CHP yalova'yı 6 oyla geri aldı..

üstelik 5 oy, 5 oyun gözden kaçması yorgunluk yüzünden, yanlış görülmesi,yanlış sayılması gibi doğal bir şey var mı yahu ?
ama tabi hemen montaja bağlanır :))

sandık görevlileri yoruldular, gözden kaçmış şeyler olabilir diyen sizler değilmiydiniz ya ?
hah bende aynısını diyorum :)))

Woooow oylar bitti cumlererde alintilaniyor huy iste napican....

Son düzenleme:
yoo teselli armağanı diyoruz biz :KK37:

Averaj hesabımı yapıyorsun yani buda sizin olsun diyerek daha bir saat önce diğer konuda saygıyla anlaşmaya varmışken en azından kısmen mutabık olmuşken :44:

Ben anlamıyorum itiraz sonucu değişen belediyeyi maçı kazanma,kaybetme olarak nasıl görülür.
Nasıl buzdagının diger kısmı yani seçimin şeffaf yapılmadıgına dikkat çekilmez de züğürt tesellisi alın sizin olsun burası da gözüyle bakılır.

Bak antalya da evraklar yakılmış acılan baslıgın haberini izledim.Bu bir skandal.
Diğer tarafta 160 küsür oy yerine 0 yazılan tutanaklar.
Bunlar dikkat çekmiyor ne üzerine gidiliyor.
Vallahi ben üzülüyorum.

üstelik 5 oy, 5 oyun gözden kaçması yorgunluk yüzünden, yanlış görülmesi,yanlış sayılması gibi doğal bir şey var mı yahu ?
ama tabi hemen montaja bağlanır :))

Onlar o oyları gözden kaçırmamak için para alıyorlar ve o yüzden görevliler.
5 oy kader değiştiriyor çünkü.
Tutanakta, sayımda "aaa gözümden kaçmış" diye bir bahane olabilir mi:KK9:

Bir konuya yazdim burayada yaziyorum
Kaybedenler neden kaybettiklerini sorgulasin diyenler;sorguladik ve bulduk HIRSIZ VAR......

Aynen kisa ve net Hirsiz vaarr ! Ulkeyi soyup sogana cevirenler oylari calmis sasirdik mi yani.tabiki hayir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Averaj hesabımı yapıyorsun yani buda sizin olsun diyerek daha bir saat önce diğer konuda saygıyla anlaşmaya varmışken en azından kısmen mutabık olmuşken :44:

Ben anlamıyorum itiraz sonucu değişen belediyeyi maçı kazanma,kaybetme olarak nasıl görülür.
Nasıl buzdagının diger kısmı yani seçimin şeffaf yapılmadıgına dikkat çekilmez de züğürt tesellisi alın sizin olsun burası da gözüyle bakılır.

Bak antalya da evraklar yakılmış acılan baslıgın haberini izledim.Bu bir skandal.
Vallahi ben üzülüyorum.
Aman bosver mutlu oluyorlar
Aslinda ben ciddi olarak sormustum bu sonucun sebebini?
Ben Ankaradaki oylarada hic guvenmiyorum bu olaydan sonra iyice guvenimi sarstilar

Adamlar demokrasiye bile saygi duymuyor

Vallahi ben üzülüyorum.

yazanın yazdığı yoruma göre yazarım yorumumu ben...
1 oy farkla akp almış, dolayısıyla yeniden sayılması yerinde olmuş..

Onlar o oyları gözden kaçırmamak için para alıyorlar ve o yüzden görevliler.
5 oy kader değiştiriyor çünkü.
Tutanakta, sayımda "aaa gözümden kaçmış" diye bir bahane olabilir mi:KK9:

niye bunları diyen sizlerdiniz..
sabah kadar oy sayıyorlar gözlerinden kaçmış olabilir yanlışlık olabilir diyenler vardı onlara gülsenize :KK9:

niye bunları diyen sizlerdiniz..
sabah kadar oy sayıyorlar gözlerinden kaçmış olabilir yanlışlık olabilir diyenler vardı onlara gülsenize :KK9:

Sizler derken?
Ben burada gördüm buna güldüm, belki o dediklerinizi görsem ona da gülerdim...Ya da gülmezdim...Keyfimin kahyasına sormam lazım.:KK30:

para insanı robot mu yapıyor :)))))
para alan insan yorulamaz, uykusu gelemez mi :)))
gelde gülme şimdi ya :))))

hayırlı uğurlu olsun ...

sevinmelisiniz bence de büyük başarı çünkü bir ili alabilmek :KK52:

Dusduru da bildiğim kadarıyla iktidarı destekleyen arkadaşlardan biri.

Şu iki yorum arasındaki fark o kadar ortada ki.

alaraey, sürekli birilerini eleştirip, üsluplardan, tavırlardan, yazılıp çizilenlerden dem vuruyorsun da, ben senin de aksi yönde davrandığını hiç görmedim.
Devamlı bir tahrik peşindesin.

Şu işe bak sen boşa değil çırpındık burada bunca laf ettik..

Tebrik ediyorum Yalova da kurtulmuş :KK9:

Son düzenleme:
X