Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Geçen sene 1.5 sene denedik, ağustosta hamile olduğumu öğrendim eylülde düşük olmuştu. Ocak ayına kadar bekledik. Sonra 6 aydır denedik olmadı. Bu ilk iğnem. Şimdi hastaneyi aradım zaten 3-4 saatte çıkıyor dediler gece 10da gidip alamam sonucumu. Yaeın sabah idrar testi yaparım pozitif görürsem giderim hastaneye. Negatif çıkarsa adetimi beklerim
Tamam kuzum inşallah güzel haberler alırsın sağlıklı gebeliklerimiz olsun inşallah..

Merhaba kuzum bugün benim çatlatma iğnemin 17. Günü dün gitmiştim doktora betahcg 43,7 pozitif çıktı çok şükür şimdi eğer düzgün artacak mı onu takip edicez rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah bu 3. Çatlatma iğnemdi
çatlama ignesinden sonra birlikteliğiniz nasıl oldu?igne günü olmayın demişti bize ve 36 saat sonra birlikte olun sonrada olabildiğiniz kadar olun 1 hafta demişti ama stres vs olamadık düzgün bende 3 tane oldum igne ve olmadı ama maşalah değerin iyi ve inş dahada artar

çatlama ignesinden sonra birlikteliğiniz nasıl oldu?igne günü olmayın demişti bize ve 36 saat sonra birlikte olun sonrada olabildiğiniz kadar olun 1 hafta demişti ama stres vs olamadık düzgün bende 3 tane oldum igne ve olmadı ama maşalah değerin iyi ve inş dahada artar
İnşallah canım benim.. Rabbim hepimizin sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah.. Çatlatma iğnesi vurulduktan 36 saat sonra ilişki oldu doktorum ertesi gün değil ondan sonra ki gün de istediğiniz saatte bi ilişki olsun dedi yani 1 gün arada boşluk bıraktık. Sonra bi kaç gün sonra gittim doktora yumurtaların çatlatmış dedi iğnenin 15. Günü kanda pozitifi gördük bu 3. Çatlatma iğnemdi 1 kez de aşılama yapılmıştı tutmamıştı hepsi aynı doktor Kullandığım ilaçlar Letrasan, coraspin, Folbiol, Matofin , gonal-f 75 , menopur iğnesi, çatlatma iğnesi. Yumurtamı büyütmeden çatlatmaya kadar Mayıs ayı boyunca kullandıklarım bunlar önceden vitaminim farklıydı ve letrasan yerine klomen veriyordu 4 yumurtam gelişmişti 2 Haziran’da da çatlatma iğnesi yapıldı. Umarım yardımcı olabilmişimdir🙏🏻

Kızlar yazıcam demiştim ama sanırım unutmuşum kusura bakmayın. 16. Gün kan tahlilim 183 çıktı. 18. Gün ise 325 çıktı. Tam 2 kat artış yok ama farklı laboratuvarlarda vermiştim ikiisnide doktorum ondan rakamlar oynayabilir dedi. 🤷🏼‍♀️

Hayırlı olsun canım bence hamilesin ☺️ Ben de bugün adetim 2 gün gecikti 18.günümdü kan verdiö ama negatif 😔 hayırlısı🙏

Olmadım. Doktorum söyledim. Pazartesi de olmazsan Salı kontrole gel dedi. Benim adetim hiç şaşmaz normalde. Çok şaşkınım. Hem kan testim negatif hem adet olamıyorum. Psikolojik mi acaba
Ya şöyle acaba gec gelişen yumurtadanmı döllenme oldu diye düşündüm ben canım. Bir salı günü git bakalım ne olacak sonuc hayırlııs olsun inşallah. Progestan falan kullanmıyorsum değilmi

Ya şöyle acaba gec gelişen yumurtadanmı döllenme oldu diye düşündüm ben canım. Bir salı günü git bakalım ne olacak sonuc hayırlııs olsun inşallah. Progestan falan kullanmıyorsum değilmi
Progestan kullanıyordum. Günde 3 adet 100mg. Ama dün negatif çıkınca bıraktım. O yüzden mi gecikmiştir adetim? Kullanmalı mıyım bırakayım mı ilacı? Geç döllenme de olsa 0 çıkmazdı diye düşündüm☹️

He progestandan gecikmiştir canım şubat ayında aynısı oldu benim bıraktıktan 3 4 gün sonra gldi. O engelliyor gelmesii 😞

He progestandan gecikmiştir canım şubat ayında aynısı oldu benim bıraktıktan 3 4 gün sonra gldi. O engelliyor gelmesii 😞
Ben de dün bıraktım bakalım hayırlısı 😔 senin şubattan beri tedavin mi devam mı etti bu ay kaçıncı iğnendi hamile kaldığın?

Ben de dün bıraktım bakalım hayırlısı 😔 senin şubattan beri tedavin mi devam mı etti bu ay kaçıncı iğnendi hamile kaldığın?
Ben ocak ve şubat ayında tedavi gördüm canım 2 ay üst üste sonra bıraktım tedaviyi. 2 ay ara verdim clife denedim bu ara verdiğim dönemin 1 ayında. Baktım adetlerim yine uzamaya başlıyor dedim böyle olmucak en azından tedavimi görür adet tarihimi bilirim bu ay tekrar başlamıştım.
3. İğnemde nasip oldu yani ☺️

Ben ocak ve şubat ayında tedavi gördüm canım 2 ay üst üste sonra bıraktım tedaviyi. 2 ay ara verdim clife denedim bu ara verdiğim dönemin 1 ayında. Baktım adetlerim yine uzamaya başlıyor dedim böyle olmucak en azından tedavimi görür adet tarihimi bilirim bu ay tekrar başlamıştım.

Benim ilk tedavimdi ama olmadı. Adetimin 3.günü doktoruma kontrole gideceğim. Kafam çok karışık bu ay da tedaviyi yeniden denesem mi yoksa kendi akışına mı bıraksam diye

Clife sen söyleyince baktım. Denesem mi acaba ne önerirsin? 🤷‍♀️ Çarşamba doktora gideceğim. Bu ay da tedavi olsam mı bıraksam mı bilemiyorum. Benim ilk denememdi

X