Mezeler - Ordövrler Çay Saati Tarifleri, Gün İkramları CookPlus Sponsorluğunda....

En beğendiğim tarif...

• Ankete Katılan
    156
  • Anket Kapalı .

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.393
92.182

Çiçek börek & Çikolatalı cupcakeler ( Sinangil un sponsorluğunda)
3.jpg
4.jpg

Sultan Sofrasinda Kol Böregi Ve Gül Baklava
6.jpg
7.jpg

Rüzgar gülü böreği ve Sultan lokumu (canım babişkomun sponsorluğunda) :))
8.jpg
9.jpg

Sebzeli Erişte Böreği & Çikolatalı,Muzlu Yaş Pasta
10.jpg
11.jpg

Red Velvet Cake (Kırmızı Kadife Keki) & 3 Peynirli Poğaça :)
12.jpg
13.jpg

Volere nin çay tarifleri
16.jpg
19.jpg

Nevreste'nin Çay Daveti Buyrun Bakalım

1.jpg
2.jpg

- Yarışma kategorisi : Çay Saati Tarifleri, Gün İkramları
- Malzemeler, yapılış aşamaları ve sunum şekli olarak her şey fotoğraflanıp sunulmalıdır.
- Malzemeler detaylı olarak listelenmelidir,
- Can alıcı püf noktaları çok net olarak verilmelidir,
- Bir tatlı bir tuzlu ve masa düzeni ile katılabilirsiniz.

- Birinci olan üyemize COOKPLUS'tan 250 TL değerinde hediye çeki. + KK Pro üyelik hediye edilecektir. Daha önce derece yapmış arkadaşlar yarışmaya katılabilir.
- Yarışma katılım oranını arttırmak için konu linkini paylaşmak serbest olup, oy istemek kesinlikle yasaktır ! Kendine bunu yakıştıran oy isteyebilir.
- Yarışmaya katılırken kendinize sanal bir sponsor bulmuş gibi sponsor lansmanı yapılmalıdır bu isteğe bağlıdır. (Pınar Süzme Yoğurt, Mahalle Kasabı Kazen Abi sponsorluğunda gibi ...)

- Yarışmaya katılım şekli;

Bu kategoriye konu ismi : Çay Saati Tarifleri, Gün İkramları kategorisinde 1 tatlı 1 tuzlu tarifi ve masa düzeni(bu isteğe bağlı) olarak konu açılmalı yukarıdaki gibi anlatılmalıdır. Paylaşımı yaptığınızda konu editörün onayına düşecek eksiklik durumunda kullanıcıya bilgi verilecek ve eksiklik düzeltilene kadar konu aktif edilmeyecektir. Gerekirse başvuru red edilebilir.

Katılım başlama tarihi : 10 Aralık 2013
En son başvuru tarihi : 05 Ocak 2014 / 23:00 Pazar
Oylama başlama tarihi : 06 Ocak 2014
Oylama bitiş tarihi : 12 Ocak 2014 / 23:00 Pazar

Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım, Mutfakta Mutluyum

Konuya ekleme oldukça burayı güncelleyeceğim ...

Tüm katılanlara başarılar dileriz...

Oylamada kriterler ;

Tarif yaratıcı ve özgün olmalı.
Bilinen, kolay sağlanan malzemelerden yararlanmalı.
Doğru ölçü kullanılmalı.
Anlatımı anlaşılır olmalı varsa hikayesi aktarılmalı.
Hazırlama süreci basamakları, aşamaları açık ve sıralı olarak anlatılmalı.
Hazırlama sürecinden fotoğraflar bulunmalı.
Pişirme tekniği ve dereceleri doğru ve net anlatılmalı.
Bitmiş halinin fotoğrafı zevk ve estetik içermeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
konuyu bir açtım o ne güzel resimler öyle kazen ikramlıkları koymuş örnek olarak gece gece çok tehlikeli bu saatte mutfağa giresim geldi:KK1:hayırlı olsun efenim yeni kategorimiz..katılımı ve eğlencesi bol bir yarış olsun inşallah:KK16:

hımm yeni konu açılmış, hayırlı olsun. bakalım yeni nasıl ikramlıklar öğreneceğiz:KK31:

ay gecenin bu saatinde yutkundum vallahi :KK1:
gözümün önünden kısırlar, mercimek köfteleri, patates salataları, mantılar, poğaçalar, ıslak kekler, efendime söyleyim....mmm....
yaprak sarmaları,kurabiyeler, aman yarabbi valla adamı kalpten götürür bu tarifler..hele ki resimler gelmeye başlasın, o zaman nasıl olacaz merak ediyorum...:KK9::KK9:

ay gecenin bu saatinde yutkundum vallahi :KK1:
gözümün önünden kısırlar, mercimek köfteleri, patates salataları, mantılar, poğaçalar, ıslak kekler, efendime söyleyim....mmm....
yaprak sarmaları,kurabiyeler, aman yarabbi valla adamı kalpten götürür bu tarifler..hele ki resimler gelmeye başlasın, o zaman nasıl olacaz merak ediyorum...:KK9::KK9:

Gazel gece gece söylenir mi bunlar:KK30:Kib yapacağım seni şimdi:KK20::KK1:
Bu yarışma çok güzel olacak:KK56::KK52:
Katılacaklar şöyle parmak kaldırsın bakayım:KK51::KK52::KK52::KK52::KK52:

Yarışma başlıyor hadi hanımlar bekliyoruz ne güzel mamalar yaparsınız şimdi :KK56::KK56:
Gözlerim pörtledi resimleri görünce :KK56: salata ve börek benim ona göre kimseler sulanmasın onlara yakarım yoksa ona göre :KK15:

Yarışma başlıyor hadi hanımlar bekliyoruz ne güzel mamalar yaparsınız şimdi :KK56::KK56:
Gözlerim pörtledi resimleri görünce :KK56: salata ve börek benim ona göre kimseler sulanmasın onlara yakarım yoksa ona göre :KK15:

Evet başladı:KK52:salata börekleri kolacan ederim ben sen rahat ol ablaçığım :KK15::KK19:

Ben onları geceden yemiştim:125::KK53:Geç kaldınız:KK52::KK52::KK52:

Sen merak etme kalanları kurtarım ben abla :KK15:

:KK30::KK30::KK30::KK30::KK20::KK20::KK20:
Söyle abla ne yapayım cezası ney bunun şimdi:KK4:

Nevoşun cezasını ben verecem sen elleşme efsercim :KK53::KK53:
Şimdi 20'lik diş desem tırnaklarını yer bak gör :KK15::KK15:öyle hikayeler anlatcam ki kaçacak delşk arayacak birazdan :KK60: :KK60:

Şimdi 20'lik diş desem tırnaklarını yer bak gör :KK15::KK15:öyle hikayeler anlatcam ki kaçacak delşk arayacak birazdan :KK60: :KK60:

:18::18:Yok ablam yemedim hiç yer miyim sana sakladım hepsini:83:
Abla senden korkuyorum söylemiyorum ama bu hafta veya haftaya çekilecek onlar çok fena öldürüyorlar beni:KK30:

:18::18::18:Ben yenisini yaparım size :KK53:
Günaydın canım nasılsın:KK19:
Oldu şimdi :KK19:
İyim canım :KK19:yataktan cıkasım yok soğuk çünkü :KK30:

Ben aranızdan cekileyim o zaman :18:
Buraya nevoşun şu kaçan yeşil adamı çok yakışırda benim çihaz kaldırmıyor o adamı:KK9:

X