verdi ılk ayım cok heyecanlıyım hnmlar hamile olan var mi bizle paylaşsın belırtılerı
Test yapıp sonuc aldınız mı? Bende ayın 20sinde catlatma iğnemi olmuştum, sizin durumu merak ettim.

Merhaba kizlar bir sorum olacak aralik ayinda kimyasal gebelik yasadim simdi bu ay tekrar tedaviye basladim pazartesi gunu catlatma ignesini oldum doktor sali gunu ayni saat iliski olsun dedi sonrada persembe cumartesi olsun dedi ama heryerde 36 saat yazio kafam karisti birde kasigimda agrim cok dun ve bugun ama akinti olmadi sefaf uzayan onceki tedavimde olmustu bu normalmirdir
Merhaba durumunuzu merak ettim acaba hamile misiniz? Bendede şefaf akıntı olmadı aksine beyaz krem kıvamında akıntım oldu

Merhaba bende 12 Nisanda iğne oldum doktorumuz 36 saat sonra ilişki dedi ardından gün aşırı bir iki gün daha deneyebilirsiniz dedi. İğneden sonra Bugün 7. Güne giriyoruz bende hiçbir belirti Yok. ne göğüs hassasiyeti ne bel, kasık ağrısı falan. Bir tuhaflık mı var bilemedim. İğne etkisi bile olsa tepkiler olduğunu okudum şimdi. Bende hiçbiri Yok. 26 sına kadar Regl olamazsam kontrole çağırdı kan testi yapıp gebelik var m diye bakacak.

Test yaptınız mı??? Çatlama iğnesini aynı zamanda olmuşuz ben 15 de olmuştum benimde göğüslerimde ağrı kasiklarimda ağrı oluyor ama bakalım adet sancısıda olabilir allah hayırlısını nasip etsin bende test yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum ama iğnenin vücutta 12 gün belirtileri oluyomuş hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum
Merhabalar sonucunuz ne çıktı ben dayanamayıp erken test yaptım 8 gün 27 10 gün 128 12 gün 0.34 yanıltıyor iğne

Merhabalar sonucunuz ne çıktı ben dayanamayıp erken test yaptım 8 gün 27 10 gün 128 12 gün 0.34 yanıltıyor iğne
İğnenin etkisiyse giderek azalması gerekmiyor mu sizin giderek çoğalmış 12.gun birden düşmüş. 10. gün iğnenin etkisiyle 128 cikmasi çok saçma ve iki gün sonra birden cakilmis bir yanlışlık olmasın

X