Çatlatma iğnesi

Dilekdmr59

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
386
104
24
Kızlar doktor çatlatma iğnesi verdi de ovulasyon testiyle süreci takip edecektim ama bir kaç yorum gördüm iğnenin etkisi yüksek olduğu için ovulasyon testi hep çift çizgi çıkıyormuş bilgisi olan varmı bu konuda

Çatlama iğnesi vurulduktan sonra ovulasyon testleri işe yaramıyor cünkü 5-6 gün pik çıkıyor. İğne vurulduktan sonra 36. saati değerlendirin

Kızlar doktor çatlatma iğnesi verdi de ovulasyon testiyle süreci takip edecektim ama bir kaç yorum gördüm iğnenin etkisi yüksek olduğu için ovulasyon testi hep çift çizgi çıkıyormuş bilgisi olan varmı bu konuda
Merhaba evet bu doğru bilgi iğnenin içinde HCG hamilelik hormonu olduğu için bütün testler belli süre hep çift çizgi yalancı pozitif çıkıyor ancak 15. Gün net sonucu görebilirsin sebebinde iğne etkisinin 7-8 günlerde kaybolması testte silikleşmeye başlıyor iğne etkisi kayboluyor ve geri kalanını artık bedenin çabalaması gerek yani silikleşip sıfırlanıp 15. Gün bi anda pik yapıp testte pozitif görebilirsin Eğer 15. Gün çift çıkarsa kendi HCGnın arttığı ve gebelik. Olduğu anlamına geliyor

Evet öyle oluyor. Ovülasyon testine gerek yok. Doktorun söylediği günlerde ilişki yapsanız yeterli.

X