Çene Estetiği çene dolgusu

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Bende merak ediyorum ama dolgudan kastım ben ameliyatla olan değil dudak dolgusu gibi geçici zamanla eriyen dolgu? var mı tecrübesi olan ve hangi doktor?

Aynı zaman gözümün altında da dolgu var martta yaptırmıştım burçak erdinç e o da bu dolgu işlerinde iyi baya

çene dolgusunu nasıl yaptı kıkırdak, protez, yağ? yeniden yaptıracagınız işlem nedir ? burun ucu ve cene dolgusu mu yoksa burun ve cene ameliyatımı ? konu baslıgı dolgu evet ama anlamaya çalısıyorum yapılan nedir :) cok tesekkur ederım hızlı cevabın için:)

Son düzenleme:
çene dolgusunu nasıl yaptı kıkırdak, protez, yağ? yeniden yaptıracagınız işlem nedir ? burun ucu ve cene dolgusu mu yoksa burun ve cene ameliyatımı ? konu baslıgı dolgu evet ama anlamaya çalısıyorum yapılan nedir :) cok tesekkur ederım hızlı cevabın için:)
Canom ne kıkırdak ne ameliyat bildiğin dolgu maddesi yani vucüttan bişey alınmıyor iğneyle belirlenen noktalara sıkılıyor. 10 dk sürdü benimki. Burnum normal ameliyat oldu dolgu değil

Canom ne kıkırdak ne ameliyat bildiğin dolgu maddesi yani vucüttan bişey alınmıyor iğneyle belirlenen noktalara sıkılıyor. 10 dk sürdü benimki. Burnum normal ameliyat oldu dolgu değil
Ahh canımsın cok sagol ben de burunda estetik var çeneye de dolgu düşünüyorum ☺️ Dolgu peki gözle görülür bir fark yaratıyor mu? Nette çok fark ettiremediğini bir de hemen eridiğini okudumBu arada burnunu çok begendım cok doğal canım

Ahh canımsın cok sagol ben de burunda estetik var çeneye de dolgu düşünüyorum ☺️ Dolgu peki gözle görülür bir fark yaratıyor mu? Nette çok fark ettiremediğini bir de hemen eridiğini okudumBu arada burnunu çok begendım cok doğal canım
Çok teşekkür ederim canım açıkcası ilk yapıldığında baya farketti ama şimdi biraz indi doktorum o iğne şişliği ondan ilki kadar dolgun durmuyor dedi. Ama yinede hiç değilse bile farkediyor eskiden yanaklarım baya dolu dolu ve yüzüm yuvarlaktı şimdi biraz uzadı yüzüm.

Sağdaki yeni hali soldaki daha esmer olduğum eski hali öyle pek aşırı anlaşılmıyor ama bir örnek olsun size diye koydum canım :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 2.488
vanım canım b ende çene dolgusu ve burun ameliyatı düşşünüyorjum. sence ikisi bir arada olunca mı daha mantıklı ayrı ayrı olunva farkedermi

X