Check up Homm Office İşi için kızlar bakarmısınız

Sevl07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2018
12
0
26
Kızlar Sades Check up Homm office işi buldum bayanla konuştum falan iş işleyişi güzel kazanç sistemi de iyi Ama İşte acaba içinizden Çalışan yada bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarmı acil

Bana dolandırıcılık ilanı gibi geliyor şartlar çok iyi ve az iş bilemedim 🤷🏻‍♀️

27 Eylül 2022 Homm Ofice İş ilanı Check up
Arkadaşlar internette buldum Sades Check up Homm Ofice diye önceden de Homm Ofice çlştım ama bu Check up Nasıl olur bilmiyorum bilgisi olan varmı beni aradı bir bayan İşte 3 gün eğitim dedi Telefondan mı diye soramadım doğrusu ama diğer işimde öyleydi zoom üstünden sonra bilgisayar kulaklık internet gerekli araç gereç olarak yani 1 hafta deneme süreci hem onlar hem de ben kendimi denemek için İlk günler 1,2 satış olur dedi ve günde 5,6 satış yapan arkadaşlar var dedi ve 2 olsa Bile aylığı 7,75 para çok iyi Ve 1 ay sonra sigortada var dediler nasıl bilgisi olan varmı bu konuda yada bu bu firmayı mı desem şirketimi birde sizce nasıl satış yapılabilir mi

Kızlar Sades Check up Homm office işi buldum bayanla konuştum falan iş işleyişi güzel kazanç sistemi de iyi Ama İşte acaba içinizden Çalışan yada bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarmı acil

20 gün önce de aynı iş ve iş ilanıyla ilgili konu açmıştınız. Geçen 20 gün içinde ilgili firmayla görüşmediniz mi ?

*Homm değil Home Office. 1 ay olmuş siz aynı konuyu açalı 1 aydır iletişim kurmadınız mı firmayla?

27 Eylül 2022 Homm Ofice İş ilanı Check up

20 gün önce de aynı iş ve iş ilanıyla ilgili konu açmıştınız. Geçen 20 gün içinde ilgili firmayla görüşmediniz mi ?
Görüştüm Tabiki Şuan mevcut bir işim var ve bu ay sonu sezon bittiği İçin işten çıkmış olacam ve Halen bir şey yazılmayınca diğer gönderime görülmedi diye tekrar sormak istedim Ama Nedense hem cinsin düşmanı hep hemcins Biri Kelime düzeltecem diye uyarı yapıyor biri Sorgular gibi soru soruyor Burada kadın kadına birbirinin sorularına çözüm olmak İçin üyeyiz Fakat Cinsellik vs bşy olsa hop herkezin bir cevabı al

Bana dolandırıcılık ilanı gibi geliyor şartlar çok iyi ve az iş bilemedim 🤷🏻‍♀️
Bu ay sonu sezon bittiği İçin çıkışım olacak ve çöm güzel çok mantıklı geliyor iş Ha paket satılabiliyormu diye sordum günlük 2 paket zaten satarsınız dedi yeni olmanız durumunda Yani yaklaşımı bayanın Dürüstçe geldi Ben başlayacam bakalım gerçekten güzel giderse sizede haber ederim

Sanırım düşündüğüm yer.beni de aradılar.maas yok.sabah 9 akşam 6 çalışacaksın.satarsan ,sattığım kadar para alacaksın.tabi satabilirsen.sabit maas yok ve bence etik olarak hiç uygun degil.baska yerde çalışsan asgari ücret alırsın.ayrica herkes check up yaptırmaz, bence satisi zor.1 ay debelenip 500_1000 kazanmakta var.ben bu yüzden ilgilenmedim

X