Cicim aylar dei,l ikence aylar oldu..

S

sweetgul

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sweetgul
5 aylik evlilik 4 yillik bi iliski hayatimin aski bu dedigim adamicin . ailemden uzakta dunyanin bi ucuna geldim .. ..esim uzun yillardir yurt disinda bi arkadas vesilesiyle tanistik tabi ulke disi olmasi itibariyle cok az gorusebildik... evlendikten sonra onu tanimamaya basladim..surekli azarliyor yaptigi herseyi basima kalkiyordu . ben merkezli bi yasantisi vardi ben sadece fikrimi soyledigimdede bile cok agir sorler soyleyip azarliyordu ..beni ezmek istiyordu belliki ..bilmem kim akil veriyorsa ..huzursuzluk olmasin diye hep sakin olmaya calistim .dunde bana adi..seref.... git bababin evine gidyince cok kirildim. ..suan konusmuyoruz ve bana bi ayligina gitmemi istedigini soyledi nedeni ise onu rahatsiz edip sevmedigi seyleri yapiyormusum ..halbuki bizim sevdigimiz seyleri birakin yanlkizca fikrimiz soyluyoz diye hakaretler duyuyoruz..suan okulum var gidemem ..semester de gideyim diyorum kabul etmiyor gitmemi istiyormus ..cok kirildim cok:gitme:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi sweetgul
Hatalı yanlarınız varsa onları törpüleyin,ama buna rağmen aynı tavırlarla karşılaşıyorsanız asla kendinizden ödün vermeyin.Kişiliğinizi değiştirmeye çalışmayın.:eek:lmaz:

• Konu Sahibi sweetgul
canım evliliğin ilk yılı şeytanın eşlerle en cok ugrastıgı dönemmıs ve eşler birbirlerne ne kadar ıyı sarılırsa şeytan birşey yapamazmıs her evlılıkte olur boyle seyler tavsıyem gitmeyecegını soyle burası benımde evım ne zaman gıtmek ısteyecegıme ben karar verırım de tepkılı ol bıraz kendını de ezdırme bence çok zordur senın ıcın üzülme lütfen hatta ona bı mektup yaz istersen basucuna koy okur anlar belkı duygularını

• Konu Sahibi sweetgul
ozellikle neden gitmenizi istiyor anlamis degilim??
rahatsizsa kendisi gitmeli!!
sakin odun vermeyin bence biraz kendi hatalari olabilcegini dillendirin
burnuma cok pis kokular geliyoooo...

• Konu Sahibi sweetgul
bence eşinin başka problemleri var.5 ayda sevgi ve saygı bu kadar çabuk tüketilmez.sizden hemen gitmenizi ve 1 ay kalmanızı istiyorsa bunun altından başka şeyler çıkacak gibi geliyor bana

• Konu Sahibi sweetgul
Yalnız yeni bir şey öğrendim şu an itibari ile ...Şeytan evliliğin ilk yıllarında eşlerle çok uğraşıyormuş.zemuszemus Demek her şeyin sorumlusu O ...:smiley-cool: Şeytanı andık gülümseme koymazsak olmaz.kötükedihüso

• Konu Sahibi sweetgul
evet cok rahatsizmis ben onun sozunu dinlemiyormusum kadinlik yapmiyormusum ..su kadinlik nasil oluyo inanin bilmiyorum artik daha nasil soz dinlemeliyim anlamadim istedigi yere gideriz istedi yemegi yapariz ..benim cnm bi sey isteyince ortaligi yikiyo..resmen benim insan yerine koymuyo degerim yok maliyim sadece...halbuki cokta sesiz ve uysal biriyim ..hep azarlanmak terslenmek benimde canim ayetti artik ya

• Konu Sahibi sweetgul
Bu kadar kısa sürede bu kadar kabalaşmış olması ve sizden 1 aylığına gitmenizi istemesi ilginç.
Kusura bakmayın ama ne kadar seviyor olsanızda, eşinizin hakaretlerini nereye kadar çekeceksiniz. Bir eşin karısına şerefsiz demesi bence çok ağır bir itham. İyice düşünün taşının bu adamla bir ömrü paylaşmak istiyormusunuz istemiyormusunuz. Hiç bir şey için geç kalmış değilsiniz.

• Konu Sahibi sweetgul
5 ay'da yaşanacak şeyler değil bunlar,çok hızlı tüketmişsiniz bazı değerleri.
Karşılıklı oturup ciddi boyutta konuşmalısınız bu durumu.
Kendinizden taviz verip değiştirmeye de çalışmayın kendinizi,yanlışlar varsa beraberce düzeltmelisiniz.
Emek verin,uğraşın tabi ama tek taraflı olmasın bu durum.
Ben henüz bekarım,ancak bana adi şerefsiz babanın evine git diyen bir adamla aynı evde....
Neyse..
Empati yapınca çok aşağılayıcı bir durum gerçekten.

