Ciddi anlamda umutsuzum ve kararsizim BOŞANMAYI DUSUNUYORUM AKIL VERIN

Umutsuzkaramel001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
58
30
27
Herkese merhaba ; baya uzun yazdim ama nolur okuyun akil verin biraz dertlenmeye geldim

Nereden başlasam bilemiyorum. Anlatacaklarım uzun olacak simdiden zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Ben şuan 2.5 senelik evliyim. Eşimle internette tanıştık. Ben o zamanlar üniversitede okuyordum Arkadaş olduk 1.5 ay sonra ailelerimizi tanistirdik. Aradan 1 sene gecti o askere gitti ben okuluma devam ettim. 1 sene asker yolu bekledim askerden geldikden sonra soz nisan oldu. Daha sonra yaklasik 8 9 ay sonra dugunmuz oldu. Dugunden once ailesiylede esimlede cok iyi anlasiyordum. Kimseye saygisizlik yapmam asla. Buyuklerime saygida kusur etmem.

Evlenmeden once tarla satilip bizim evimiz ve esyasi alinacakti bekledik satilmadi biz o sirada sehir disina tasindik ailemle tatil bolgelerine esimde kiskancliktan ben babama soyleyecegim erkenden yapsin dugunumuzu senin orda durmani istemiyorum dedi bende o zaman gelin dugun seyini konusalim demistim ta oraya kadar gelemeyiz geri donun babaannenlerde yada teyzenlerde konusalim dedi neyse biraz tartismanin ardindan tamam deyip geri donduk. Konusurken bir sure yaklasik 1.5 yada 2 ay annemlerle yasayacagiz sonra evimiz alinacak denildi bende senin anne baban benimde annem babam kalirim dedim ve yatak odasi dahi aldirmadim kotu olmasin geri tasirken diye 1 2 aydan bisi olmaz dedim ve 10 ay orda kaldim. (Maalesef ) ve bu 10 ay icinde kayinvalidemden kayinbabamdan nefret ettim resmen.

K.v surekli biz eve gev geldigimizde uyumayip pat diye odanin kapisindan iceri daliyordu kac defa guzellikle soyledim anne bak ayip oluyo hadi birsey yakalasan ne olacak diye ve bana her seferinde soyledigi ne olacak ben sizin annenizim dedi. Bu sadece 1 adet ornek ve ben sonunda dayanamayip anne yeter artik bak surekli yapiyosun bidaha kalbini kirarim dedim en son ki benm tek basima banyo yapmama bile karisan birisiydi. Esimle tartistigimizda hakli olan ben olmamam ragmen git esinin koynuna gir gonlunu al derdi surekli. Neyse boyle olaylara 10 ay anca dayandim ve esime surekli artik evimize cikalm diye diyeikna ettim ve kendi evimize ciktik. Ki bu sorunlari esime soyledigimde annemi yanlis anlamissindir diyordu taki bir gun gozune gosterene kadar.

Neyse ki yaklasik 1 bucuk sendir hatta 2 sene olacak iste kendi evimize gectik ( kiraya ) o tarla yalan oldu hala bekliyoruz sozde. Vesselam esimle yasadigim sorunlar ise su Aslinda esimin disaridaki karida kizda gozu yok bu iyi bisey(diyebilirsiniz ) fakat bana yetemeyen bir insan disariya zaten bakmaz. Neyse evlendigimiz ilk gundrn itibaren gerek kayinvalidem gerek akrabalari tarafindan ve esim tarafindan cocuk meselesiyle yuz yuzeyim. Banq surekli doktora git denildi ve ben surekli gittim hicbirseyin olmadigi soylenildi. Bu saatten sonra esin gelecek dediler. Esime soyledigimde ise tamam ama suan kendimi iyi hissetmiyorum onumuzdeki ayda giderim demesini ustunden neredeyse 1 sene gecti. Ve en son korkuyorum bana ya kisir derlerse oldu bahanesi. Bende saldm artik cocuk mocuk istemiyorum. Esimin oyun bagimliligi var surekli bilgisayar oynuyor benimle asla ilgilenmiyor. Surekli konusmalar yapiyorum 3 5 gun suruyor ilgisi sonra geri ayni. Evle asla ilgilenmiyor bi lamba patlasa bile bekliyor oyle haftalarca. Yada bi yer bozulsun umurunda olmuyor. Ve evlendigimizin ilk 6 ayi haric geri kalan zamanlarinda sanki zorla yataga sokuyomusum gbi davraniyor. Cinselikle alakssi yok ve ben tam tersi cok duskunum. Surekli ben soyledigimde ne cok istiyosun diyor tutuyorum kendimi sabrediyorum soylemedigimde niye istemiyosun bisimi oldu diyor. Terapiste gidelim dedim konustm kac defa onada tamam diyor gerisi yok sadece lafta beni susturuyor.

