Çatlatma iğnesinin 11.günü adete 3 gün var

Bende adetten 2 gün önce ilişkiye girdik eşimle. Adet oldum sonra 3 4 gün sürdü. Ondan sonra hiç ilişkiye girmedik. Ve bir sonraki adetime 7 gün var. Bende dün pembe akıntı geldi kahverengiye döndü. Sonra kayboldu. Karnımda şişlik var ama başka hiç belirti yok. Peki mümkün mü adet görüp ilişki girmeden hamilelik

Herkese merhaba..kafa karışıklığından ölebilirim. Benim gibi cok kişi var eminim dert paylaşır kıyaslama yaparız belki dedim. Kızlar ben çatlatma iğnesi oldum ilk defa eşimde de bende bi sorun yok görünüyor ama sekiz dokuz ay önce kimyasal gebelik yaşadım ondan sonra bütün düzenim bozuldu iki üç ay öncede cok erken adet olunca doktora gittim kist olmuş dedi dogum kontrol hapı verdi cocuk dusunurken onu kullanmakta cok agrıma gitti ama doktora gidiyosan dinleyeceksin yapacak bişey yok. Neyse kullandım bi ay cok uzatmak istemiyorum sonra yumurta takibi yapalım dedi cünkü olur yani değerler iyi dedi femara kullandım 5gün adetin 3.günü başladım. Kontrole gittim falan henüz gelişmemişti geç büyüyor muhtemelen dedi derken 16.gün bi soldan 17mm bi sağdan 16ml yumurtam gelişmiş çatlamamıstı çatlatma iğnesi vurdu adet olursanda olmazsanda gel dedi. İğnenin etkisiyle test lerin pozitif cıktıgını biliyordum nezaman etkisi gecer diye sorduğumda 12gün dedi doktorum dayanamadım 9.gün test yaptım negatif cıktı yani ikinci cizgi var desem yalan olur okadr belli belirsizdi gölgesi gibiydi. Dün yani 10. Gün tekrar yaptım sabah o biraz silik cıktı buseferde kafam karıştı iğneden mi değil mi diye gittim kan testi yaptırdım dün akşam 3.16 cıktı normalde de hep 0.1falan cıkar benim olmadıgında ama negatif sonuçta yok demekki olmadu dedim zaten kan testini de artık düşünmiyim diye yaptırmıştm aklımdan cıkmıyor diye. Bugün 11.günüm ve sabah yine idrar testi yaptm duramadım yine silik ikinci cizgi cıktı ama belirgin yani sadece kontrol cizgisine göre silik. Şimdi kafam yine karıstı acaba iğnenin etkisi gecti sıfırlandı tekrar cıkacakmı böyle bişey yasayan var mı lütfen paylaşın pazartesiyi nasıl bekleyecem bimiyorum ha bu arada üç gündür de adet olacakmısım gibi sancı giriyor tatlı tatlı ama bişey yok akıntım var göğüslerim de de hiç acı yoktu bugün cok hafif başladı. Ya adet olucam ya hamileyim ama ayıramıyorum birbirinden beklemek cok zor kafamdan bi cıksa ne iyi olacak😞
Canim 11. Gun sancilarin baslamis goruyorumki hamilesin 😍gercekten ise yaradimi

O ay biraz geç adet oldum cok sancılı adet oldum yine kimyasaldan süphelendim ama üstünde durmadım bir daha ki ay asılama ile hamile kaldım ben canım
Ayy butun umitlerim sondu suan bende 11.gunde kasik agrisi cekiyordum bir umut 🥵senin adina cok sevindim rabbim anali babali buyutsun ins canim 💙

Ayy butun umitlerim sondu suan bende 11.gunde kasik agrisi cekiyordum bir umut 🥵senin adina cok sevindim rabbim anali babali buyutsun ins canim 💙
Amin Allah razı olsun🙏Herşey nasip kısmet vakti saati gelince oluyor biz sabırsızız biraz dua et canım bende cok bekledim buanı inan Rabbim en kısa zamanda sanada tatdırsın inşaallah🙏💕

X