Cem Garipoğlu Yakalandı...!!!!!!!!

son 10 sayfayı okumadım belirteyim öncelikle..
ama ben hala aynı düşüncedeyim..
cem'in ailesinin sorumsuzluğu veremediği sevgisizlik yüzünden yaptığına inanıyorum..
ve o aileninde yatması gerektiğini düşünüyorum..bu kadar olay.
cemin ifadeleriyle adli tıp raporu çatışıyor.şok oldum zaten.
aile yine yanlış yapıyor.bırak çeksin,uslansın.korumacı tavırlar ile çocuğunuzu düzeltemezsiniz.
adam gibi 40-50 sene çekecek en ağır şekilde bakın o zaman bıçağı bile eline alamaz..alamaz..

bu olay çok vahim insanın kanını donduran bir olay bir yakınınızın bir cinayete kurban gitmesini düşünün bir de bu şekilde katledilmesini düşünün Allah düşmanımın başına vermesin ben :eek:lmaz:eek: cani bunu neden yaptı nası çocukluk geçirdi diye yzanlara ve televizyonda bunu araştırmaya kalkanlara çok kızıyorum ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın karşında ne kadar aşağılk biri olursa olsun bir insan bir insana ibuöyle birşeyi ancak:eek:lmaz: ruhunun kötülüğünden yapar caniliğinden yapar bunu hangi pisikolağa pisikiyatrise sorun bu böyledir ikinci caniler ise zavallı katledilen kızaıa çeşitli syakıştırmalar yapıp onda suç unsurları arayıp bir rahmetlinin arkasından atıp tutanlar ve ailesi onu salmasın diyenlerdir .bence diğer bir tarafdan adli tıpda yaşanan sıkandallar emniyetin eksiklikleri ve yok olan deliller medya ve bir çok baskı ile para ile oluşturulan yaptırımlar bunlar da ne kadar canilik taşıyor orası tartışılır Allah bizleri böyle şeylerden korusun paramız yok başımıza böyle birşey geldi ne olur du halimiz duman öyle bir ülkede yaşıyoruzki artık hiçbir şeye güvenemiyorum nasıl bir davaydı avukatlar değişiyor emniyet müdürleri görevden alınıyo bir diğeri i getiriliyo adli tıp başdan aşağıkafamçokkarıştı soruşturuluyo ş,mdi de yeni bir emniyuet müdürü geliyo kahraman yaratılmak istenircesine günlerce yakalanamayan bu cani teslim oluıyo ben şiödi bu işde nasıl bundan işkillenmiyim söyleyinkötükedihüso.bütün deliller yok edilecek cani teslim olucak güveninden şüphe edilen adli tıp kemik yaşını tesbit edicek cani az bir cezalan dışarı çıkacak neydi buya .nerelere gideleim nasıl edip kime güveneli adalete güvenelim diyoruz Allah başımızdan eksik etmesin diyoruz da ben bugünlerde allahım sen düşürme sen başa verme biz nerelere gideriz diye demekden kendimi alamıyorum Allahdan münevver kardeşimize rahmet diliyorum kızları olmaadan bayram geçirecek olan acılı ailesine de allahdan sabır diliyorum:Saruboceq: Allahın adaleti hiç şşaşmaz mutlaka tecelli eder onunadaletinden kaçabileceklermi acaba bu caniler

Sümerbank’ın içini boşalttığı gerekçesiyle 27 yıla mahkûm edildiği gün kaçan ve 2 yıl saklanan Hayyam Garipoğlu (cemin amcası) bir odadan hiç çıkmadan yaşadığını söylemişti. Yeğeni de bir evde hiç dışarı çıkmadan saklandığını söyledi alıntı

sülalecek garipler gerçekten

Cem Garipoğlu’nun tutuklu bulunan babası Nida Garipoğlu, oğlunun teslim olmayı reddetmesi halinde kendisine verilmek üzere bir mektup yazdı.