Aileme karsida yaklasik 7 8 aydir baya soguk davraniyor. Biraz hastalik hastasi ve huylu oldugu icin surekli hasta oldugunu dusunuyor ozellikle bu corona suresinde disari cikip geliyoduk marketten ertesi gun hemen atesini olcturuyordu kac defa evden disari cok nadir ciktik kmseye gidip gelmedik. Ve bu sure boyunca benim afedersiniz agzima s...ı.
Ve ben bu butun yasadiklarimdan dolayi artik sogudugumu hissediyorum. Ve bosanmak istiyorum ama pesimi birakmayacagini biliyorum. Gecen sene ailemin yanina gittm cnku kayinvalidem kaynanam tutustu hemen geldiler ettiler. Esim babamin korkusundan 4 gun sonra gelebildi. Babam agzina s...ı kizimi nasil uzersin vs diye yeminler etti bidaha yapmicam baba affedin cahillik ettim diye VE O ZAMANLAR AYRILSAK ACABA O NE YAPAR DIYE HEP DUSUNURDUM AMA SIMDI NEDEN BILMIYORUM DUSUNEMIYORUM BILE. BOSANMIS OLSAM Gelicek geri yalvaracak yakaracak yapmicam dicek ama herysey yine ayni olacak 1 senedir duzelir diye bekliyorum. Ve en ufak tartismamizda hep ayrilalim yok begenmiyosan kapi orda. Begenmiyosan gidebilirsin. Vs ve ben git dediginde gitmeye kalktigimda da durdurmaya calisir. tartisma sirasinda hava almak icin evden ciktigimda arar hemen babanlarami gidiyosun yine diye yani o kadar cok bunalmis durumdayimki.

Bua ralar bunaldigimdan kendimle daha fazla ilgilenmeye basladim ve bana hayirdir sen bi kendinle ilgileniyosun karantina sureci bitince benimi bosuyacaksin demeye basladi. Evlendigimizden beri ben 1 2 defa dediysem bosanma olayini o her tartismamizda bunun konusunu acti ve artik YORULDUM Ilgisizlik alakasizlik umursamazlik vurdumduymazlik vb bircok sey. AKIL VERIN LUTFEN. COK UZUN OLDU FARKINDAYIM AMA ANLASILMASI ICIN UZUN YAZMALIYDIM.