galiba seytan kanina girdimi nedir tovbe yarabbi cunku insan en cok ailesine deger vermeli biz boyle gorduk anne babamin sevgisi ve saygisiyla buyuduk ..ben 28 yasindayim esimde 36 ..hemne cocuk istiyor tabi ben birz evliligimi yasmak istedim 8 ay musade istedim bu bile azarlanmam ve kizilmam icin sebeb..bunlari yazarken bile cok gucume gidiyor ...niye bu kadar bencillik yapiyor...kimden akili aliyo kadinin gozunu acmayiin kim diyor bunu kim

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim dürüstce cevaplamam gerekirse 5 aylik evli bi adamin karsinin bir ayligina gitmesini istemesi hic ama hic normal degil. Buna hic birsey sebep olamaz. Bence kocan senden gizli isler ceviriyo, yani ben böyle düsünürdüm senin yerinde olsam. Cok dikkatli ol derim

Gitmeni istemesi helede sömestrı bile bekleme git demesi çok tuhaf geldi banada. Bence gitme ama sana bu yaptıklarına da devam etmesine izin verme. Derdi herneyse açıkça söylesin. Çocuk konusu zaten 8 ay değil evliliğiniz yoluna girene kadar (inşallah girer) beklemeli. Ama çok üzüldüm inan en güzel zamanlarınızı bu şekilde geçirmeniz çok kötü. Allah yardımcın olsun.

kimden akili aliyo kadinin gozunu acmayiin kim diyor bunu kim
Hiç anlayamıyorum bu saçmalığı.
Akıl almak değil bir düşünce zayıflığı bu.
Ne oluyor evlenince ?
Bir eşya bir mal mı alıyorlar da istedikleri gibi davranabileceklerini zannediyorlar..
Kadının gözünü açmak(!) ne kadar iğrenç bir tabir.
Erkek üstün bir varlıkta kadınlar aptal mı yani ?
Bu zihniyeti kınıyorum!

4 yıllık ilişki sırasında bu huylarını nasıl maskelemiş...ya da siz mi görmezden geldiniz? anlasaydınız evlenmezdiniz herhalde...36 yaşında birisi başkasından etkileniyorsa kişiliği oturmamış demektir...5 ayda bu duruma geldiyse macera için evlenmiş demek ki...şeytanla fln alakası yok cnm bunun...böyle safsatalara kanıp ta düzeleceğini bekleme...düzeltmek sizlerin elinde...her ikinizin de asgari müşterekte buluşması gerekli...belki de çocuk istemediğin için yapıyor olmasın...ayrıca size böyle hakaratvari keliemelr söylemesi de kabalık bence...Allah yardımcınız olsun.

gercektende cicim ayları gitmiş yani ama bir anda git demesi cok dikkatimi cekti git olayının altında cok farklı bir durum var bence buna dikkat et canım ve cocuk olayındada cok iyi düşün bence sorunlar hallolmadan cocuk olmamalı İnşallah sorunlarınız hallolur canımm

demekki aşk sevgi evlenince bitiyor erkeklerde...canım daha yeni evlisiniz,sanırım eşin ipleri eline alıp seni yönlendirmek istiyor..
buna müsaade etme,daha ne kadar dayanabilirsin onun seni ezmesine..
sakın kendini değiştirmeye çalışma,değişecek biri varsa o..

Nasıl bir zihniyet bu bende cahil sanmıştım
Ama 36 yaşındaymış eşiniz gerçekten çok ayıp bu yaptıkları
Çok cahilce davranıyor sizde susmayın ve korkmayın sakın

Bu konuyu konuşun onunla böyle gitmezkii..
Sizi sahipsizmi sandı,evlenince koca malımı oluyormuş kadınlar
Size şerefsiz demesi ve git demeside çok terbiyesizce
Ne sanmış sizi 1 ay git sonra bir telefon hadi dön!!
Robot görüyor herhalde karşısında
Uf!!Çok sinirlerim bozuldu :eek:klava:

bu eşinin gözünü actırma falan değil kesinlikle adam ömrünün yarısını bekar ,sorumsuzca gecirmiş özgürlüğü her anlamda her alanda yasamıs kolaymı şimdi evliliğin uyum yasalarına uymak elbette zorlanıyor acısını sinirini esinden cıkarıyor cok zor 25-30 yas arasındaki erkek buna belkide daha kolay adapte olur ama 36 yas bence dahada zorlanacaktır idare edin demek bana bu sartlarda imkansız geliyor çünkü esiniz cok kalpsiz geldi bana sizin en güzel günlerinizi bu hale getirdiğine göre kendisi için söylenecek sıfat bulamadım

Madem gitmeni istiyor
git ...evet belki böyle karsıdan konuşması çok kolay ama
bana da git dese durmam herhalde..
istenmediğin yerde kalma okulu boşver şimdilik izin rapor bişi hallet işte birinin hastalıgını fln söyle..
nasıl oluyor da bu kadar degişebiliyor su erkekler anlamıyorum

ne ilginç..
eşinin başka sorunları olmadığına eminmisin canım sen?
birde gittinmi geri çağıracağını hiç sanmıyorum ne yalan söyleyeyim..

X