Avukat Aytekin Kaya tarafından temize çekilen mektupta, Nida Garipoğlu, Cem’i çok sevdiklerini vurgulayarak, “Bir kaza oldu. Bir hata yaptın. Adalete ve avukatına güven, teslim ol” diyor. Avukat Kaya, Cem sorun çıkarmadığı için mektubu kendisine vermediğini söyledi.

MÜNEVVER Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun, tutuklu olan babası Nida Garipoğlu’nun oğluna yazdığı 3 sayfalık mektubu Hürriyet buldu. Garipoğlu, 15 Eylül’de vekaletini almaya giden avukatı Aytekin Kaya’ya verdiği mektubunda, oğluna, “Teslim ol. Adalete güven” çağrısında bulunuyor. Avukat Kaya, Nida Garipoğlu’nun Adli Tıp raporunun arkasına kurşun kalemle, hazırlıksız ve özensizce karaladığı, kendisinin de el yazısıyla temize çektiği mektubu, Cem Garipoğlu’na vermediğini söyledi. Kaya, mektubun, Nida Garipoğlu tarafından oğlunun son anda teslim olmaktan vazgeçmesi ihtimaline karşılık yazıldığını belirtip, şöyle dedi: “Cem bana güvenmeyip, teslim olmaya yanaşmasaydı mektubu kendisine verecektim. Aramızda bir sorun yaşansaydı, ‘Bak baban da sana bunu gönderdi’ diyecektim. Ama çocuk baktım normal. O mektupla çocuğu daha fazla üzmek istemedim. Onu versem belki iyice duygulanacaktı. Ancak babasının düşüncelerini kendisine aktardım.”

ışte o mektup

Nida Garipoğlu’nun “Canım oğlum” diye başlayıp “Seni hep sevdim, seviyorum, seveceğim. Baban” diye biten mektubu şöyle:

Bir hata yaptın kendini kaybettin

Bir kaza oldu. Çok zor günler geçirdin. Ailemiz de zor günler geçirdi. ınşallah bu zor günleri de atlatacağız. Oğlum bundan sonra ne yapman gerektiğini yazıyorum. Avukat abini dinle. O çok tecrübeli ve aile dostumuz olan birisi. Tavsiyelerine uy. Her şeyi anlat. Avukatımız da bunu istiyor. Onun vurgulanmasını istediği şeyleri vurgula. Oğlum insanlar hata yaparlar. Utanılacak, acı duyulacak şeyler de yaparlar. Yapmamaları lazım ama hayatta bazen açmaz durumlar da oluyor. Sen de bir hata yaptın. Belli kendini kaybettin. Sonuç korkunç, ben de biliyorum ki içinde hep bir boşluk olacak. Ben de annen de, kardeşlerin de bu boşluğu dolduracağız. Birbirimize kenetleneceğiz. Geleceğe bakacağız. Allah’a dua ediyorum. Sen de dua et. Adalete güven.

Ne yapmış olursan ol seni çok seviyoruz

Canım babacığım, acı sevgiyle sağılacak. Sen de cezanı çekip çıkacaksın. Eski günlerdeki gibi hep beraber olacağız. Annem, kardeşlerin, halan, amcaların, kuzenlerin herkes seni çok seviyor. Hepimiz üzüldük ama geçmiş geri gelmez. Sen ne yapmış olursan ol. Biz seni seviyoruz, hem de çok. Ben her gördüğüm insana senin ne süper bir insan olduğunu söylüyorum.

Arabayı duvara vurduk önemli değil, sağsın

ıstemeden bir kaza oldu. Arabayı duvara vurduk. Önemli değil (üzeri çizilmiş) Sen sağsın ve iyisin. Bundan sonra gereken her şeyi yapacağım. Bu acıyı ve korkunu yenmen için her şeyi yapacağım. Yeni bir dönem başlayacak. Güçlü ol. ınancını yitirme. Ümidini asla kaybetme. Ve inan son aylara göre çok daha iyi geçecek. Beni seni hiç yalnız bırakmayacağım. Seni kendi canından çok seven baban seni asla yalnız bırakmayacak. Hep yanında olacak. Oğlum canım benim.