GÜNCELLEME : ŞUAN BABAMIN EVİNDEYİM.. EVET ZOR BİR DURUM FARKINDAYIM AMA HERSEY GECECEK BİLİYORUM. HERSEY DAHA GÜZEL OLACAK. ÜZÜLDÜNMÜ SORUSUNA YADA PİŞMANMISIN PİŞMANLIĞIN VARMI SORUSUNA TEK CEVABIM HAYIR DEGİLİM SADECE YAPTIGIM ONCA SEYE VE VERDİĞİM ONCA DEĞERE ÜZÜLÜYORUM. EMEKLERİM BOŞA GİTTİ EVET FARKINDAYIM. AMA HAYIRLISI BUYMUS DA DİYEBİLİYORUM. NE COK KÖTÜYÜM NE DE ÇOK İYİ ORTADA DİYELİM ŞİMDİLİK AMA BİLİYORUM Kİ DAHA İYİ OLACAK İNANIYORUM. BENIM GİBİ KARAR VEREMEYENLER İÇİN İÇİNİZDE EĞER BİRŞEYLER BİTTİYSE BİTMİŞTİR ACABA GERİ GELİRMİ DİYE BEKLEMENİN BİR ANLAMI YOK KENDIME YAZIK ETMISIM DİYORUMM.. KENDİNİZE DAHA FAZLA YAZIK ETMEDEN VERİN KARARINIZI.

BENİMLE FİKİRLERİNİ PAYLAŞAN HERKESE ÇOK TESEKKÜR EDERİM GERCEKTEN DESTEKÇİM OLDUNUZ VE BEN DAHA FAZLA CESARET TOPLADIM :KK36:

Son düzenleme:
Evli kalmanız için pek bir sebep görünmüyor. Bırakın adamı ömrü boyunca oyun oynasın, asosyal yaşasın ve anası zırt pırt yattığı odaya dalsın. Sizi tatilden döndüren zihniyet nasıl evlenmeye ikna etti ??? Siz kapı gibi duran babanız için şükredin. Boşansanız size sahip çıkar.

Ailem ne olursa olsun hep yanimda zaten allah razi olsun. Babam biz ta nisanliyken dedi kizim bu adam odunun teki ilerde sorun yasarsin bi insan degismez gel yol yakinken don dedi ama dinlemedim. Cnku nisanliyken opusmus ve ileri gitmemis seviyede sevismistim babama soyler diye cok korktum babamda bu konuda cok serttir beni oldurur diye ondan ayrilamadim aptallik ettim :kızgın:

duzelmez. evlilige hazir degilmis ne maddi ne manevi. oyle bir insanla yola cikmissiniz.

tarla vs hikaye. kiz almak icin elin kapisina gelen (ki gelmemisler bile sizi ayaklarina cagirmislar, gelmeniz hata olmus) evlendirmeden sizi satip karsiniza gelmeyen adam evlenmissiniz her sey olmus bitmis o saatten sonra tarla mi satar sizin icin?

cocuk olmadan ayril. seni binbir baskiyla dr a gonderiyorlar ogullarina geldi mi naz niyaz.. sorun sizde ciksa yanmistiniz siz.. sizde sorun olmayinca olmama sebebini kendinden biliyor kocaniz.. kuyrugunu kistirip oturuyor afedersiniz..

valla isiniz cok zor. cocuk yokken ayrilin yeni bi hayat kurun. cocugun olmamasinda bir hayri vardir onu gorun. yoksa boyle ailenin cahilligiyle ugrasirsiniz omur boyu cocukla ayrilirsaniz.

Bu kadar sabıra ve hoşgörüye karşı adam vefa göstermesi gerekirken hala bencillik yapıyor ve sizi eziyor.
1. ailesinin bebek konusunda sizde problem olmasını sağlamak istiyor asıl problem kendisinde iken
2. Ailesinin yanında 2 ay kalınacakken sizin zorlamanızla nihayet 10 ay sonra ayrı eve geçiyorsunuz
3. Cinsellik konusunda ilgisiz
4. Eşi ile hoş vakit geçirmesi gerekirken oyun daha önemli
5. Her kavgada defol git
6. En ufak şeyde boşanma lafları

Bu adam kendini düşünüyor, rahatı bozulmasın diye de ayrılmanızı istemiyor. Böyle olgunlaşmamış, bencil biri ile ömrünüzü heba edeceğinize yollarınızı ayırın ve nefes almayı öğrenin. Bu adamdan bir b... olmaz.

