Ceylan Çapa, Burak Özçivit'le Evlilik Konusunda Ne Düşünüyor

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in kız arkadaşı Ceylan Çapa, katıldığı bir davette Burak Özçivit ile ilişkisi hakkında konuştu
Ünlü oyuncu Burak Özçivit'in kız arkadaşı Ceylan Çapa katıldığı bir davette birlikteliği hakkında kısa bir açıklamalarda bulundu. Eda Yenigün ve Seda Yenigün kardeşlerin 'Davet çok elbisem yok' markasının Bebek'te gerçekleştirilen lansmanına katılan Ceylan Çapa giyim tarzı ve Burak Özçivit ile birlikteliği hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Ceylan Çapa "Bende Eda ve Seda ile çalışıyorum. Yeni markaları yakından takip ediyorum. Saçlarım koyu olduğu için yeşil renkleri tercih ediyorum. Mor dahil her rengi giyebilirim, renk sıkıntım yok! Dekoltelerde daha çok mini giymeyi tercih ediyorum" dedi.
Ceylan Çapa ilişkisi hakkında da konuştu. Çapa, Burak Bey ile evlenmeyi düşünüyor musunuz sorusuna, "Şu an öyle bir şey düşünmüyoruz. Zamanın ne göstereceği de belli olmaz. İnşallah..." dedi. Burak Özçivit'in yeni restaurantıyla ilgili olarakta Ceylan Çapa "Çok güzel, Burak'la birlikte gidiyoruz. Özellikle mantı ve hamburger düşkünüyüm' diye konuştu. akşam

$ceylan-capa-burak-özçivit (1).jpg

X