Sakın heyecanlanma hatanla yüzleşeceksin

Ne olursa olsun, ne yaparsan yap, ben seni sadece destekleyeceğim. Senin gibi bir oğlum olduğu için hep şükrettim, sevindim. Bu mutluluğum, bu gururum, ben yaşadığım sürece hep devam edecek. Buradayken hep seni ve iyi şeyleri düşündüm. Göreceksin sayılı günlerin zamanla geçecek. Ailece eski günlerimizdeki gibi sizlerin başarılarını izleyeceğiz. Lütfen bugüne kadar yaptığın gibi babana güven, söylediklerimi yap. Avukat abine güven. Susma hakkını kullan derse kullan. Bu senin hakkın. Sakın heyecanlanma. Tekrar tekrar söylüyorum hatanla yüzleşeceksin. Neyse anlat. Benim için ne kadar zor olsa da artık teslim olman gerek diye düşünüyorum.

O ailenin belki daha çok ciğeri yanıyor

ıçim parçalanıyor ama aslan oğlum bil ki içi parçalanan sadece ben, bizim ailemiz değil. O babanın da, o ailenin de belki daha fazla ciğeri yanıyor. Bu acıyı anlatmak zor. Sen de acı çekiyorsun biliyorum ama hep dediğim gibi artık büyüdün. (Önce, ‘büyüdün’ yerine ‘büyük bir adam oldun’ diye yazılıp çizilmiş.) Çok iyi eğitim aldın. Hep başarılıydın. Beni hep gururlandırdın. Küçük bedenin, büyük yüreğin ve inancınla bu sıkıntılara da göğüs gereceğine inancım tam.
Umutsuzluğa kapılma.

NOT: Sağlığına dikkat et. Beslenmene dikkat et. Kaçmakla, hayata küsmekle hiçbir şey elde edemezsin. Unutma tek umudum sen ve kardeşlerinin benim emekliliğimde işleri eline alması.”

SENı HEP SEVDıM, SEVıYORUM, SEVECEĞıM. BABAN.

araba çizilmiş he:nazar:
vay be araba çizilmiş demekle ölümü kastediyorsa araba hurda olsa neyi anlatmak isteyecek çok merak ediyorum.
İnşallah bu çocuğun kemik yaşı büyük çıkarda çocuk mahkemesinde yargılanamaz.
Birilerinin bunu çok gzel beslediği belli.
Senaryo yazılmış
herşey cazanın hafiflemesi yönünde düzenlenmiş.
HAdi burada az bir ceza alsa da öbür taraftki adalet çok farklı olacak inçlımıdır bilmem ama orada adaleti görecek

buarada adli tıp raporunda münevver canlıyken boğazının kesildiği yazıyor
cem ise sonra kestim diyor.
bu nasıl oluyor.
ozaman bu kızı başta yaraladıysa bile sonradan boğazını kesmesiyle öldü.
yani yaptığı hareketten pişman olsaydı kızı hastaneye götürürdü kurtarmaya çalışırdı.
ben mi yanlış düşünüyorum

daha önce cinayet işlemeyen birinin böyle kolayca kesip biçebileceğine ben inanmıyorum.
duygusal açıdan değil. neticede insan kemiği falan bilmeyen nasıl kesebilir ki?
kasap falan olması lazım.
ve içimden çok kuvvetli bi his, bu cem gariboğlunun ilk suçu değil diyo bana.
bu ayin olayı da aklıma yatıyor.

okadar çok soru işaretleriyle dolu bir cinayet ki aklımda cevabını öğrenmek istediğim çok soru var hiçbiryerde de rastlamadım bu cevaplara.cem okadar ifade veriyor diyorki cafeye gittim ordan babamın bi arkadaşı aldı arabaya bindirdi götürdü beni tanımıyorum.insan haliyle düşünüyor tanımadığı bi adamın nasıl olaydan haberi oldu da apar topar alıp sakladı seni be adam.bunun gibi birsürü soru vs.herşeyin önceden yazılıp çizildiği öyle teslim olduğu cinayetide tek başına işlemediği bence açık bişekilde ortada.

