Cevapları bekliyorum🙊

Ayırt etmem kolay oldu cunku bır ay normal bır sancılı adet olurum. Normalde goguslerım sısmezdı o ay sıstı agrım oldu ama yumurtlama zamanı ıtıbarı ıle bel agrım cok oldu. Ben her ay duzenlı olurum yanı once olurum ama gec kalmaz bı ay once baslamıstık ondan oncekı ay gecısık adet oldum herkes dedı bebege hazırlıyor rahım gercektende oyle oldu ertesı ay hamıle kaldım. Hakkında hayırlısı olsun ama adet olmakla hamıle kalmak belırtılerı cok benzıyor. Bırde benım ıstahım kapandı. Kımımının acılırmıs hemen

Ayırt etmem kolay oldu cunku bır ay normal bır sancılı adet olurum. Normalde goguslerım sısmezdı o ay sıstı agrım oldu ama yumurtlama zamanı ıtıbarı ıle bel agrım cok oldu. Ben her ay duzenlı olurum yanı once olurum ama gec kalmaz bı ay once baslamıstık ondan oncekı ay gecısık adet oldum herkes dedı bebege hazırlıyor rahım gercektende oyle oldu ertesı ay hamıle kaldım. Hakkında hayırlısı olsun ama adet olmakla hamıle kalmak belırtılerı cok benzıyor. Bırde benım ıstahım kapandı. Kımımının acılırmıs hemen
Bızde gecen ay denedık hasta oldum bu ayda denedık yumurtlama takvımıme bakıyorum ama şansa bırakmayıp 2gunde 1 yapıyoruz o tarıhlerde🙊 bende ilk defa (kı 25yasındayım 4yıllık evlıyımm) boyle belırtıler oldu adetımden 10gun once başladı🙊 7gun var suan🙊 hala aynı rahmim şiş benı o etkıledı aslında kramplar tabı bıde genel bı agrı goguslerde genel bı acı bazen üşüme bazen sıcaklama ama vucut ısım yuksek hıssedıyorumm🙊 yuzumde sıvılce cıkmazdı cıktı mesela ben şok🥰 bıde beyaz katımsı kıvamda ufak ufak akıntı bazen beyaz hafıf ama

Beyaz kesık kesık akıntın olursa dıkkat et mantar olabılıyor. Bızde dedıgınız gıbı bırgun durup bır gun yaptık. Acele etme ama bu ay da olmazsa doktora gıt bende gıdecektım olmasaydı. Sen yınede bu kadar erkenden o moda gırme bende gun sayıyordum ama cok yıpratıcıbır surec oluyor.

Beyaz kesık kesık akıntın olursa dıkkat et mantar olabılıyor. Bızde dedıgınız gıbı bırgun durup bır gun yaptık. Acele etme ama bu ay da olmazsa doktora gıt bende gıdecektım olmasaydı. Sen yınede bu kadar erkenden o moda gırme bende gun sayıyordum ama cok yıpratıcıbır surec oluyor.
Enfeksiyon yada mantar gibi değil ama olsa anlarım cunku daha once gecırdım ustune siğil amelıyatıda gecırdım🙊 ınsallah bakalım hayırlısı bence🤲🏻

Uğraşlar sonucu 8.ci ayda artk negatif çıkacak diye test yapmak istemiyodm sürekli âdetlerim gecikiyodu çünkü yine gecikmistr dedm
Gorumcemin yap yap israri ile yaptım ve çift cizgi

Ilk belirtim bel ağrım oldu
Göğsüm hep agrirdi o ay biraz daha fazla ağrıdı

Şimdi 20 aylık olacak prensesm 2 yasin a az kaldi

Rabb'im tüm isteyen kadınlara nasip etsin inşaAllah

2019 aralık annelerini bul canım bizler 2018 iz doğurduk 4 aylık oldular rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
Uğraşlar sonucu 8.ci ayda artk negatif çıkacak diye test yapmak istemiyodm sürekli âdetlerim gecikiyodu çünkü yine gecikmistr dedm
Gorumcemin yap yap israri ile yaptım ve çift cizgi

Ilk belirtim bel ağrım oldu
Göğsüm hep agrirdi o ay biraz daha fazla ağrıdı

Şimdi 20 aylık olacak prensesm 2 yasin a az kaldi

Rabb'im tüm isteyen kadınlara nasip etsin inşaAllah
1.5 sene mücadele 2 defa aşılama

X