Çatlatma iğnesi

Ya ben bi şey sorucam yarın doktor yumurta çatlamış mı diye bakıcak çatlamadıysa ne olur bilginiz var mı 🙏🏻

arkadaşlar bu çatlatma iğnesinden sonra idrar sıkıntısı yaşayan var mı acaba benim 9. günüm ve nerdeyse 2 saatte bir idrara çıkıyorum çok sıkışmış şekilde böyle şeyler yaşayan var mı acaba

arkadaşlar bu çatlatma iğnesinden sonra idrar sıkıntısı yaşayan var mı acaba benim 9. günüm ve nerdeyse 2 saatte bir idrara çıkıyorum çok sıkışmış şekilde böyle şeyler yaşayan var mı acaba
Benimde aynı 9.günüm bende sık çıkıyorum ama sıvıyı çok tüketiyorum ona bağlıyorum ben

Yumurta catlatma iğnesi olup kacıncı gun adet oldunuz acaba ya da adet olan var mı bana doktorum 14 gun gevsın adet olmaz isen hamilesindir dedi ama bugun 18 gunum test yapıyorum cok cok silik cizgi cıktı ama sizce hamile iyim göğüslerimde cok fazla şişkinlik ve ağrı var akıntım da var böyle yumurta beyazı gibi ama

Yumurta catlatma iğnesi olup kacıncı gun adet oldunuz acaba ya da adet olan var mı bana doktorum 14 gun gevsın adet olmaz isen hamilesindir dedi ama bugun 18 gunum test yapıyorum cok cok silik cizgi cıktı ama sizce hamile iyim göğüslerimde cok fazla şişkinlik ve ağrı var akıntım da var böyle yumurta beyazı gibi ama
Çok silik çıksa bile hamilelikte değeri olarak kabul edilir diye biliyorum kanda baktırdınız mı

Bende bu aksam yapicam cok gerginim . Umarim becerebilirim. Ve umarim tutar. Ovulasyon testine gore henuz yumurtlamadim ama doktor bugun bakip coktan yumurtlamissin dedi halbuki bugun adetimin 9. Gunu yani ilk gununu sayarsak🤷‍♀️

Arkadaslar merhaba ; 18 subatta catlatma ıgnesı vuruldum 4 yumurtam vardı .. bugun ıgne gunumle 12. gün asırı üşüme halsızlık uyku ve akıntım var .. ara arada mınık sancılar var . ben ne zaman test yapmalıyım ıdrarda cıkar mı ? bırde sızde bunlar gebelık belırtısı mı rahim düşcekmıs gıbı bı agırlık var sancı var cok ınce sancılar ama .

X