Ailem ne olursa olsun hep yanimda zaten allah razi olsun. Babam biz ta nisanliyken dedi kizim bu adam odunun teki ilerde sorun yasarsin bi insan degismez gel yol yakinken don dedi ama dinlemedim. Cnku nisanliyken opusmus ve ileri gitmemis seviyede sevismistim babama soyler diye cok korktum babamda bu konuda cok serttir beni oldurur diye ondan ayrilamadim aptallik ettim :kızgın:
Ailen dag gıbı arkandayken tereddut etmen enteresan geldi.
Duzelır umudun varsa duzelmez.

duzelmez. evlilige hazir degilmis ne maddi ne manevi. oyle bir insanla yola cikmissiniz.

tarla vs hikaye. kiz almak icin elin kapisina gelen (ki gelmemisler bile sizi ayaklarina cagirmislar, gelmeniz hata olmus) evlendirmeden sizi satip karsiniza gelmeyen adam evlenmissiniz her sey olmus bitmis o saatten sonra tarla mi satar sizin icin?

cocuk olmadan ayril. seni binbir baskiyla dr a gonderiyorlar ogullarina geldi mi naz niyaz.. sorun sizde ciksa yanmistiniz siz.. sizde sorun olmayinca olmama sebebini kendinden biliyor kocaniz.. kuyrugunu kistirip oturuyor afedersiniz..

valla isiniz cok zor. cocuk yokken ayrilin yeni bi hayat kurun.
Cocuk olmasini onceden cok istiyordum baktim o oyle yapiyor bende istemiyorum artik. Suan hastanede yaninda refakatci kaliyorum. O kadar pimpirikli ki eli uyussa doktora bisi yok demi diyor dilimde tuy bitti artik bisiyin yok demekten cok yoruldum

Bu kadar sabıra ve hoşgörüye karşı adam vefa göstermesi gerekirken hala bencillik yapıyor ve sizi eziyor.
1. ailesinin bebek konusunda sizde problem olmasını sağlamak istiyor asıl problem kendisinde iken
2. Ailesinin yanında 2 ay kalınacakken sizin zorlamanızla nihayet 10 ay sonra ayrı eve geçiyorsunuz
3. Cinsellik konusunda ilgisiz
4. Eşi ile hoş vakit geçirmesi gerekirken oyun daha önemli
5. Her kavgada defol git
6. En ufak şeyde boşanma lafları

Bu adam kendini düşünüyor, rahatı bozulmasın diye de ayrılmanızı istemiyor. Böyle olgunlaşmamış, bencil biri ile ömrünüzü heba edeceğinize yollarınızı ayırın ve nefes almayı öğrenin. Bu adamdan bir b... olmaz.
O kadar guzel ozetlemissiniz ki saolun. 🤗
Suan hastanede yaninda refakatci kaliyorum inanin icimden hic birsey yapasm gelmiyor. Hastaneye kaldirildiginda uzulmedim bile

Herkese merhaba ; baya uzun yazdim ama nolur okuyun akil verin biraz dertlenmeye geldim

