Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları chicco bebek arabası

B

bennueren

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bennueren
merhaba arkadaşlar
bebğim için bebek arabası alıcam chicco puset almayı düşünüyorum.sizler ne kullanıyosunuz

• Konu Sahibi bennueren
slm cnaım ben chicco lite way kullanıyorum gayet kullanıslı o kadar yer de kaplamıyot bence onu alabilrsin.

• Konu Sahibi bennueren
liteway gerçekten çok güzel tavsiye ederim. eğer biraz daha para harcıyacaksan da chicco for me tavsie ederim.

• Konu Sahibi bennueren
bende bu modeli çok düşünmüştüm ama çift yönlü olmadığı için vazgeçmiştim.bayb2go çift yönlü aldım biraz ağır olması haricinde memnunum istediğim çoğu özellik var.

• Konu Sahibi bennueren
ben de çift yönlü bebek arabasını uzun zaman kulanıyordum,çok iyi oluyor,geçen hafta yenisi araba aldım
2_135.jpg
benim bebişim eskisine sığmıyordu,bu da güzel 3 pozisyon var,çok hafif,kulanışı okadar kolay anlatamam,çok beğendim,aslında ben onu almıyacaktım,eşim al dedi,iyiki almışım,ayrıca hediye kupon da verdiler onunla da ben 5yaşında ki aşkıma uzak kumandalı araba aldım,bu gördüğünüz arabanın ayak örtüsü da mevcüt,alt sepeti baya geniş,aslında mağazaya gidin ve inceleğin,tek tek bakın,içine bebeği yatırın,nasıl rahat mı,sürüşü rahat oluyormu,kolay gelsin...

• Konu Sahibi bennueren
ben chicco trio for me aldım özellikle hala portbebesini kullanıyorum çok kullanışlı kaplumbağa gibi eviyle geziyo bebeğim tavsiye ederim çok özellikli bişey deneyin

X