Aşılama Çatlatma iğnesinden ne kadar zaman sonra aşılama yapılır?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

maviyay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2011
3
0
slm kızlar bende yenı uye oldum benımde bebısım olmuyo uzuluyorum umıdımı kaybedıyorum 2,5 sene oldu bebısım olmuyo 1,5 sene once bos gebelık gecırdım bır dahada hamıle kalamadım 2 asılama yaptırdım ama onlarda tutmadı ıcım acıyo gercekten artık benım sut hormonum yuksek cıkıyo hep psıkolojık heralde butun testler normal oyuksek bu yuzdenmı cocugun olmuyo bılmıyorum doktorum ılacta vermedı dusurmek ıcın goguslerınden sut gelmıyosa onemlı degıl okadar dedı acaba merak edıyorum benım durumumda olan varmı dıye bu arada yumurtamın catladıgını bu ay anladım yapıskanımsı bı akıntı gelıyomus arastırdım bıraz geldı ama dollenıp dollenmadıgını nasıl anlıycaz acaba bı bılgınız varmı yanı 15 gun beklmeden anlasılabılıyormu ? bırde catladıgını anladıgımızda nezaman bırlıkte olunması gerekıyo acaba asılamalarda catlatma ıgnesı vuruldugu zaman 32 saat sora falan asılama yapılıyordu bılıyorsanız lutfen cvp yazabılır mısınız ?
:KK16:

aşılama işlemi çatlatma iğnesi vurulduktan 36 saat sonra yapılıyor canım.umarım en kısa sürede bebeğine kavuşursun

X