Nereden başlasam bilemiyorum. Anlatacaklarım uzun olacak simdiden zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Ben şuan 2.5 senelik evliyim. Eşimle internette tanıştık. Ben o zamanlar üniversitede okuyordum Arkadaş olduk 1.5 ay sonra ailelerimizi tanistirdik. Aradan 1 sene gecti o askere gitti ben okuluma devam ettim. 1 sene asker yolu bekledim askerden geldikden sonra soz nisan oldu. Daha sonra yaklasik 8 9 ay sonra dugunmuz oldu. Dugunden once ailesiylede esimlede cok iyi anlasiyordum. Kimseye saygisizlik yapmam asla. Buyuklerime saygida kusur etmem. Evlenmeden once tarla satilip bizim evimiz ve esyasi alinacakti bekledik satilmadi biz o sirada sehir disina tasindik ailemle tatil bolgelerine esimde kiskancliktan ben babama soyleyecegim erkenden yapsin dugunumuzu senin orda durmani istemiyorum dedi bende o zaman gelin dugun seyini konusalim demistim ta oraya kadar gelemeyiz geri donun babaannenlerde yada teyzenlerde konusalim dedi neyse biraz tartismanin ardindan tamam deyip geri donduk. Konusurken bir sure yaklasik 1.5 yada 2 ay annemlerle yasayacagiz sonra evimiz alinacak denildi bende senin anne baban benimde annem babam kalirim dedim ve yatak odasi dahi aldirmadim kotu olmasin geri tasirken diye 1 2 aydan bisi olmaz dedim ve 10 ay orda kaldim. (Maalesef ) ve bu 10 ay icinde kayinvalidemden kayinbabamdan nefret ettim resmen. K.v surekli biz eve gev geldigimizde uyumayip pat diye odanin kapisindan iceri daliyordu kac defa guzellikle soyledim anne bak ayip oluyo hadi birsey yakalasan ne olacak diye ve bana her seferinde soyledigi ne olacak ben sizin annenizim dedi. Bu sadece 1 adet ornek ve ben sonunda dayanamayip anne yeter artik bak surekli yapiyosun bidaha kalbini kirarim dedim en son ki benm tek basima banyo yapmama bile karisan birisiydi. Esimle tartistigimizda hakli olan ben olmamam ragmen git esinin koynuna gir gonlunu al derdi surekli. Neyse boyle olaylara 10 ay anca dayandim ve esime surekli artik evimize cikalm diye diyeikna ettim ve kendi evimize ciktik. Ki bu sorunlari esime soyledigimde annemi yanlis anlamissindir diyordu taki bir gun gozune gosterene kadar. Neyse ki yaklasik 1 bucuk sendir hatta 2 sene olacak iste kendi evimize gectik ( kiraya ) o tarla yalan oldu hala bekliyoruz sozde. Vesselam esimle yasadigim sorunlar ise su Aslinda esimin disaridaki karida kizda gozu yok bu iyi bisey(diyebilirsiniz ) fakat bana yetemeyen bir insan disariya zaten bakmaz. Neyse evlendigimiz ilk gundrn itibaren gerek kayinvalidem gerek akrabalari tarafindan ve esim tarafindan cocuk meselesiyle yuz yuzeyim. Banq surekli doktora git denildi ve ben surekli gittim hicbirseyin olmadigi soylenildi. Bu saatten sonra esin gelecek dediler. Esime soyledigimde ise tamam ama suan kendimi iyi hissetmiyorum onumuzdeki ayda giderim