Catlatma ignesinden kac gun sonra adet oldunuz

Ben aksam19.30da yaptirmistim igneyi o aksam egilemedim hic.Biz de 2.5 senedir evliyiz 1.5senedir istiyoruz ilk baslarda onemsemedik olacak gibi geldi aklima gelmezdi yani olmayacagi 3ay klomen kullandim ignesiz sonra bu ay menapur diye bir igne oldum 7gun. İlk kez catlatma ignesi vurdurdum.3gundur kasigimda birsey hissetmiyordum bu aksam yine arada bir yokluyor.Ben duymamistim igne yaptiginiz gunu saymayin diye zaten bircok seyi buradan ogrendim.Siz en son ne zaman adet oldunuz?Rahim filmi cektirdiniz mi?
Rahim filmi nasi bisey? Belki cektirdimde bizde baska deniyo ona. En son 8de adet oldum gecen ay da cok gecikmem olmustu hatta testler silik gosteriyoduda sonra gostermedi duphastonla adet oldum

Rahim filmi nasi bisey? Belki cektirdimde bizde baska deniyo ona. En son 8de adet oldum gecen ay da cok gecikmem olmustu hatta testler silik gosteriyoduda sonra gostermedi duphastonla adet oldum
Baska adi var mi bilmiyorum ama tuplere bakiliyor rahim filmiyle

Erken gebelik testi aldim adet olmazsam pazar gunu yapacagim pazar gunu 16.gun oluyor hayal kirikligi yasamaktan korktugum icin henuz hicbirsey yapmadim
ben gününden once kan vermistim o bekleyıs beni cok yıpratıyordu baska bir seye adapte olamyordum daha oncesinden kimyasal gebelik yasadım cunku. bebek tutmadı kanda cıktı ama 1 ay boyunca endıseliydim diye o gece en azından olmadıgını biliyordum kendimi yiyip bitirrmedim tabıı herkes farklı sız en iyisini bilirsiniz kendiniz icin insallah hakkınızda hayırlsı ıolsun :KK200:

ben gününden once kan vermistim o bekleyıs beni cok yıpratıyordu baska bir seye adapte olamyordum daha oncesinden kimyasal gebelik yasadım cunku. bebek tutmadı kanda cıktı ama 1 ay boyunca endıseliydim diye o gece en azından olmadıgını biliyordum kendimi yiyip bitirrmedim tabıı herkes farklı sız en iyisini bilirsiniz kendiniz icin insallah hakkınızda hayırlsı ıolsun :KK200:
Tesekkur ediyorum gercekten vaktinizi ayirip yardimci oldunuz ben dusunmemeye calisiyorum bakalim olumlu birsey olursa haber veririm size de🙈

Yarin 14oluyor ama pazar gunu yapacagim adet olursam o ara olurum heralde pazar 16.gun oluyor hayal kirikligi yasicam yine o 1 cizgiyi gorecegim diye olabildigince gec yapacagim
Evet cok haklisinn ilac bitinceye kadar bende bekleye bilirsem guzel olur

Merhaba, test yaptinmi? Ben simdi yaptim 12ci gunumdeyim bisey yok gibi
Hala yapamadim🙈korkumdan yapamiyorum pazar sabahina kadar adet olmassam pazar sabahi yapacagim 😊adet gunumu beklersem adetime 10gun var, adet takvimine bakarsam 5gun var,catlatma ignesine gore dusunurs3m 14unden sonra birkac gun icinde adet olmaliyim sanirim bana doktlrum demedi boyle birsey ama burada oyle deniliyor😴bence emin olmak icin 15.gunun sabahinda yap tekrardan

Hala yapamadim🙈korkumdan yapamiyorum pazar sabahina kadar adet olmassam pazar sabahi yapacagim 😊adet gunumu beklersem adetime 10gun var, adet takvimine bakarsam 5gun var,catlatma ignesine gore dusunurs3m 14unden sonra birkac gun icinde adet olmaliyim sanirim bana doktlrum demedi boyle birsey ama burada oyle deniliyor😴bence emin olmak icin 15.gunun sabahinda yap tekrardan
Yok ben oyle bekleyemiyorum sabirsizim biraz cok cok cok hayali bisey var azcik o da ignedenmi nedenmi anlamadim. bidahakini zaten adetim gecikirse yaparim bunu oyle merakimdan yaptim. 6gun var daha benimkine

Arkadaşlar merhaba çatlatma iğnesinden sonraki 17.günüm bugün ama henüz regli olmadım. Normal regli tarihim 15 nisan görünüyor ama iğneden sonraki 14-15.gün adet olunuyor diye okudum burda. Test yapsam mı ihtimal var mı yoksa adet tarihimi mi beklemeliyim. Reglime kadar beklersem iğnenin üstünden 22 gün geçmiş oluyor. Çatlatma iğnesinden sonra Bu kadar uzun süren oldu mu acaba. Bilgi veren olursa çok sevinirim 🥰🙏🏻

X