Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Asıl senin söylediklerin bana umut oldu kuzum gerçekten Allah razı olsun inşallah vücudum yine bana oyun oynamıyordur elimden geleni yaptım inşallah bu ay olur hayırlsıı ile sende inşallah bebişini sağlıklı kucağına alırsın canım benim 🤲🏻🤲🏻💜🤗🤗🥰
İnşallah bitanem rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤗 heyecanla bekliyorum testini 😍😍😍

Canımm hiç belli olmazki dur hemen umutsuz olma
Bilmiyorum ki kuzum ağrıya alıştım galiba bir buçuk haftadır ağrı çekiyorum birden geçince hala varda o kadar çok değil bide ateşim çıkıyor gibi avuç içlerim ayaklarımın altı stresten galiba baş ağrım hiç geçmiyor bide çok teşekkür ederim bende sana sardım kurusuma bakma kuzum 🌹🌹🌹

Bilmiyorum ki kuzum ağrıya alıştım galiba bir buçuk haftadır ağrı çekiyorum birden geçince hala varda o kadar çok değil bide ateşim çıkıyor gibi avuç içlerim ayaklarımın altı stresten galiba baş ağrım hiç geçmiyor bide çok teşekkür ederim bende sana sardım kurusuma bakma kuzum 🌹🌹🌹
Canım kaçıncı günün şuan test yapsanmı acaba ☺️
yok canım ne kusuru bende merakla bekliyorum ki 🤗💐

Canım kaçıncı günün şuan test yapsanmı acaba ☺️
yok canım ne kusuru bende merakla bekliyorum ki 🤗💐
Ayy Allah razı olsun canım benim 🥰🥰22 haziran salı günü yaptırmıştım kuzum aşılamayı 20 haziran pazar gecede ovitrelleyi vurmuştum aşılama gününüde sayarsam 11.gün bugün bilmiyorum ki sabah ilk idrarla daha iyi çıkar diyorlarya şimdi yapsam varsa çıkarmı acaba

Ayy Allah razı olsun canım benim 🥰🥰22 haziran salı günü yaptırmıştım kuzum aşılamayı 20 haziran pazar gecede ovitrelleyi vurmuştum aşılama gününüde sayarsam 11.gün bugün bilmiyorum ki sabah ilk idrarla daha iyi çıkar diyorlarya şimdi yapsam varsa çıkarmı acaba
Bilemedimki canım çıkmaya da bilir çıkada bilir. Benim 11. Gün çok silik 12. Gün belirgin silik çıkmıştı. Ama burada çoğu kişininde 13. Günde galan çıkıyor kuzum ☺️

Bilemedimki canım çıkmaya da bilir çıkada bilir. Benim 11. Gün çok silik 12. Gün belirgin silik çıkmıştı. Ama burada çoğu kişininde 13. Günde galan çıkıyor kuzum ☺️
O zaman pazar sabah yapım eşimde evde oluyor inşallah bu sefer sürpriz yaparım ona inşallah 🤲🏻🤲🏻😍😍🤗

Adetime de tahmini 5 gün var ovitrelle kullanınca erken geliyor adetim canım
Bekle biraz daha canım kesin olsunn🤗
O zaman pazar sabah yapım eşimde evde oluyor inşallah bu sefer sürpriz yaparım ona inşallah 🤲🏻🤲🏻😍😍🤗
İnşallah canımm ne güzel bir süpriz olurr😍😍😍🤗
Kuzum bidr baş ağrın oluyor mu senin
Bunda olmuyor canım ama bir önceki gebeliğimde oluyordu ☺️

Bende küçük bi kist olusmus klomenden bu ay vermedi doktorum. Adetim dün bitti clife a basladım. Baska bisey içmiyrm sadece folik asit. Hayırlısı bakalım

Bekle biraz daha canım kesin olsunn🤗

İnşallah canımm ne güzel bir süpriz olurr😍😍😍🤗

Bunda olmuyor canım ama bir önceki gebeliğimde oluyordu ☺️
Kuzum ben dayanamadım test yaptım negatif di silik bile çıkmadı sonra kuruma çizgisi gibi bişey çıktı baya sonra zaten ağrılarımda dedim ya birden geçti bugün

X