demesini ustunden neredeyse 1 sene gecti. Ve en son korkuyorum bana ya kisir derlerse oldu bahanesi. Bende saldm artik cocuk mocuk istemiyorum. Esimin oyun bagimliligi var surekli bilgisayar oynuyor benimle asla ilgilenmiyor. Surekli konusmalar yapiyorum 3 5 gun suruyor ilgisi sonra geri ayni. Evle asla ilgilenmiyor bi lamba patlasa bile bekliyor oyle haftalarca. Yada bi yer bozulsun umurunda olmuyor. Ve evlendigimizin ilk 6 ayi haric geri kalan zamanlarinda sanki zorla yataga sokuyomusum gbi davraniyor. Cinselikle alakssi yok ve ben tam tersi cok duskunum. Surekli ben soyledigimde ne cok istiyosun diyor tutuyorum kendimi sabrediyorum soylemedigimde niye istemiyosun bisimi oldu diyor. Terapiste gidelim dedim konustm kac defa onada tamam diyor gerisi yok sadece lafta beni susturuyor. Aileme karsida yaklasik 7 8 aydir baya soguk davraniyor. Biraz hastalik hastasi ve huylu oldugu icin surekli hasta oldugunu dusunuyor ozellikle bu corona suresinde disari cikip geliyoduk marketten ertesi gun hemen atesini olcturuyordu kac defa evden disari cok nadir ciktik kmseye gidip gelmedik. Ve bu sure boyunca benim afedersiniz agzima sicti. Ve ben bu butun yasadiklarimdan dolayi artik sogudugumu hissediyorum. Ve bosanmak istiyorum ama pesimi birakmayacagini biliyorum. Gecen sene ailemin yanina gittm cnku kayinvalidem kaynanam tutustu hemen geldiler ettiler. Esim babamin korkusundan 4 gun sonra gelebildi. Babam agzina sicti kizimi nasil uzersin vs diye yeminler etti bidaha yapmicam baba affedin cahillik ettim diye VE O ZAMANLAR AYRILSAK ACABA O NE YAPAR DIYE HEP DUSUNURDUM AMA SIMDI NEDEN BILMIYORUM DUSUNEMIYORUM BILE. BOSANMIS OLSAM Gelicek geri yalvaracak yakaracak yapmicam dicek ama herysey yine ayni olacak 1 senedir duzelir diye bekliyorum. Ve en ufak tartismamizda hep ayrilalim yok begenmiyosan kapi orda. Begenmiyosan gidebilirsin. Vs ve ben git dediginde gitmeye kalktigimda da durdurmaya calisir. tartisma sirasinda hava almak icin evden ciktigimda arar hemen babanlarami gidiyosun yine diye yani o kadar cok bunalmis durumdayimki. Bua ralar bunaldigimdan kendimle daha fazla ilgilenmeye basladim ve bana hayirdir sen bi kendinle ilgileniyosun karantina sureci bitince benimi bosuyacaksin demeye basladi. Evlendigimizden beri ben 1 2 defa dediysem bosanma olayini o her tartismamizda bunun konusunu acti ve artik YORULDUM Ilgisizlik alakasizlik umursamazlik vurdumduymazlik vb bircok sey. AKIL VERIN LUTFEN. COK UZUN OLDU FARKINDAYIM AMA ANLASILMASI ICIN UZUN YAZMALIYDIM.
Ruhu ergen kalmış, kişisel gelişimini tamamlayamadı bir çocuk kişisinden bir de hamile kalıp napacan 2 tane çocuğun olur. Zaten şu saatten sonra adamın kısırlığına da güvenme, doğru düzgün korun. Ailen arkandaymış, nasılsa boşayacaksın bacağına dolanan bir çocuk eksik kalır hiç yoktan.

