Catlatma ignesinim üzerinden 52güngeçti hala adet olmadim yardim edin

Sen10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
140
83
34
Merhaba lar kasim 30 ekim de yumurta catlatma ignesi oldum 1 kasimda iliskim oldu fakat 17 kasimda siyah renk de kanamam geldi kanamada denilmez aslinda pislik gibi acayip bsy di bu ay da eger bu yasadim sey reglidiyse uzerinden 4 gün gecti adet olmadim beyaz akintim geliyo surekli adetli oldum saniyorum bakiyorum yok bu ay birliktelim olmadi karantinadaydim tabi o siyah seyden sonra ben bi gebelik testi yapmistim negatif cikti bu yasanilan seylere anlama veremiyorum üzerine görmemiydi anlamadim hamile olabilir miyim yoksa baska bsy midir bilgisi olan varsa yazsin lütfen kan testi falan versem mi

Gitmedim ki gidicem yer karantinaya alindi
Baska bilgisi olan yok mu acaba ya insan 6 yil boyunca bebek icin ugrasinca herseyi ona yormaya basliyo bi sure sonra 2 asilama gecirdim sonuc negatif 2mizde de sorun yok o sebeple birilerinin bsy demesi iyi gelicek doktora gidemiyorum hastanr karantinada özelede gidemiyorum randevular dolu covidden dolayi az hasta aliyolar elim kolum bagli calisiyorum bide cok vakitte bulamiyorum

Baska bilgisi olan yok mu acaba ya insan 6 yil boyunca bebek icin ugrasinca herseyi ona yormaya basliyo bi sure sonra 2 asilama gecirdim sonuc negatif 2mizde de sorun yok o sebeple birilerinin bsy demesi iyi gelicek doktora gidemiyorum hastanr karantinada özelede gidemiyorum randevular dolu covidden dolayi az hasta aliyolar elim kolum bagli calisiyorum bide cok vakitte bulamiyorum
Acile filan gidin bir şey yapın ama bebek olsa zaten testte çıkar yani. Belli ki kist olmuş bi şey olmuş. Bi arkadaşta sıvı birikmesi yaptı. Adige- Adige- o size durumunu anlatsın.

Hiç beklemeden acile git kan ver ben iğne den snra 14 gun bekledım üstğne 58 gun daha bekledım rahımde sıvı bırıkmıs megersem doltorum fıtıl verdı basta daha sonradan hap verdi bunları kullandıktan 20 gun snra regl oldum.. Doktorumda rahımde sıvı bırıkmeyi sordugum zaman bır cevap veremdı dogru duzgun tatmın edıcek

Hay allah ya gecmis olsun insallah kotu bsyiniz olmamistir gidicem insallah bende korktum suan

X