Mezeler - Ordövrler Çay Saati Tarifleri, Gün İkramları CookPlus Sponsorluğunda....

En beğendiğim tarif...

• Ankete Katılan
    156
  • Anket Kapalı .
biri vardı neyse şimdi buradan yazmayayım ama geçen sene hayatında olan kişi ile şuanki aynı mı acep :26: öyleyse eğer anlıyorum kuşkularını ama hayatta nasip be canım :KK34:

Vericem tabi evde kalacak bu gidişle :KK33::KK33:

Çay ikramlıkları gibi sofra şeklinde değilde sadece pilav olursa katılırım :KK14:

Şimdi mutlumusun :KK53:

Evet canım kebap kategorisinde sunduğunuz gibi:KK34:Masa sunumu yok:KK34:
Ohhh hemde çok:KK76::KK62::KK64::124::122::118::119::KK52::KK52:
Canım fırsatın olursa bekliyorum:KK19:

Evet canım kebap kategorisinde sunduğunuz gibi:KK34:Masa sunumu yok:KK34:
Ohhh hemde çok:KK76::KK62::KK64::124::122::118::119::KK52::KK52:
Canım fırsatın olursa bekliyorum:KK19:

Bakalım nasip :KK14: netten baktım 3 pilav kestirdim gözüme :KK52: çok fena kanıma giriyosun ya :KK47:

Bende yarın işe gitmeyecek gibi oturuyorum ama yatmam lazım artık yoksa yarın denetime gelirlerse pilav tarifi vericem :KK60:

Öpüyorum seni:KK54: iyi geceler:KK3:

Bakalım nasip :KK14: netten baktım 3 pilav kestirdim gözüme :KK52: çok fena kanıma giriyosun ya :KK47:

Bende yarın işe gitmeyecek gibi oturuyorum ama yatmam lazım artık yoksa yarın denetime gelirlerse pilav tarifi vericem :KK60:

Tarif bile baktıysan bu iş tamamdır:KK51::KK52:
Aman işle yemeği karıştırma kabak başıma patlamasın:KK60:İyi geceler canım Allah işini rast getirsin:KK16:
Ben de çıkarım sabah erken kalkacağım okul var mesaim başlıyor:KK9::KK53:

günaydın herkesee..:KK54::KK54::KK54:
işler çok yoğun gidiyor giremiyorum kaç gündür doğru düzgün :KK50::KK50: nevrestee kara listene beni yaz pilav yapmak isityorum hoş kazanmam oy da almam daa :KK1::KK1::KK1: ama nasıl katılcam hiç bimiom biri bana nasıl katılcağımı anlatabiir mi özelden yazsa da olur açıkken okurum ben.. :KK25: ne kadr cahiliim :KK25: hepinizi öpüyorum sizleri zehirlemek benim göreviim:KK9: hemde çok giizli bir tarifle pilavlaa asla anlayamayacaksınız...:KK24::KK24::KK24:

günaydın herkesee..:KK54::KK54::KK54:
işler çok yoğun gidiyor giremiyorum kaç gündür doğru düzgün :KK50::KK50: nevrestee kara listene beni yaz pilav yapmak isityorum hoş kazanmam oy da almam daa :KK1::KK1::KK1: ama nasıl katılcam hiç bimiom biri bana nasıl katılcağımı anlatabiir mi özelden yazsa da olur açıkken okurum ben.. :KK25: ne kadr cahiliim :KK25: hepinizi öpüyorum sizleri zehirlemek benim göreviim:KK9: hemde çok giizli bir tarifle pilavlaa asla anlayamayacaksınız...:KK24::KK24::KK24:

Günaydın canım Listeme aldım seni:KK19:
Canım pilavını yap:KK56:Yaparken yapım aşamalarının fotoğraflarını çek..Daha sonra http://www.kadinlarkulubu.com/yemekteyiz-soframiz-mutfagim-f1213/ :nazar:Buraya gelip yeni konu açacaksın:KK34:Tarif ve resimlerle:KK31:Bir sorun olduğu zaman yardımcı oluyorum:KK19:

Hatta 4 olmus..hemsonm sen biliyon bu isi,ushayida almissin listeye sonunda:KK9::KK9:

Günaydın canım Listeme aldım seni:KK19:
Canım pilavını yap:KK56:Yaparken yapım aşamalarının fotoğraflarını çek..Daha sonra http://www.kadinlarkulubu.com/yemekteyiz-soframiz-mutfagim-f1213/ :nazar:Buraya gelip yeni konu açacaksın:KK34:Tarif ve resimlerle:KK31:Bir sorun olduğu zaman yardımcı oluyorum:KK19:

ahandaaa rezil olacağım ana günler kaldıı :))) :KK1::KK1::KK1: tamam ben yarışıyorum kesin.. pilavda neymiş canımmm :KK51::KK51::KK51: zaten 3 kişi var 3. olurum büyük gurur.. gümüş madalya sonuçta 3.lük kimseee katılmasın başkaa noluuuurr :KK4::KK4::KK4::KK9::KK9::KK9:

Yok canım sanmıyorum oylama bu şekil devam eder.:KK34:
Hediye Egunal'in diğerleri Vuslat'ın galiba:44:Yani pro kart ve kategori seçimi:KK9:

Proluğu aldım kabul ettim:KK9::KK9:

Teşekkür ederim canım benim:KK16: Hakkım değil mi:KK17:

ayyy sonlanmış yarısma 20sayfa geride kaldım :/
tebrik ederim... pro kart hayırlı olsun :)

oy veren vermeyen, yarışmaya tarifleri ya da oylarıyla katılan herkese teşekkür ediyorum...

sizi de tebrik ederim, gec yazdıgım icin kusura bakmayın,
alacagınız seyleri simdiden iyi gunlerde kullanın :) secim opsiyonu ayrı bir keyif bence :KK66:

ayyy sonlanmış yarısma 20sayfa geride kaldım :/
tebrik ederim... pro kart hayırlı olsun :)

sizi de tebrik ederim, gec yazdıgım icin kusura bakmayın,
alacagınız seyleri simdiden iyi gunlerde kullanın :) secim opsiyonu ayrı bir keyif bence :KK66:

Çok teşekkürler:KK16:

X