Kocan evlat olsa sevilmez. Zaten ailesi bile sevmemiş baksana; ödü kopuyor adamların sen boşayacaksın da bu ergen gerisi başımıza kalacak diye.

Cocuk olmasini onceden cok istiyordum baktim o oyle yapiyor bende istemiyorum artik. Suan hastanede yaninda refakatci kaliyorum. O kadar pimpirikli ki eli uyussa doktora bisi yok demi diyor dilimde tuy bitti artik bisiyin yok demekten cok yoruldum
belli ki kafa normal degil. psikolojisi bozuk.. markete ciksaniz virus kapsaniz 14 gun sonra atesi cikar. ertesi gun degil.. bunu idrak edemiyor daha.. kendilerine geldi mi masallahlari var. sizi ne dusunen var ne isteklerinizi onemseyen.

basta hataniz ev alin ondan sonra dugun yapilsin,annenlerle oturmam, tarlayi satin mobilya begenelim vs diye somut bir seyler gormeye calismaniz lazimdi. bos sozlerle hava civayla gun gecirtmisler size. cocugun olmamasinda hayir olabilir. gencecik insan esi hevesliyken neden yaklasmaz? bu da bir problem..

Dertleşmek mi istiyorsun yoksa akıl mı bilmiyorum. Eğer gercekten yorumları ciddiye alacaksan bosanmalısın. Adam sorumsuz.
Dertleserek akil almak gibi oldu haklisiniz. Sorumlulugunu asla duzeltemedim.oysaki ben o kadar odun verdim kendimden o kdar degistim ki anlatsam yazdigim yqzi kadar 2 tane daha yazarim

Ruhu ergen kalmış, kişisel gelişimini tamamlayamadı bir çocuk kişisinden bir de hamile kalıp napacan 2 tane çocuğun olur. Zaten şu saatten sonra adamın kısırlığına da güvenme, doğru düzgün korun. Ailen arkandaymış, nasılsa boşayacaksın bacağına dolanan bir çocuk eksik kalır hiç yoktan.

Kocan evlat olsa sevilmez. Zaten ailesi bile sevmemiş baksana; ödü kopuyor adamların sen boşayacaksın da bu ergen gerisi başımıza kalacak diye.
Bunu ailemde soylemisti bana ailesi tutustu diye evlenmeden once bizden cikmaywnlar 2 bucuk senede 1 defa gittiler ailemin evine

O kadar guzel ozetlemissiniz ki saolun. 🤗
Suan hastanede yaninda refakatci kaliyorum inanin icimden hic birsey yapasm gelmiyor. Hastaneye kaldirildiginda uzulmedim bile
Aileniz de arkanızda bu şansı iyi değerlendirin ve önünüze bakın. Bir ömrünüz var ve bunu doyasıya yaşamaya engel olan biri ile yürümez.
Birazdan der senin suratın asık ben anladım sen boşanmak istiyorsun. :KK70:
Gerçekten kendinize yazık etmeyin.

belli ki kafa normal degil. psikolojisi bozuk.. markete ciksaniz virus kapsaniz 14 gun sonra atesi cikar. ertesi gun degil.. bunu idrak edemiyor daha.. kendilerine geldi mi masallahlari var. sizi ne dusunen var ne isteklerinizi onemseyen.

basta hataniz ev alin ondan sonra dugun yapilsin,annenlerle oturmam, tarlayi satin mobilya begenelim vs diye somut bir seyler gormeye calismaniz lazimdi. bos sozlerle hava civayla gun gecirtmisler size. cocugun olmamasinda hayir olabilir. gencecik insan esi hevesliyken neden yaklasmaz? bu da bir problem..
Direttik ilk basta baktim olmayacak ayrilma derecesine geldik o zamanlar gozum mu kordu anlamadm tamam 2 ay dayanirim nolcak ddim. O zaman bile animsiyorum ne demek dayanirim gerekirse hep oturcaz demisti. Basiretim bagladi galiba.

Dertleserek akil almak gibi oldu haklisiniz. Sorumlulugunu asla duzeltemedim.oysaki ben o kadar odun verdim kendimden o kdar degistim ki anlatsam yazdigim yqzi kadar 2 tane daha yazarim
Ne kadar yazarsan yaz gerekirse kitap çıkar bosa zaman kaybı. Tek bir cümle bile yeter. Evlenince düzelmez, evlenmeden önce neyse o. Evlilik sorumluluğuna girince, kimliğinde, hayal ettiğin değişimi yaratamazsın. Bazen evlenince de olmaz, çocuk olunca değişir dersin o da olmaz. Değişmeyecek değişmeyecektir. ‘Değişir’ bir illüzyon,her değişmediğinde yıkılacak olan.

Değişir diye beklerseniz anca yıllarınıza, zamanınıza yazık olacak.

Aileniz de arkanızda bu şansı iyi değerlendirin ve önünüze bakın. Bir ömrünüz var ve bunu doyasıya yaşamaya engel olan biri ile yürümez.
Birazdan der senin suratın asık ben anladım sen boşanmak istiyorsun. :KK70:
Gerçekten kendinize yazık etmeyin.
Onu soyluyo zaten ben bu durumda bu dusuncelerimle bile hastanede nesesi yerine gelsin diye guldurmeye calisiyorum bana soyledigi sey bi degisiksin noluyo anlamiyorum diyip beni istemiyimusun diyip duruyor burda bile

X