Chicco Polly Çift Kılıflı Mama Sandalyesi Arıyorum...

gulmevsimi1

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
11.319
5.453
Bende var ama oturma kısmı minderini bizim ufaklıklara yırttı maalesef .
Aradığınız gibi bulamazsanız ve düşünürseniz uygun fiyata verebilirim .

gulmevsimi1

Pro Üye
3 Şubat 2010
11.319
5.453
$SAT5- 009.jpg $SAT5- 010.jpg $SAT5- 011.jpg $SAT5- 012.jpg $SAT5- 013.jpg $SAT5- 014.jpg

Neriss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
80
4

gulmevsimi1

Pro Üye
3 Şubat 2010
11.319
5.453
bir ton para veriyoruz bu chicco ya aynı dert bendede var benimkide yeni yeni yırtılmaya başladı chicco yetkili servise mail attım ben alalı 6 ay oluyor sende bi dene şansını istersen yenilerde aldıysan..
Biz alalı daha uzun zaman oldu , değiştirmezler
Ben çocukların oynamasına ve sürekli yiyecek döktüklerinden sürekli silinmesine bağlamıştım .
Umarız siz olumlu dönüş alırsınız .

gulmevsimi1

Pro Üye
3 Şubat 2010
11.319
5.453
Merhabalar
Mama sandalyenizin tepsini satar mısınız? Bizimde tepsi sorunumumuz var bulamıyorum... Nerede oturuyorsunuz? Ne kadar istersiniz tepsi için?
Teşekkür ederim
Tepsiyi ayırırsam ürünü elden çıkaramam . Sandalyenin kendisinde hiç sorun yok , kırık , yamuk falan olsa hiç düşünmeden tepsiyi verirdim size inanın .
kusura bakmayın lütfen

1634bursa

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2014
60
2
31
Tepsiyi ayırırsam ürünü elden çıkaramam . Sandalyenin kendisinde hiç sorun yok , kırık , yamuk falan olsa hiç düşünmeden tepsiyi verirdim size inanın .
kusura bakmayın lütfen

Doğru haklısınız bunda kusura bakacak birşey yok. Peki mama sandalyeniz için ne kadar istiyorsunuz?

gulmevsimi1

Pro Üye
3 Şubat 2010
11.319
5.453
Doğru haklısınız bunda kusura bakacak birşey yok. Peki mama sandalyeniz için ne kadar istiyorsunuz?
Aslına bakarsanız aklımda emin değilim , burda aynı marka ikinci el satılanların altında vericem .
Siz mi almayı düşünüyorsunuz ? Eğer öyle ise sizin aklınızda bir fiyat varsa onun üzerinden konuşalım isterseniz .:KK23:

1634bursa

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2014
60
2
31
Aslına bakarsanız aklımda emin değilim , burda aynı marka ikinci el satılanların altında vericem .
Siz mi almayı düşünüyorsunuz ? Eğer öyle ise sizin aklınızda bir fiyat varsa onun üzerinden konuşalım isterseniz .:KK23:

Ben almayı düşünüyorum. Bu mama sandalyeleri çok güzeller sizinkinin tepsisini benim sandalyeye birleştireceğim :) fiyat konusunda benim birşey söylemem uygun olmaz lütfen siz belirleyin