Çeketin çok güzel dedi ?

hayatisir1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
Sanirim soruyu dogru yere acmadim ama nereye acacagimi da bilemedim :) Yurt disindayim. Take Awayde calisiyorum part time, okul a harclik icin. Herneyse Restoranda calisan bir cocuk var cok ama coooook tatli. bir o kadar da efendi. Benim onlarin bölümüne buzdolabina gidip birseyler almam gerekiyodu o nedenle de ceketimi de almistim. ceketim kirmiziydi. Selam verdim görur görmez onu, ve buzdolabina gittim. Sonraaaa 5 dk sonra o geldi sessizce korkma sakin dedi ve isi vardi aldi alacaklarini budolabindan ve naber falan dedi iyidir sadece biraz soguk (buzdolabi yüzünden) dedim oda bir güldü o nasil gulmekti ya ahaha herneyde ciktim ben vedalasiyorum bana ne guzelmis ceketin dedi sirince gülümseyerek. Konuskan biri hic degil nadiren görüyorum o da restorana yani onun calistigi yere. Kendisi asci.

Evet bayanlar sizce? Hoslaniyor mudur ki :KK70: yabanci maaalesef :/

Poupeyd

ĸiмi ɴereye ĸoydυyѕαм вυlαмıyorυм.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
85
439
İnceden yürümüş sanki bilemedim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1344 gün geçti.

Poupeyd

ĸiмi ɴereye ĸoydυyѕαм вυlαмıyorυм.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
85
439
Sen Cok güzelsin diyemicegi için aniden,ceketten başlamış:KK49:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1344 gün geçti.

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.447
37.237
Vhala yabancılar durduk yere iltifat eder
Bilemedim...

Lonelypoet

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
2.199
1.572
37
Bayılıyorum bu yeni başlangıçlara evet canım konuşmaya çalışmış ceketten girmiş olaya :)

MaRaL_

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
22.280
12.551
yani yabancilarda utanip çekilme olmazki, sana bisey diycek olsa direk der diye dusunuyorum
hatta hafta sonu isin varmi diyebilir ilk direk oalrak :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2309 gün geçti.

hayatisir1234

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
yani yabancilarda utanip çekilme olmazki, sana bisey diycek olsa direk der diye dusunuyorum
hatta hafta sonu isin varmi diyebilir ilk direk oalrak :)
iste bu cocuk cok farkli cok sessiz isini güzel yapiyo. Bizim Take Away e geliyo sandövic yapmaya bir sesini cikarmadan isini yapip gidiyor. Baslarda konusmazdi böyle bakmazdi bile. Ben selam vererek ona fln smdi yeni yeni o da basladi :)