Bebek İkinci El Chicco Polly Çift Kılıflı Mama Sandalyesi Arıyorum...

Bende var ama oturma kısmı minderini bizim ufaklıklara yırttı maalesef .
Aradığınız gibi bulamazsanız ve düşünürseniz uygun fiyata verebilirim .

$SAT5- 009.jpg $SAT5- 010.jpg $SAT5- 011.jpg $SAT5- 012.jpg $SAT5- 013.jpg $SAT5- 014.jpg

bir ton para veriyoruz bu chicco ya aynı dert bendede var benimkide yeni yeni yırtılmaya başladı chicco yetkili servise mail attım ben alalı 6 ay oluyor sende bi dene şansını istersen yenilerde aldıysan..
Biz alalı daha uzun zaman oldu , değiştirmezler
Ben çocukların oynamasına ve sürekli yiyecek döktüklerinden sürekli silinmesine bağlamıştım .
Umarız siz olumlu dönüş alırsınız .

Merhabalar
Mama sandalyenizin tepsini satar mısınız? Bizimde tepsi sorunumumuz var bulamıyorum... Nerede oturuyorsunuz? Ne kadar istersiniz tepsi için?
Teşekkür ederim
Tepsiyi ayırırsam ürünü elden çıkaramam . Sandalyenin kendisinde hiç sorun yok , kırık , yamuk falan olsa hiç düşünmeden tepsiyi verirdim size inanın .
kusura bakmayın lütfen

Tepsiyi ayırırsam ürünü elden çıkaramam . Sandalyenin kendisinde hiç sorun yok , kırık , yamuk falan olsa hiç düşünmeden tepsiyi verirdim size inanın .
kusura bakmayın lütfen

Doğru haklısınız bunda kusura bakacak birşey yok. Peki mama sandalyeniz için ne kadar istiyorsunuz?

Doğru haklısınız bunda kusura bakacak birşey yok. Peki mama sandalyeniz için ne kadar istiyorsunuz?
Aslına bakarsanız aklımda emin değilim , burda aynı marka ikinci el satılanların altında vericem .
Siz mi almayı düşünüyorsunuz ? Eğer öyle ise sizin aklınızda bir fiyat varsa onun üzerinden konuşalım isterseniz .:KK23:

Aslına bakarsanız aklımda emin değilim , burda aynı marka ikinci el satılanların altında vericem .
Siz mi almayı düşünüyorsunuz ? Eğer öyle ise sizin aklınızda bir fiyat varsa onun üzerinden konuşalım isterseniz .:KK23:

Ben almayı düşünüyorum. Bu mama sandalyeleri çok güzeller sizinkinin tepsisini benim sandalyeye birleştireceğim :) fiyat konusunda benim birşey söylemem uygun olmaz lütfen siz belirleyin

X