Cem Gariboğlu yakalandı mı ?

bende yakalanmış olmasını diliyorum
bu sabah muge anlı çıkan haberler hakkında yakalanmış olabileceğini duşunuyorum, ortalığın yatışmasını bekliyor olabilirler açıklama yapmak için dedi...

haber emniyetce dogrulanmıs arkadaslar ama resmı acıklama sabah yapılacakmıs

Of nihayet ya.
Vallahi yanına kalacağını düşünüyordum,sinir oluyordum.
Vicdan micdan da olmadığı için yakalanmasaydı gayet güzel sürdürürdü hayatını paşalar gibi.
Çeksin cezasını şimdi.

ohh sonunda yaa... Allahın cezasıı ağırlaştırılmış mühebbet yer inşallah

kızlar dikkat ettinizmi babasıda mahkemeden çıkarken pek sakindi.
bencede yakalandı.yoksa ne diye 1 hafta içinde yakalanacak diye kati açıklamalarda bulunsunlarki..cemi panik yaptırıp kaçırtabilirlerde..
çok merak ediyorum bu olayın arkasında neler var.kimler kol kanat germişler bu çocuğa.nasıl geçinmiş.nerde saklanmış..bu kadar zaman yani..
hadi bakalım sabah iyi haberleri alalım inşallah diyorum:Saruboceq:

inş. yakalanmıştır.
bende yakanmış olacagını düşünüyorum.
yoksa niye kesin kesin açıklamalar yapılsınki.
umarım bizlerde anlatırlar nasıl kaçtığını
nasıl yaşadığını
ve benim en çok erak ettiğim şey
böyle bir vahşeti yapmasına sebep ne diyecekkkk.

ınşallah yakalanmıştır artık!!!
O baba ne hallere geldi!!!
Medya da 100küsür gündür bundan nasıl faydalandı, işin kaymağını yedi!! :1shok:
Artık gerçekten yeter.
Eğer gerçekten yakalandıysa halk linç etmeden nasıl emniyete götürecekler gerçekten merak ediyorum.

kızlar dikkat ettinizmi babasıda mahkemeden çıkarken pek sakindi.
bencede yakalandı.yoksa ne diye 1 hafta içinde yakalanacak diye kati açıklamalarda bulunsunlarki..cemi panik yaptırıp kaçırtabilirlerde..
çok merak ediyorum bu olayın arkasında neler var.kimler kol kanat germişler bu çocuğa.nasıl geçinmiş.nerde saklanmış..bu kadar zaman yani..
hadi bakalım sabah iyi haberleri alalım inşallah diyorum:Saruboceq:

evet canım haklı olabilirsin.
pislik inşallah yakalanmıştır.

sayın emniyet müdürü çapkın "1 hafta içinde yakalanacaktır para kaynakları kesildi "demişti 2-3 gün önce HELAL OLSUN HOCAM

ıNTERNETHABER-ÖZEL
ANKARA BÜROSU

Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak 6 aydır aranan ancak bir türlü izine rastlanamayan Cem Garipoğlu yakalandı.

Garipoğlu'nun yakalandığına dair ilk haberi; dün gece ıNTERNETHABER yayınladı. Tüm dünyanın ilk kez ıNTERNETHABER'den duyduğu haber, bugün tüm gazetelerde yer aldı.

Dün gece (cuma) Garipoğlu'nun yakalandığına dair ilk duyumlar geldi. Bunun haberini yayınladıktan kısa bir süre sonra Garipoğlu'nun yakalandığına dair kulislere yansıyan iddia; doğrulandı. ıstanbul emniyetinden bir yetkili ıNTERNETHABER'e Garipoğlu'nun yakalandığını bildirdi.

Alınan bilgilere göre; Garipoğlu, Ermenistan'da yakalandı. Ancak ıstanbul Emniyeti Garipoğlu'nun yakalandığını gizliyor. ıstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, 1 hafta içinde yakalama sözü verdikten 4 gün sonra yakalanan Cem Garipoğlu'nun ilk sorgusu bitmeden resmi bir açıklama yapmak istemedi. Yarın sabah (cumartesi) resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

Dün gece (Cuma) Cem Garipoğlu'nun yakalandığına dair kulislere bilgiler düşmüş ancak iddia doğrulanmamıştı. ıNTERNETHABER'in Cem Garipoğlu'nun yakalandığına dair iddiaları haber yapmasının ardından; resmi olmayan doğrulama geldi. Emniyet içinden gelen ve basın kuruluşlarını da harekete geçiren iddia; emniyet yetkilileri ya da ıstanbul Valiliğince henüz resmi olarak doğrulanmadı; ancak resmi hiç bir yalanlama da yapılmadı.

ıçişleri Bakanı Beşi,r Atalay, "Cem Garipoğlu'nun yakanladığı doğru değil. Çember daralıyor" dedi.

ıstanbul’da yaşanan felaketle ilgili olarak incelemelerde bulunmak üzere Ankara’dan gelen ıçişleri Bakanı Beşir Atalay 'kırmızı bültenle' aranan Cem Garipoğlu’nun yakalandığı şeklinde çıkan haberlerin doğru olmadığını söyledi.

Ankara’dan ıstanbul’a gelişinde Atatürk Havalimanı’nda Vali Muammer Güler ve Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tarafından karşılanan ıçişleri Bakanı Beşir Atalay bu konuda şunları söyledi:

"Arkadaşlar o bilgi doğru değil. Ama geçtiğimiz günde de açıkladık. Çember daralıyor. Bu çember iyice daraldı. Kısa sürede umuyorum sonuca ulaşacağız."

sanırım dün gecekide yalan haberden ibaretti

X