"Arabayı duvara vurduk ama olsun " birdahakine daha dikkatli oluruz ,yakalanmazsın , babası bunumu demek istemişşş,
Şu babanın yazdıklarını okudum da., ışin acı yanı ailenin hatalarını kabul edememesi , tamam insan evladının kötü gününde yanında olura ,bukadarda olmaz ki be kardeşimm. Birde hata yaptığını ,bu çocuğu yanlış yetiştirdiğini kabul et.. Hala daha onu koruma kollama, saklama, bu çocuk daha çok şımarıklıklar yapar, daha çok cinayetler işlerr..Nasıl olsa herzaman arkasında olan onu karuyup kucak açan bir baba var..
Allah göstermesin ben böyle bir hata yapsam babam ilk önce beni evlatlıktan reddeder sonrada kendi elleriyle polise verir tabi beni kesmezseee.

"Arabayı duvara vurduk ama olsun " birdahakine daha dikkatli oluruz ,yakalanmazsın , babası bunumu demek istemişşş,
Şu babanın yazdıklarını okudum da., İşin acı yanı ailenin hatalarını kabul edememesi , tamam insan evladının kötü gününde yanında olura ,bukadarda olmaz ki be kardeşimm. Birde hata yaptığını ,bu çocuğu yanlış yetiştirdiğini kabul et.. Hala daha onu koruma kollama, saklama, bu çocuk daha çok şımarıklıklar yapar, daha çok cinayetler işlerr..Nasıl olsa herzaman arkasında olan onu karuyup kucak açan bir baba var..
Allah göstermesin ben böyle bir hata yapsam babam ilk önce beni evlatlıktan reddeder sonrada kendi elleriyle polise verir tabi beni kesmezseee.

akannehirakannehirakannehir

Sümerbank’ın içini boşalttığı gerekçesiyle 27 yıla mahkûm edildiği gün kaçan ve 2 yıl saklanan Hayyam Garipoğlu (cemin amcası) bir odadan hiç çıkmadan yaşadığını söylemişti. Yeğeni de bir evde hiç dışarı çıkmadan saklandığını söyledi alıntı

sülalecek garipler gerçekten

Bu oda neredeyse bulmak lazım.. Bunlar suç işledikçe gidip gidip o odada saklanıyorlar anlaşılan.. :nazar:

¤ decemBer ¤;9210463 .!.:
daha önce cinayet işlemeyen birinin böyle kolayca kesip biçebileceğine ben inanmıyorum.
duygusal açıdan değil. neticede insan kemiği falan bilmeyen nasıl kesebilir ki?
kasap falan olması lazım.
ve içimden çok kuvvetli bi his, bu cem gariboğlunun ilk suçu değil diyo bana.
bu ayin olayı da aklıma yatıyor.

ilk suçu olmasını bırak ayin olayını da ailece yaptıklarını düşünüyorum ben :1ninca:
Bu kadar profesyonel olunması, ailenin dnalarının vs tutması, tırnaklarında dokularının olması, üstlerinde kanının olması, canlıyken boğazını kesmek üzere başında birilerinin beklemiş olması.. Hatta adli tıpın daha önce hüseyin üzmez davasındaki gibi spermleri karıştırdık diye üstlerine aldıklarını da düşünüyorum. ınsan cafede otururken cem gel diyip arabaya bindiren adama güvenir mi, üstelik yeni cinayet işlemişsin :bbo:

Merhaba,
Cem aşağı Cem yukarı, burada yazacaklarınızdan dolayı ihtar yemenizi ve yememizi istemem. Konu yargıya taşınmış. Bırakalım bundan sonrasını resmi merciler halletsin. Site kuralları gereği şiddet içerikli paylaşım yasaktır. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim...

Bırakın cemi bir kenera bakın biz ne yaptık...

http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...u-kupa-begendik-bakalim-begenecekmisiniz.html

X